Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka błyskotka

Czy NAPRAWDĘ chcecie wyglądać pięknie?

Polecane posty

Gość kierka
no chyba że takie masz zdanie... no cóż! tego tez nikomu nie będę narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierka - ale to jest naturalne, ludzkie, ze to co widzimy, oceniamy tylko w różny sposób to uzewnętrzniamy jeden powie w twarz jeden tylko w myślach jeden na kafe jeden zwróci komuś uwage w dyskretny sposób, a inny tak, aby narobić specjalnie wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
:-) no tak i nie chcę tu strugać kogoś kto nigdy nikogo nie oceniał.. ale czemu nie bierzecie poprawki na to, że np. ta biżuteria jest tandetna NASZYM ZDANIEM i znaczy to tyle że my nie powinnyśmy w takiej na slubie występować. ale ktoś inny moze się w tym czuc dobrze i być szczęsliwy i zadowolony z własnego wyglądu, a o to przecież chodzi!!! i czemu takie narzucanie własnego zdania "nie róbcie tak i siak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
to ze ktos w czyms jest szczesliwy to super ale nie dowodzi, ze dana rzecz jest badz nie jest kiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem dyskutuje się
iii tam - topik wyjątkowo nienarzucający się. I zresztą - dobrze dziewczyna pisze. Jak tutaj wszyscy sobie doradzają w sprawie np. sukni, i to używając dużo mniej wyszukanych argumentów, to dlaczego nie doradzić czegoś mądrego w sprawie biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - wiedziałam, że inwektywy poskutkują:D Dziękuję za wypowiedzi:) Kierki - chyba nie myślisz, że założyłam ten topik po to, zeby \"obgadać\" koleżanki\" :D Skąd w ogóle możesz wiedzieć, czy przykłady, które podałam, są rzeczywiste, czy \"zamaskowane\", czy zupełnie wymyślona, a użyte tylko jako figura retoryczna? Bo dyskusja żywi się przykładami - inaczej jest jałowa:) Gwarantuję też, ze nigdy taki detal nie przyćmił mi urody Panny Młodej czy uroku chwili:) Wszystkie moje kolazanki miały \"to coś\" w oczach, każda promieniała i wyglądała bosko - ale kiedy oglądam sobie zdjęcia, przypominam sobie to wrażenie - że mogłyby wyglądać jeszcze bardziej bosko, gdyby nie dały się omoamić głupiemu wciskaniu kitu, który uprawia się w salonach. I gdyby chodziło o jedna dziewczynę - nie chciałoby mi się zakładać topiku. Ale po którejś takiej \"suprajs\" zdecydowałam się założyć i powiedzieć swoje własne, SUBIEKTYWNE zdanie, które jednak, jak widzę, jest podzielane przez 85% procent osób tu wypowiadających się. Coś w tym może jest, jak brzmi nick jednej z nich:) A jak ktoś lubi tort z keczupem - prosze bardzo. Jeżeli to była przemyślana decyzja, to jak najbardziej, ale jeżeli tylko bezwiedne podporządkowanie się pani z salonu - to ten topik ma temu zapobiec w miarę swoich skromnych możliwości. Amen, cytując asde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×