Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stalowa magnolia

piercing intymny

Polecane posty

Gość oelam
Ale zamieszczone zdjęcie to przecież Guiche, tak? Pytałem o Princess Albertina (piercing u kobiet) - piercing cewki moczowej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thekenez69
to zdjęcie co zamieściłem to jest hafada a guiche jest między odbytem a moszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dołożyłem (około miesiąc temu) do "frenum" jeszcze prince`a alberta - znakomita sprawa; polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od 7 lat frenum (w wędzidełku penisa) :) planuję od bardzo długiego czasu ampallang, ale nie mogę się zdecydować.. ponoć ogromny ból i długo się goi, ale w końcu pewnie się zdecyduję, mam nadzieję :P u kobiet genialnie wygląda vch, triangle, isabella, princess albertina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa kolczyki ks albert ,jeden od cewki do gory a drugi do dolu penisa.Bylem w tym roku ze stala paczka na polu namiotowym,wszyscy wiedza ze mam te kolczyki i je widzieli.Poszedlem do lazienki ogolno dostepnej na tym polu zeby wziasc prysznic .W lazience zjednej strony umywalki z lustrami na przeciwko kabiny prysznicowe bez zaslonek . przy umywalkach stoi trzech chlopakow, dwoch pod prysznicami,ci przy umywalkach w lustrach widza bioracych prysznice.Rozebralem sie a ze jestem wydepilowany( zostawiam tylko pasek od penisa do pepka)i z dwoma kolczykami to wzbudzam zainteresowanie.Weszlo dwoch chlopakow ok 14,15 lat i zerkaja na mnie , w pewnym momencie podeszli do mie i zaczeli zadawac duzo pytan gdzie ,czy bardzo boli , jaki koszt,ile czasu sie goi i czy moge wyjac zeby zobaczyc przeklucia.Zdecydowali sie obaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet36
bizuteria jest seksi... mialem kiedys jezyk przekuty ale ciagnie mnie penisa przyzdobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiewaldek
Mam 15 lat princes albert i rewers princes albert są super nie przeszkadzają kobiety bardzo to lubią imają świetne odczucia. Goi się bardzo szybko,polecam . Mam też w sutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldekkos
Zrobiłem kilku kobietom kolczyki w intymnych miejscach i nie żałują , rodzaj przekłucia i kształt kolczyka zależy od możliwości anatomicznych waginy. Jeśli masz takie pragnienie i "kręci " Cię piercing to nie zwlekaj będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldekkos
Zrobiłem kilku kobietom kolczyki w intymnych miejscach i nie żałują , rodzaj przekłucia i kształt kolczyka zależy od możliwości anatomicznych waginy. Jeśli masz takie pragnienie i "kręci " Cię piercing to nie zwlekaj będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mając 15 lat sama sobie przekłułam napletek łechtaczki i zrobiłam sobie vertical hood - mało bolało, praktycznie po tygodniu się wygoiło i wygląda jak twierdzą koleżanki podniecająco. Niedługo mam zamiar pokazać chłopakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×