Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda mama 1987

po ciazy figura nie ta a i chlopak inaczej patrzy

Polecane posty

Gość misiala
miki mausek masz teraz przerabane jak madzialka zaraz na ciebie siada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dziwne jestescie ja nie sledze wypowiedzi madzialki:o w ogole teraz dopiero wiem kto to madzialka bo wczesniej w ogole jej wypowiedzi nie widzialam to byl dopiero drugi topik gdzie skomentowalam jej wypowiedz od czasu kiedy jestem na kafe... cos wam sie chyba porabalo dlaczego wy sie nie czepicie osoby ktora pierwsza napisala ze dobrze ze ona poronila? ja napisalam ze ta osoby dobrze tak napisala bo madzialka jest wredna ale wam sie lepiej mnie czepic i gnoic a przeczytajcie moze wszystko od poczatku a nie dobra rozumiem ze kobieta stracila dziecko ale ona kazdego obwinia i ma pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na dawna madzialke
matko co za okropne babsko wszystkich wyzywa od zafajdancow ze rozkladaja nogi a sama przeczytalam jej wypowiedz na ktoryms topiku ze jak miala 20 lat to dziecko wychowywala juz samotnie!!!czyli kto tu kurwa rozklada nogi!!!!dlatego taka sfrustrowana jest!!!i co mnie to jej ciaza obchodzi.w dupie to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz gdzies wczesniej napisalam ze nie mozna usprawiedliwiac madzialki bo stracila dziecko... ktos stracil ojca w wypadku, ktos jezdzi na wozku, komus sie spalil dorobek zycia - i co moze nas teraz wyzywac, gnoic bo im sie nieposzczescilo?dajcie spokoj! rozumiem ze kobieta jest nieszczesliwa ale naprawde nic ja nie usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna madchen ale przezywasz, ja wiem ze ktos traci rodzine w roznych sytuacjach i to tez sa tragedie nie wiem czy je mozna porownywac z utrata dzieciatka, ale ty chyba jestes bezdzietna, i nie rozumiesz maciezynskich uczuc ja wiem ze dziewczyna wyrzuca swoja bulwersacje w dosc doslowny sposob, i agresywny, a;le jezeli ktos ma dzidzie nawet w wieku 18 lat niech ma gdy no dobra po jakis tam szlochach sie z tym pogodzi ze koniec z ze zgrabna dupcia na jakis czas to oki, ale MADZIALKA w sposob instynktowny zareagowala na to ze panna wypowiada sie w negatywnie o nienarodzonej dzidzi, nie masz pojecia jaka krzywda jest dla kobiety gdy dluuugo stara sie o dzidzie i dopiero gdy zazna macierzynswta jakie ono by nie bylo to jej bol zostaje ukojony a inne pieprza sie gdzies u mamy za piecem rznac jakas seksi madrale a potem jeczy bo chlopak nie chce na nia spojrzec jedna rada na to niech rzuci sie ze schodow albo przez okno:P na glowe zeby dojrzec bo jak sie chce zabierac za dorosle rzeczy to nie po okretkach tylko w calosci w przeciwnym razie jest to glopia gzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
miki mausek napisal/a: "a wiem ze ktos traci rodzine w roznych sytuacjach i to tez sa tragedie nie wiem czy je mozna porownywac z utrata dzieciatka" Wyobraz sobie, ze mozna porownywac :O Jak w ogole mozesz watpic... Ale chodzi o to, ze nie mozna sie licytowac ktora tragedia jest straszniejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to znaczy ze tragedia jest tylko wtedy kiedy traci sie ciaze? niesprawiedliwa jestes i to bardzo zapewne wiele z osob na kafe spotkal jakis dramat, wypadek, czy cos, ale jakos w wielu wypowiedziach widze optymizm, sa smieszne, ludzie jakos maja poczucie humoru, zyja dalej bo nie maja wyboru ale madzialka jest inna jej trzeba wspolczuc ale dlaczego?? kazdy przezywa osobista tragedie ale nikt nie wyzywa nikogo i nie gnoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja mama 2 razy poronila
Przy okazji majac jeszcze dwojke dzieci... Naprawde nie byla tak zeschizowana, pelna agresji i nie opowiadala o tym na prawo i lewo obrazajac innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora zostawi dziecko w szpitalu???? bo zmienia zycie o 360st??? i trzeba sie poswiecic w 1000%???? ale mi to odkrycie a gdy szla do lozka to o czym myslala ze dzieci sie zbiera w kapuscie, i zas trzeba bedzie klikac wiecej na pajacyka bo kolejna durna porzuci dziecko ktore poszerzy grono w bidulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dziwne wrazenie
ze nastapila zmiana tematu... Poza tym zmiana o 360 stopni to zadna zmiana ;) Oczywiscie z matematycznego punktu widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie doczytalyscie ona dozna ukojenia gdy urodzi i bedzie miec nareszcie ta swoja upragniona dzidzie, tylko na wszystko trzeba czasu i przyznaje racje nie mozna sie licytowac ktora tragedia jest wieksza bo kazda dotyka nas w jakims tam stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dopoki nie dozna ukojenia
ma prawo czuc sie najnieszczesliwsza na swiecie (co rowna sie temu, ze moze wszystkich innych obrazac, bo cos tam sie jej nie spodobalo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz piszesz a co bylo wczesniej? te wyzwiska madzialki sa po czesci jej wina bo ona zaczela i rozpowiada wszem i wobec jaka to ona nieszczesliwa niech ona spada z kafe bo tylko dochodzi stres, nic wiecej, niech sie kobeta polozy, odpocznie, pojdzie na spacer a nie sie denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca
prowokacja ten topik a wy sie zrecie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im lepsza prowokacja
tym ciekawiej na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest dziewczyna troche rozzalona ja przyzna sie ze gdy widzialam dziecko to zaczynalam plakac do tej pory placze gdy w tvn podawali ze kiedys tam ma byc dzien laczenia sie w bolu z rodzicami ktorzy utracili swoje dzieciaczki przez chorobe teraz juz znormalnialam bo mam upragnione to male:):), ale wciazy przyznam juz tak nie swirowalam bo to strasznie wplywa pozniej na dziecko, ale mniejsza z tym moze brakuje madzialce spacerku dziewczyna zamknela sie w swoim bolu i pomimi ciazy go rozmazuje no jest inna i jej nie zmienicie:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest inna, mozliwe ale to nie znaczy ze ma jakies przyzwolenie na gnojenie i wyzywanie innych ludzi bo ja takie cos spotkalo jakby teraz kazdy zaczal pisac co go spotkalo to madzialka by sie zamknela tak naprawde moze dla niej to najwieksza tragedia ale tylko dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadalam ci pytanie ale ty chyba bezdzietna jestes????? i nie powinnac sie uczyc do matury????? nie wiesz co czuje kobieta zeszlas z tematu topicu bo jezdzisz po j pannie a temat byl inny,pewnie inspiruja cie lektury szkolne a nie zycie jeszcze:D:D nie znasz go:O spadaj na swoj zasmarkany topic gdzie dzieci rodzi sie w liceum siedzac na karku rodzicom paski cmok:P:P:P koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fajna\"madchen odpieprzysz ty sie wreszcie od mojej ciaży??!!!!Porąbało cię już do reszty??co ma moja ciąża do mojego zdania w danej sprawie??nie wyżywam się na kims dlatego,że moja ciąża BYŁA zagrożona!Po drugie do wkurzonej na madzialki, w wieku 20 lat nie wychowywalam samotnie dziecka tylko w wieku 20 lat je urodzilam!wczytaj sie porzadnie a potem oceniaj a nogi rozkladalam przed moim meżem!nie rozumiem co ma jedno do drugiego!po trzecie będe tępić głupie laski,które na swoje dzieci mówią bachor,gnój itp.,szukają na forum pomocy w poronieniu,biadolą jakie są biedne bo w wieku nastu lat urodziły\"bachora\" a imprezować by chciały.\"boże spaprałam sobie zycie,koniec imprezek,towarzystwa teraz bachor i pieluchy,ja chce beztroskie życie\"uuu jaka ja biedna jestem!!!!Trzeba było po urodzeniu zostawić dziecko w szpitalu,oddać je ludziom,którzy nie wyzywaliby go od bachorów.Już sobie wyobrażam jak ta panna patrzy na to biedne dziecko jak je przewija!wzrok pełen nienawiści i myśli\"k**a przez ciebie bachorze mam życie zmarnowane,nigdzie wyjść nie moge,rozstępy mam na tyłku,brzuch mi został,jak ja nie cierpie a jesteś tylko ze mna ze względu na rodzinę i opinię społeczną\".Ja rozumiem naprawdę,że kobieta może być zmęczona ale kurde ludzie bez takich tekstów!!Już rozumiesz co miałam na myśli czy ci to narysować???!!!i spojrzyj wreszcie też na swoje wypowiedzi bo są nie mniej chamskie i wulgarne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki mause a jednak cie dopadly!!!!a raczej dopadla....mowilam ci ze bedziesz miala przechlapane;)bawisz mnie-czym i kim ty sie przejmujesz?!nastoletnia smarkula ktorej szpik z nosa jeszcze splywa i gowno wie o zyciu?a moze ona juz skrobanke miala ze tak staje w obronie\"mamusi\"?a jesli zamierzacie zarzucic mi to modne chamstwo to powiem tylko tyle ze wobec madzialki jestescie jeszcze bardziej chamskie i wulgarne!jestescie wrecz smieszne a zwlaszcza ty\"fajna...\"Musisz byc strasznie zakompleksiona i GLUPIA bo jedynym argumentem wobec madzialki i pewnie nie tylko jej to zagrozona ciaza.Kompletnie nic innego do ciebie nie przemawia!tak jak mowi miki...idz sie pouczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×