Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolalallalala

KIEDY ZROBIŁYSCIE PIERWSZĄ KUPĘ PO PORODZIE

Polecane posty

Gość oolalallalala

słyszałam że to podobno jest prawie tak bolesne jak sam porod... czy to prawda?? kiedy poszłyscie do toalety ze stolcem?? podobno kobiety odkładaja ten moment na jak najpoźniej bo wszystko jest w środku porozrywane i boja sie zeby od parca w czasie oddawania stolca nie doprowadzic do rozerwana rany i krwotoku. jak to wygląda może ten temat kogos rozśmieszy albo zniesmaczy ale chcę wiedziec poprostu co mnie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam miałam rozwolnienie jeszcze w szpitalu wiec nie umiem sie wypowiedziec czy jest ciężko czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciezkop bylo
zmusilam sie chyba 2 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkjhtcbbh
aż tak bardzo bolesne to nie jest. Ale towarzyszy temu głupie uczucie strachu, ja bylam w wc dopiero po trzech dobach jak wyszlam do domu. Ciezko bylo po tylu dniach cos z siebie wydobyc. Moze ale msobie pomagac palcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkjhtcbbh
aż tak bardzo bolesne to nie jest. Ale towarzyszy temu głupie uczucie strachu, ja bylam w wc dopiero po trzech dobach jak wyszlam do domu. Ciezko bylo po tylu dniach cos z siebie wydobyc. Moze ale msobie pomagac palcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że to nie jest bolesne. Tyle, że każdej się wydaje, że coś pęknie, szew puści itp. Nie ma się czego obawiać. Nic nie boli, nic nie pęka. Trzeba się skupić ;) i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocistka flecistka
bez problemu, od drugiej doby po porodzie trzeba pić świeży sok z marchwi i wszystko w normie, żadnego bólu. Instrukcja położnej ze szkoły rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak
miałam cc.I u nas w szpitalu musisz wyspowiadac sie z tej kupy:) Musi być,bo inaczej cię nie wypuszczą do domu.Podobno dlatego ,żeby było wiadomo,że wszystko w środku jest ok.A żeby to bolało?Nie bardziej niż zawsze:)Kochana co innego cię tak napie....la ,że kupa to pryszcz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×