Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OOOOOLOLOLALAOALALA

28 TC- MAŁO AKTYWNY DZIDZIUŚ- JAK JEST U WAS lub było

Polecane posty

Gość OOOOOLOLOLALAOALALA

czy rychy dziecka oduwacie cały czas czy np w określonych porach??? ja w ciagu dnia w ogole go nie czuję, jest praktycznie nieaktywny , zaczyna dikazywac wieczorem ale to jest dosłownie kilka kopniaczkow i czuję jak sie rozciąga Obawiam się że jest podejrzanie mało ruchliwy.. ajak jest lub było w waszym wypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia też jest mało aktywna, rusza się tylko wieczorem, a w ciągu dnia prawie wcale. Nie martw się niektóre dzieci to śpioszki i wiekszą część doby przesypiają. Jeśli chodzisz reguralnie do gina i mówi, że z dzidzią ok to tak jest. Nie martw się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
jezeli cie cos niepokoji to idz do lekarza !!! a nie na forum forum nie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwaqw
ja jestem w 28 tygodniu ciazy moje malenstwo kopie mnie dosycczesto za dnia tez (podobno chłopcy bardziej kopie) moze i sa to bujdy ale mnie pierwsze dziecko córeczka kopała tylko wieczorem kopła z 4 razy i koniec rano czasami tez a teraz gdy bede miec syna kopie bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolalallalala
no chyba że nie leczy- ale mozna wymienić sie doświadczeniami.... do tego chyba między innymi służy forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja jestem co prawda w 38 tygodniu ale z aktywnoscią też bywa róznie. Jak duzo chodzę to w ciągu dnia rzadko sie odzywa - ale za to wieczorem dokazuje że muszę się rozprostować by miała wiecej miejsca. A jak siedzę w domu to ma stałe pory o których buszuje, wiecej regularnego ruchu w dzień to wieczory spokojniejsze. Ostatnio moja ginka uparła sie ze mam liczyć ruchy po jedzeniu - w ciągu godziny powino byc ich 10 (to optymalny wynik). Tylko że mój brzdąc po jedzeniu jest chyba rozleniwiony i ruszą sie wtedy jak mu sie chce :P Jak pukam i stukam to machnie leniwie raz nóżką i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×