Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amarka

Ile razy usg w ciąży????????????????????????

Polecane posty

Gość Grjjgtij

Co za ciemnogród tu panuje😂 USG jest bezpiecznym badaniem i wykonuje się je obecnie na każdej wizycie prywatnej. Dzięki temu można uchwycic wiele bardzo ważnych rzeczy na czas np. wielowodzie, małowodzie, sprawdzic przepływy. To czasem decyduje o losach dziecka. Nie wyobrażam sobie mieć tylko 3 te badania. Pod koniec to już w ogóle trzeba monitorować co tam się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja miałam masę usg w ciąży, nawet nie zliczę ile. Ciąża od początku była zagrożona i z czasem jeszcze nowe zagrożenia dochodziły. W dwóch ostatnich miesiącach usg miałam codziennie ze względu na przepływy. Dziecko zdrowe i rozwija się prawidłowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedffggggg
13 godzin temu, Gość Grjjgtij napisał:

Co za ciemnogród tu panuje😂 USG jest bezpiecznym badaniem i wykonuje się je obecnie na każdej wizycie prywatnej. Dzięki temu można uchwycic wiele bardzo ważnych rzeczy na czas np. wielowodzie, małowodzie, sprawdzic przepływy. To czasem decyduje o losach dziecka. Nie wyobrażam sobie mieć tylko 3 te badania. Pod koniec to już w ogóle trzeba monitorować co tam się dzieje. 

Hmmm, tak ci powiedzial twoj lekarz prowadzacy ? No w sumie jakos musi koszt wizyty usprawiedliwic 😉  ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×