Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stalowa magnolia

piercing intymny

Polecane posty

Moja szwagierka jako pielęgniarka na R-ce miała okazję cewnikować gościa z łańcuszkiem przewleczonym przez napletek.....Facet był nieprzytomny, ale cały żeński oddział pracowników miał polewkę na maxa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi raczej o opinie tych, którzy się zdecydowali na takie ozdoby. Kiedyś intymne fryzury uchodziły za szczyt perwersji, a nawet za zboczenie. Dziś ktoś, kto nie dba o swoje owłosienie pomiędzy nogami (o kobiety chodzi, ale i mężczyzn coraz częściej to dotyczy) uważany jest za brudasa niemal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
co w gatkach nosisz ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, \"mam 2 na wedzidełku\"------>A ten \"mięsień piwny\" z tyłu też jest twoją własnością? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
do makijaja ===>to nie jest moja fota .... nie jestem ekshibicjonistą??? :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
stalowa magnolia ===> błyskotliwa riposta !!! :D gdzie dokładnie chcesz sobie zrobić ... a może tylko sondaż ciebie interesuje lub innych opinie ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
ok. sondaż jak się rozczarujesz zawsze można zdjąć i zapomnieć praktycznie bez śladów [małe dziurki jak w uchu] http://www.newbienudes.com/p/2567/845172635.jpg http://www.newbienudes.com/p/2567/874173354.jpg http://www.newbienudes.com/p/2641/223022915.jpg http://www.newbienudes.com/p/2654/630181139.jpg ostatnie b fajne znam się na tym troszkę !!!! :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
mnie sie to z trzema kolkami podoba :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
tak duzo tego zelastwa to sobie powinien facet wieszac coby mu sie wydluzyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
mnie sie bardzo podoba, sama mam tego troche :) tylko jakos tak ten intymny mnie nie kreci :o chociaz...doznania moga byc ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
raczej to laski lubią biżuterie i ładne 😘 :P ale i macho też sobie folgują !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
to sobie zrob, jak sie nie spodoba to wyjmiesz kolczyk i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wielu facetów to kręci, ale nie chodzi mi wasze zachęty, a o opinie kobiet, które się zdecydowały i mają własne doświadczenia i opinie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
do stalowa magnolia ====>na wargach ..ozdoba-----na fasoli ....lekko pobudza zaś u faceta ....lekko drażni partnerkę od środka [można różne zakładać] ot i cała filozofia ... mam używam i wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
:o a jesli napisze Ci, ze ostatnio zaplatal mi sie taki kolczy w skarpetke to sobie nie przeklujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro i spermisto
ja sie przekluwam dla siebie nie patrz na innych, jak masz chec to sobie zrob i po sprawie na poczarku troche sie babrze ale pozniej jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze patrzymy na innych i w jakimś stopniu liczymy się z ich zdaniem. Nie jestem masochistką, nie lubię bólu, nie lubię też niewygody. Jasną sprawą jest chyba to, że jeśli to zrobię, to po to, by odróżniać się od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 na wędzidełku
do stalowa magnolia ====> korzyści i niedogodności ???? trzeba mieć "jaja" by się zdecydować jak nie pasi to zawsze można zdjąć i zapomnieć !!! :D osobiście polecam !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×