Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stalowa magnolia

piercing intymny

Polecane posty

Gość wredna-wsza
Piercing intymny jest świetny, sama planuję go sobie zrobić. Mam ochotę na VHC, tylko zastanawiam się nad wyborem studia- zna ktoś jakieś godne polecenia w Krakowie??? Po za tym słyszałam, że trzeba mieć hmmm odpowiednie warunki anatomiczne i że można to zdjemować na chwilę, np podczas seksu, czy to wszystko prawda?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna-wsza
Oo albo, że długości kolczyków zależą od kształtu waginy... A skąd niby mam wiedzieć jaki będzie odpowiendni dla mnie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_gothic
Kolczyk dopasuje piercer i nie trwa to 2 minut, musi wiedzieć gdzie masz łachtaczkę ,zmierzyć i wtedy coś dopasuje.Można oczywiscie zmienić potem (ale po wygojeniu)Można cos tam poprawić zmieiając rozmiar ale jezeli zrobi sie źle to nalezy wyjąc.Zanim położyłam sie na fotel piercer z pół godziny mi tłumaczył pokazywał plansze.Dlatego teraz sama wiem że większość osób co pisze na forach nie ma pojecia o przekłuciach intymnych.Natomiast w Krakowie nikogo nie znam bo jestem z Wrocławia.Mogę podac namiar na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek
suuper zwlaszczw ta pani mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaniecik
mi tam się podobają takie kolczyki, ale sama nigdy bym się na takie cos nie odważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness81
To nie kwestia odwagi, jeśli ktoś chce, to zawsze można zrobić kolczyk ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepijący facet
Pytania do \"mam 2 na wędzidełku\" 1) czy bolało przekucie 2) Czy nie przeszkadza 3) Czy większe doznania ma partnerka czy partner 4) czy nie przeszkadza przy tych srawach 5) czy nie uszkadza prezerwatyw 6) jak długo zachowywałeś \"reżim sanitarny\" 7) czy było warto 8) kto przekuwał 9) ile kosztowało ale dużo pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mówi się nigdy nie mów nigdy ale w tym wypadku nawet po namyśle mówię nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek baranek
Ja mam alberta na penisie i jestem zachwycony. Wiem że pewnie jest dużo panów którzy chcieli by aby powiedzieć coś wiecej na ten temat. Przygotowywałem się do tego długi czas, zanim postanowisz zrobić kolczyka musisz dokładnie poznać swoje ciało, pamiętaj to nie przelewki to penis wiec decyzja musi być przemyślana. Kto mi go robił i ile to kosztowało? Już odpowiadam. W polsce jest mało miejsc w których można liczyć na prawdziwą anonimowość, dyskrecję, poradę. Więć sam sobie zrobiłem, ponieważ jestem w stanie zaufać sobie samemu. Zamówiłem kółeczko zamykane koralikiem (wymiary 1,2 x 16) wraz z potocznie nazywanym "welfronem" ok grubość 1,6mm do kolczyków 1,2mm, środek do skóy o nazwie skinsept. Odwaga, głupota? Wybrałem miejsce w charakterystycznym "dołku" pod żołędzią po prawej stronie wędzidełka i postawiłem małą kropkę flamastrem. Obserwowałem jak zachowuje się ten punkt podczas ruchu skórą, podczas wzwodu i spoczynku. Kiedy ustaliłem odpowiednie miejsce do ujścia cewki moczowej wsunąłem patyczek z watą na końcu (taki jak do czyszczenia uszu, przeciety mniej jak w połowie swojej długości, miał usunięty nadmiar waty tak aby było jej troszkę na jego końcu, odkażony). Końcówkę patyczka od wewnątrz w cewce ustawiłem tak aby pokrywała się z kropką na zewnątrz pod żołędzią i jednocześnie tak aby było to możliwie jak najmniej ciała do przekłócia. Takie grzebanie w cewce może być lekko bolesne, ale myslę że trzeba się przełamać z samym sobą. Igłę "'welflonową" włożyłem w drugi koniec patyczka i wystarczyło pochnąć. Czy bolało? To dziwne ale wcale, chyba kosztowało mnie to wiecej nerwów. Pierwsza noc tuż po była owocna w doznania, ponieważ penis samoistnie zmieniał gabaryty i było to bardzo przyjemne. Nie było krwawienia i podobnych historii. Następny dzień, hmm, musiałem się przyzwyczaić że coś bardzo intensywnie mnie stymuluje. Pytacie czy bolało przez następne dni? Nie, także nie bolało, były momenty że zapominałem o jego obecności. Kolczyk musi być dobany bardzo dokładnie obwodem, jeżeli jest to kółko to powinno być ono prawie ściśle przylegające do żołędzi podczas wzwodu. Tak dobrany nie powoduje żadnego bólu podczas stosunku z partnerką. Złe doznania? Owszem były, kolczyk miał grubość 1,2mm i po pierwszym miesiącu zdecydowałem się na sex. Za pierwszym razem było ok ale następnym doslownie nie mogłem "wejść" w partnerkę ponieważ czułem ból. Istnieje także pojęcie "migracji kolczyków" czyli jezeli kolczyk jest wykonany w nieodpowienim miejscu będzie próbował z czasem przesunąć się w "wyodniejszy" punkt. Zwiazane jest to niekiedy z dłuższym czasem gojenia. Więc polecam minimalnie 1,6mm, ja zmieniłem obwód na mniejszy, bardziej dopasowany 14mm. Wszystko wróciło do normy. Gojenie? Rana goi po miesiącu ponieważ w moczu jest bakteriobójczy azot. Kolczyka zmieniłem po 2 miesiacach. Jak na co dzień? Zapominasz o jego istnieniu, nie przeszkadza w niczym. Podczas stosunku owszem pomaga, twierdzę to i ja i moja dziewczyna. Kolczyk musi być dobrze dopiety aby jego części nie wypieły się i nie dostały do cewki moczowej. Podczas wykonania musisz pamiętać o hignienie osobistej, o czystych dłoniach, wypadało by mieć rękawiczki sterylne i odpowiednio czyste stanowisko na czas wykonania. Wszystko wedle uznania, ja nie miałem rękawiczek ponieważ to delikatna robota i robiłem to na własnym ciele. Problemy podczas sikania? Nie stwierdziłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny69
Ja mam w tym miejscu kółko o śre. 5mm/16mm i terz w niczym nie przeszkadza , nie raz jak go wyjme to czuje się jakoś goło tak się do niego przyzwyczaiłem , a to nie jest jedyny jaki w tym miejscu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek baranek
Zgadza się, średnica wciąga mam już 2mm. A gdy się go wyciągnie to naprawdę jest jakoś dziwnie i dlatego go noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek522
Jeśli szukacie tego typu zabawek erotycznych to polecam zajrzec do internetowego Sex Shopu: http://emilosc.pl Powodzenia w zakupach i zabawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek
kolczyki sa super,nic nie boli przeklucie,my mamy oboje z zona ja w penisie ,a zona w cipce po 4,lechtaczka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaaaa
Żal mi cb wogule wiesz co to Wędzidełko to ejst w buzi a nei an wacku ja mam kolczyk w wendzidelku i to jets taki cypel lonczoncy warge aby niopadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallin
aniaaa widac tez sie nie nasz wedzidelki masz pod jezykiem laczy warge z dziaslami i na wacku tez..... to takze nazywa sie wedzidelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treee
wszystko fajnie spoko...chce sobie zrobic Christine...no ale niestety zyje na takim zadupiu ze tutaj nie ma studia w którym by przekłuwali okolice intymne... mógłby mi ktos dac wskazówki tak zebym sobie mogła sama przekłuc? jak najlepiej znieczulic gdzie kluc i przedewszystkim..jakie są zagrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
głupota! lepiej wybierz się do profesjonalnego studio. samemu można zrobić sobie krzywde. osobiście nie mam w miejscu intymnym, mam w języku i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ukochany
na mózgu nie szło by tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treee
bardzo chętnie bym sie wybrała ale niestety... najblizsze studio gdzie moglabym to zrobic pewnie jest w rzeszowie... a tam mam kaaawal drogi. dlatego jezeli by mi ktos podał jakies konkretne wskazówki to pewnie bym sie odwazyla zrobic to sama .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treee
kryśke ale moze byc też i vertical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treee
bo z tego co wiem to kryżka lubi migrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank_a
ja zrobiłam sobie w piątek intymny, nad łechtaczką pionowy 2 kulki JEEST SUPERRRR i nic sie z nim nie dzieje. Nie minął dobrze tydzień a zdaje sie ze juz sie zagoil. Po wyjsciu ze studia, nie czułam go, na codzien tez nie czuje, ale przy zabawach kulka ociera mi łechtaczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkowska __23
ile ludzi tyle opinii, mnie osobiście niesamowicie się nie podoba, wręcz odrzuca mnie od kolczyków w miejscach intymnych, mój partner ma podobne odczucia, według niego nie jest to ozdoba a wręcz przeciwnie, szpeci ciało. Ale jak ktoś jest za, rozumiem, sama przez 5 lat nosiłam kolczyk w języku, sciągnęłam ponieważ zakładałam aparacik na zęby ale muszę przyznać rozstawałam się z nim z ogromnym żalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakolczykowana 21
mam przekuta lechtaczke i jednego sutka i powiem ze warto bylo, kolczyki nie sa jakies tam wielkie ordynalne, tylko male zgrabne i wygladaja wg mnie bardzo sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×