Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

SZEFOWA ZWOLNIŁA MNIE WCZEŚNIEJ- TO MIAŁ BYC PIEKNY DZIEN..

Polecane posty

Dopuki nie weszłam do domu i nie zobaczyłam mojego pięknego Golden Retrivera leżącego pod całkowicie podrapana i ogryziona ścianą w przedpokoj- jakby tego było mało(zawsze wiatr w oczy) w duzym pokoju czekała mnie jeszcze lepsza niespodzianka a mianowicie ogrooooomna kupa smierdzącego g...wna na środku (conajmniej jakby to słoń nawalił) a po reszcie pokoju- jak zmącone i niespokojne wody Amazonki lały sie strugi szczochów mojego psa.A miałam ochote na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psinę bolał brzuch. Najpierw wytrzymywał ból, pewnie piszczał troszkę. Potem drapał ścianę, bo NAPRAWDĘ CHCIAŁ WYJŚĆ! Ostatecznie nie wytrzymał....biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz tylko...
wdech-wydech... i spokooooojnie... bez neeeerwóóóóóów... Dzień się jeszcze nie skończył :) Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze siedzi sam po 8 godzin a dzis cos mu odbiło. I ostatnio ma głupoawke i zamiast jeść to sobie turla chappi po domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 123
urzekła mnie Twoja historia.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frkk-0999
Biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ale mam to w
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie dziwie sie, dla psa 8 godzin samemu to bardzo duzo, czytalam ze 6 godzin samemu to juz duzo, to co dopiero 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie idiotko pomarańczowa raszplo. To nie jest mój pierwszy pies a ja nie mam 20 lat żeby sie nie umiec nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frkk-0999
W praktyce pieski wytrzymują po te 8 -10 godzin. To jest źle ale tak często bywa. On widocznie miał jakiś problem i tak się stało. A turlanie suchej karmy po podłodze :D to bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniurka
ale bzdura nawet golden retrivera nie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora-> pisałam to o osobniku \"wiem ale mam to w \" moj psiak od poczatku bawil sie sucha karma, podrzucal, szczekal i walczyl z nią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej miałam 12 lat rottweilera- psy te zyją przeciętnie 10 lat więc raczej miała dobrze u mnie. Zdechła ze starości, a tez siedziała sama po 8 godzin w domu.Idiotke to sobie znajdz wśród koleżanek z klasy w gimn.I turlaj sie z tego topu gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa.......
TORATORA NAJWieksza kretynka tego forum ty wez tego psa oddaj i sama siedz po 8 godz w domu hahahaahah PANCIA CHCE MIEC PIESIA I TAK MA BYC !! jak bym cie pizdnal w ten pusty łeb kretynka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniurka
ty to masz haselka jak gorniara z gimnazjum hehe turlac to mozesz dropsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 8 tyg sukę owczarką niem. zasadniczo mieszka na dworze (mieszkam w domku wolnostojącym, mam podwórko) ale jak wpadnie do domu to nie ma bata - sika momentalnie gdzie popadnie.. jak tego oduczyć? mam też starszą jamniczkę w domu, też ciężko było wytresować ją do nie sikania w domu, ale jakoś poszło. a ta chyba ma zabawę jak nasika nam w domu skubana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tora nie daj sie sprowokowac 😠 Kurcze, my chcemy od stycznia lokatora w postaci labradorka, ale jak tak czytam... to chyba nie jest dobry pomysl, ale meka dla psa. Chyba ze wzielabym urlop i od malego uczylabym go porzadku, ale psa sie nie upilnuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niewola dla psa
a nie wytrzymywanie grzecznie w domu, jebane sadystki zeby was tak ktos zamknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe break
samanta jak nie mieszka w domu to jej nie nauczysz ze tam nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frkk-0999
Człowiek to jednak jest podszyty instynktem polowania. Jak widać dla wielu osób, krytyczny = napastliwy, dosadny = obraźliwy. Wiele osób nie potrafi wyrazić krytyki nie poniżając. Dlaczego? Oj, coś mi się wydaje, że czerpią z tego satysfakcję moralną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa.......
KATEGORYCZNY ZAKAAZ TRZYMANIA PSA W BLOKU !! UJADANIA SZCZEKANIA OBSRANYCH TRAWNIKOW STOP PODATEK 5 TYS PLN OD POSIADANIA PSA CZEMU JA MAM CIERPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jakże
Toratora dwudziestu lat może i nie masz, ale problemy z ortografią i owszem. Dopóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóki !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniurka
cos sie nie odzywa chyba teraz sprzata kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawa goldeny to spokojne psy, nie ujadaja i nie szczekaja, a obsrane trawniki i chodniki to niestety tylko i wylacznie lenistwo wlascicieli, a nie wina psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frkk-0999
Nie jest niewolą dla psa siedzieć w domu jesli potem pójdzie na spacer i wybiega się. Pies regularnie wyspacerowywany jest spokojniejszy i często pół dnia przesypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pies jest juz duży ale. czasem mu sie zdarza napaskudzić ale to jak np. cos zje na dworze(Z TYM był najwiekszy problem.. zjadał wszystko!) Szybko sie nauczył załatwiac poza domem. Goldeny i labradory to bardzo fajne i dobre psy- szczególnie polecane w rodzinie z dzieckiem!! Ja pracuje 8 godzin jednak zawsze wpadam w miedzyczasie żeby z nim wyjść- więc nie siedzi sam cały dzień.Nigdy nic nie niszczyl, nie gryzł butów ;) także bardzo jestem z niego dumna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko.. ale pewnie masz rację. co do trzymania dużych psów zamkniętych w blokach (w ogóle żyjących w blokach) to niestety ja się zgadzam z osobami będącymi na nie.. to jest przede dla dużego psa uciążliwe (nie zapewnicie psu codziennie kilku km biegania, ruchu na świeżym powietrzu itd.) małe psiaki do małych przestrzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×