Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rexona.bp

perwszy taniec inaczej

Polecane posty

Gość rexona.bp

Prosze o opinie. Mam zamiar na weselu wykonac taniec w stylu: http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j98-y-M Martwie sie jednak o reakcje mojej rodziny tzn. babcie i te sprawy :) Czy takie cos na polskie wesele nie jest zbyt szokujace? Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSOzP im Teresy Orlowski
chyba troche za grubo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
prosze jeszcze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
dzieki wielkie. Kurcze tylko co moga pomyslec osoby strasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
kurcze tylko ten dirty dancing jest troche za nudny.. Caly czas sie zastanawiam. dzieki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zrobi extra uklad choreograficzny z dobrymi figurami, to nie bedzie nudny:D ale jak chcesz cos szybkiego zatanczyc, zeby wszystkich zaskoczyc to proponuje rock&roll lub salse kubanska, tylko ze musisz wziasc pod uwage fakt, ze nie kazdy taniec zatanczysz w suknie slubnej i w szpilkach:) trzeba to wziac pod uwage i mierzyc sily na zamiary:) ale napewno cokolwiek zatanczysz, inny taniec niz bujaNY to zaskoczysz gosci:) zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat1980
a taki taniec ma zaskoczyć gości, czy pokazać miłość nowo poslubionemu mężowi? Bo ja trochę nie rozumiem, czemu ten taniec ma służyć? Kolejne "postaw się, a zastaw się" (drogi kurs tańca na 2 lata przed ślubem, żeby było perfekt) czy też występ pary klaunów? Młoda Para to klauni na weselu do rozbawiania gości, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Do Magrad 1980: Jestes tak durna ze az mi sie odpowiadac nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa i twój pomysł i ten derty dancing, żałuję że sama kiedyś na to nie wpadłam. Popieram cie i nie przejmuj się opiniami babć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Dzieki wielkie :) W sumie ja juz jestem przekonana tylko moj narzeczony sie jeszcze waha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexona namów go bo to jest świetna sprawa. Kiedyś (gdzieś na 10 rocznicę ślubu zamierzam odnowić przysięgę małżeńską i zrobić takie przyjątko, jak na weselu-trochę mniejsze dla najbliższej rodzinki-i na pewno też coś w tym stylu wymyśle, a co mnie obchodzi zdanie innych i takie wypowiedzi jak powyżej. Dziękuję ci za pomysł-za 10 lat skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Dzieki wielkie dziewczyny. Pokaze mu co piszecie jak wroci :D Muzyke juz mamy sciagnieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywno im to wyszlo
ale pomysl suuuuper ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post do męża reony: Zdecyduj się na taki taniec, to świetny pomysł, ja bardzo żałuję że nie wpadłam na taki, gdy brałam ślub, ale na pewno nie zapomnę o tym przy odnawianiu przysięgi małżeńskiej i następnej zabawie. Wszyscy będą was podziwiać i myślę że nawet starszemu pokoleniu się spodoba. Odwagi!!!, bo się opłaca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Mirabelka 1 -> wielki buziak dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo rexona, napisałam tylko szczerą prawdę i myślę że większość się ze mną zgodzi, a głupie wypowiedzi wynikają albo z żalu albo z braku odwagi. Ja nikogo nie krytykuję, każdy robi co mu się podoba. A was podziwiam i wspieram twojego narzeczonego w podjęciu decyzji na \"tak\"- zazdroszczę Wam że możecie na swoim ślubie tak oryginalnie zatańczyć. życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
A ja się zgadzam z Magrat. Ten pierwszy taniec jest okropny, zwłaszcza w takich strojach. Jeżeli wystapisz w tradycyjnej sukience, to efekt będzie równie okropny, jak przedstawiony na filmiku. I zadam to samo pytanie co Magrat - co chesz zademonstrowac tym tańcem? Że jesteś "oryginalna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexona, nie słuchaj wypowiedzi innych, nawet moich, zrób tak jak chcesz, bo to twój ślub. To ty masz się dobrze czuć, to twój dzień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Do bukaa -> Nic nie chce nim demonstrowac :O Po prostu nudza mnie tance na raz i na dwa, walce itd. czyli wszytsko to co robia teraz mlodzi. Tyle nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat1980
Ja mam lepszy pomysł. Może jakiś występ cyrkowy na początek - skoki z trampoliny, jazda na rowerku po linie, łapanie partnera w powietrzu nad głowami zachwyconych gości. Napewno olśnicie wszystkich gości, a i sam pomysł jest niezwykle nowatorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona.bp
Mysle ze nie wymaga to komentarza. Mam nadzieje ze ci juz lepiej z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może taniec
na lodzie? Wylejcie sobie taflę lodu na sali, łyżwy i hajda. Coś w stylu jak Marysia Sadowska w "Jak oni tańczą na lodzie". Napewno coś nowego i nie tak nudne, jak styrany walc angielski, czy nawet motyw z Wirującego Seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magrat1980
A czemu nie spróbować? Nie rozumiem? Sama chyba u siebie ten pomysł zastosuję. Czego się nie robi, aby goście nas zapamiętali i wspominali z westchnieniem zachwytu...ja stawiam na oryginalność? A Wy? Jak dla mnie Dirty Dancing nie jest już trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×