Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikusia_20

praca w TATUUM, jak tam jest?

Polecane posty

Gość gość
Byłam kiedyś na rozmowie w tatuumie w nova park kierowniczka na oko, około 20 lat blondynka przyjęła mnie na zapleczu, na którym panował totalny syf ! wszędzie jakieś ciuchy i brudne naczynia, co zdążyłam zauważyć na godzinie próbnej atmosfera nie przyjemna, a prowadząca zespół nie profesjonalna i wręcz infantylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_1982
Jeżeli myslicie, że to co tu piszemy coś zmieni w tej firmie to chyba śnicie. Ja pracowałam w Tatuumie jeszcze za czasów słynnej regoinalnej Patrycji vel Patiszon. Potem nastał kolejny ewenement, szkoleniowiec Iwonka, vm regionu Sylwia - mamusia jest psiapsiułą prezesowej... jedyne co się zmieniło w tej firmie to ludzie pracujący :D niewiele osób zostaje w tym szambie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca po 12godzin,użeranie się z KR,klienci są różni jak słyszą,że pracujemy za najniższą krajową to są strasznie zaskoczeni.Firma z dużymi ,,tradycjami" niby a niestety......Ogólnie nie polecam, firma do 10-tego każdego miesiąca powinna nam na konto przelać wypłaty a tu niestety dziś mamy 12.08 a wypłat nie ma :( Ciekawe czy zapłacą nam odsetki za nie wysłanie wypłat na czas w co szczerze wątpię a może Tatuum zbankrutowało??? Jak jutro nadal nie będzie wypłaty uderzam do PIP-nie ma tak łatwo!!!Przecież ludzie mają rodziny i za coś trzeba żyć a tu jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny pracownik TATUUM
czytam te wypowiedzi i to niestety prawda, to jest przykre, straszne i prawdziwe, najbardziej bolesne jest to ze nikt z tym nic nie robi, a dalej jest tak samo,ja już w tej firmie nie pracuje 4 lata, ale patrząc na wypowiedzi wszystko jest bez zmian, może jakaś inspekcja typu PIP zrobiła by trochę porządku, nie wierze ze cały KAN z p. Kapitańczyk na czele jest bezkarny.... spotkałem ostatnio dawna zastępcę kierownika z mojej ekipy została tylko ona i kierowniczka rozrzucone po warszawskich sklepach jak kartofle na polu,ale tez nie wiadomo jak długo popracują bo po w******iu Pani Patrycji Szczęśniak .-.. nastała inna nie lepsza pani terminator;) współczuję...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ta firma to masakra, nikomu nie polecam pracy tam. Wypluwałam flaki z siebie, pracowałam za dwóch a nic z tego nie miałam. Regionalna obiecała mi awans ale skończyło się tylko na obietnicach. Kiedy spadałam z drabinki i zbiłam sobie kostkę nikt mną się nie zainteresował tylko kazali jeszcze do pracy przychodzić. Kierowniczki są tam tylko po znajomościach i są takie że nieraz zwykły sprzedawca wie więcej niż one. Na zapleczu kradną osobiste rzeczy. Wynagrodzenia są straszne a wymagania nie wiadomo jakie.Pracuje się jako sprzedawca a robi to co kierownik lub zastępca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o Sylwie regionalna dekoratorke to kabel i szmatławiec ktory kryl tylko swoja d*pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joakkk
Cześć, pracowałam w Tatuum w krakowie jakiś rok,,,, to co tam sie dzieje (pracowałam w dwóch galeriach) to jakas tragedia. Zarobki najniższa krajowa. najpierw 3 miesiace umowa probna a potem umowa pełna. nie ma podwyżek, nigdy nie zrealizuje sie planów sprzedażowych. Kierwoniczki -eh...same boja sie o własną dup....i robia róze dziwne rzeczy, a same tez grosze zarabiaja. Refionalny- tragedia, niby sie do cebie ładnie usmiecha a za plecami potrafi cie z dnia na dzien bez przyczyny zwolnic. Ja zachorowałam po 9 miesiacach pracy, wziełam 3 dni urlopu a jak przyszłam na 4 dzien zostałam zwolniona! bo kierowniczka nie była zadowolona z pracy, a dodam ze byłam z jedna z najlepszych pracownic,,, dziewczyny pracuajce sa super- do dzis utrzymuje z nimi kontakt, Czesto jest tak ze jako zwykły sprzedawca wykonujesz obowiazki przyjmowania towarów, papiery itd- i mozesz tak robic kilka miesiecy a kasy ci wiecej nie zapłacą ogólnie nie polecam- ta firma psuje psychike a jak mnie w koncu zwolniono poczułam ogromna ulge psychiczną, a przed zwolnieniem planowałam tam dopracowac jeszcze 2 tygodnie by dorobić na miesieczna pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt widać osoba na mocno wykształcona. Wypowiedzi na poziomie gimnazjum... potrafisz policzyć do 2? Jestem z pomorza, ale chyba lepiej nas kształcą niż debili na południu takich jak Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sari 000
Aż żal,jak się to wszystko czyta... Inteligentni ludzie nie wypisują takich bzdur na forach.. Tu piszą tylko zawistni,zazdrośni ludzie bez kultury!!! Ojeju straszne tyranie po 11 12h, tak to prawda,że się pracuje w systemie 12h,ale nikt nie doda,że potem są w zamian dwa,trzy dni wolnego pod rząd!!! Wymagania? Oczywiście, że są jak w każdej firmie, jak Ci się nie chce pracować, to po jaką cholerę składasz CV ? Firma jest naprawdę godna polecenia, regionalna potrafi docenić Twoje starania, nawet sama Pani Prezes chwali, jeśli się zasłuży. I naprawdę nie sugerujcie się tymi komentarzami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odpowiedzi do "SARI 000" jak cię zwolnią za friko to dopiero zrozumiesz o co chodzi tym osobom które tu pracowały, i dla czego jest tyle negatywnych i naprawdę nie miłych wypowiedzi, a to ze ktoś piszę tak czy inaczej może po prostu jest dyslektykiem?? to tez trzeba zrozumieć, jeśli firma jest tak godna polecenia to dlaczego w sklepie którym pracowałem ja (przykładowo) przewinęło się około 15tnaście osób? w ciągu roku?? i każdy kto popracował może miesiąc odchodził bądz zostawał zwalniany - BO NIE SPEŁNIA WARUNKÓW FIRMY! regionalna potrafi docenić??? śmieszne!! to co Pan/Pani pisze,regionalni to nieroby i pustaki,tyle mogę powiedzieć a propo nich, Pani prezes chwali???haha ;) dla niej liczą się cyferki na koniec dnia ostatniego miesiąca i czy plany są zrobione , czy firma jest godna polecenia??? no polemizował bym, więc niech ze Pan/Pani nie wypisuje takich słów, a skoro cukrowanie i lizanie tyłka tak pięknie wychodzi -gratuluję, nie życzę nikomu aby tak potraktowano Go w tej firmie jak mnie, pozdrawiam przedmówcę/bądz przedmówczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę tylko wszystkich uświadomić o praktykach stosowanych w tej firmie, mianowicie zapraszanie na godziny próbne, jest to nie zgodne z prawem, są to bezpłatne godziny! Każda osoba zaproszona na takie godziny powinna informować o tym Państwową Inspekcję Pracy. Nie dajcie się wykorzystywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sari 000
Lizanie tyłka?? hahaha ludzie na jakim Wy świecie żyjecie? Za dobrą pracę i rezultaty są pochwały!! Jeśli się nie nadajesz ,to nie przedłużają umowy-proste!!! Szuka się osób,które chcą pracować i potrafią to robić!!! Szuka się dobrego zespołu,a nie osób które zaniżają loty,bo przychodzą do pracy z łaską i z byle jakim nastawieniem!!! Zresztą nie ma co polemizować każdy zna swoje racje!!! Jak idziecie na rozmowę,to błagam nie sugerujcie się tymi idiotycznymi komentarzami. Nikt się nie wypowie dobrze tuta,j co dostał wypowiedzenie-no przecież za nic :) TATUUM bardzo dobra firma!!! Ale trzeba być pracowitym i zaangażowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Sarii 000 nie no po prostu to co Pani< no bo chyba jest Pani kobietą>skoro piszę "Sari" pisze to jakiś obłęd... nie no po prostu jest tam rewelka... ludzie walą oknami i kratami by do Tatuum iść do pracy,wie Pani co??jeśli firma szanuje pracownika, pracownik ją również,jeśli całe Tatuum by było takie cudowne i wspaniałe jak Pani pisze no to raczej chyba tyle negatywów by tu nie było... więc proszę nie koloryzować ani nie wychwalać gdyż nie stety każdy napisze to co uważa za szczerą prawdę ;) ja życzę Pani kariery wszelkiej jaka jest tam możliwa, począwszy od zwykłego szaraczka pracującego za 1,200zł po kierownika sklepu za 1,800 ;) i że tak powiem na koniec sprawdza się przysłowie" ze prawda w oczy kole gdy jest nie wygodna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps;) sam fakt gdy ci na wstępie mówią za masz 1050zł za okres próbny , już odstrasza i zniechęca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rotację w Tatuum można porównać do tej w KFC lub McDonaldzie. W większości ludzie odchodzą sami. Firma ma bardzo duże wymagania , a nie daje NIC w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w złotych tarasach.. Zwolniłam sie po miesiącu bo już nie mogłam tam wytrzymać! Jak tylko sobie o tym przypomne to mi sie ciśnienie podnosi.. Najgorszy sklep w jakim pracowałam !!! Wynagrodzenie marne, a wymagania ogromne! Kierowniczka poje****. Ciągle jakieś pretensje, obrażanie i poniżanie. Jedyny moment kiedy kierowniczka była ,,miła'' to wtedy, gdy miała być wizytacja.. a później znów to samo.. Jak jej nie było w pracy to jeszcze ok.. ale jak tylko sie pojawiła to wyglądało to tak: Kierowniczka stała na sklepie i nic nie robiła poza obserwowaniem reszty pracowników, żeby tylko się do czegoś przyczepić i opier***** . Dwulicowa zmija. a regionalna to juz w ogóle pier**** na maksa.. reszta pracowników czasem,,biła się'' o klientów.. Oczywiście nie brakowałao lizusów.. aż rzygac sie chciało jak na to patrzyłam.. Owszem, kilka osób było naprawdę w porządku ale to tylko tyle pozytywnych wspomnień z tego sklepu.. KOSZMAR Nikomu nie polecam pracy w Tatuum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na wpisy nie widać w ogóle osób pracujących tylko zwalnianych... Moja propozycja :) Podpisujcie się skąd piszecie z Imiona i Nazwiska. Będzie łatwiej:) Osoby szukające pracy gwarantuje Wam, że w tak dużych firmach przy byciu anonimowym opieranie się na jakichkolwiek opiniach przy poszukiwaniu pracy to strzelanie sobie w stopę.. Wpiszcie sobie zara, h&m, promod, lpp i wyszukajcie ilośc***ozytywnych opinii w przeciwieństwie do negatywnych... w takich firmach zatrudnianych jest setki, a nawet tysiące osób więc ilości wpisów płaczków to notoryka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mi ktoś powiedzieć, jak to wygląda we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę na rozmowę w niedzielę 22/12 w Gdańsku -jeśli cos ciekawego się dowiem napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuum, to chora firma. Opis - nie przyznam się - jest prawdziwy!!!! W Tatuum mają fajne niektóre ciuchy i to wszystko. Pamiętajcie - ryba zawsze śmierdzi od głowy. To ta chora żona właściciela - szwaczka- dawaczka. Ona jest chora i mądra inaczej. Bo tak to już w życiu jest - baba ze wsi wyjdzie, ale wieś z baby nigdy. I do tego jej niedouczony braciszek - kierownik regionalny :) - żenujące. Zdarzają się tam mili ludzie, z naciskiem na zdarzają. Nie polecam pracy, zaś niektóre ubrania OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół kafeteria
Wszystkim zdesperowanym idiotom poszukującym pracy i opierającym się na komentarza zwalnianych osób z pracy wiecznie niezadowolonych z wszystkiego co ich otacza zespół kafeteria życzy wesołych świąt.!!!! Ps. Pamiętajcie czytając takie debilizmy dzisiaj będziecie nieudacznikami cały rok!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wina tkwi w regionalnym , który niestety nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku- pracował kiedyś w mrożonkach ale dzięki siostrze szwaczce żonie Prezesa jest na tak odpowiedzialnym stanowisku. Nie potrafi rozwiązać żadnego problemu sam wiec wyręcz się kierowniczkami. Jest bardzo fałszywy więc uważajcie na niego. Nigdy nie możesz liczyć na pochwałę , zawsze wszystko jest źle, nie tak jakby chciał.To kawał chama!!!!I śmieszne maile od Pani Prezes, bezsensowne np.co wy tam robicie - bilety sprzedajecie?.Nie polecam pracy w tej Firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, czytałam opinie długo się wahałam po tylu złych opiniach czy dalej w to w chodzić- ale pomyślałam nie spróbuje to się nie przekonam, na pewno nie jest tak źle jak piszą, tylko Ci którzy są nie zadowoleni w ten sposób swoją frustracje wylewają! no i poszłam na godziny próbne ( oczywiście nie płatne) Warszawa (Bracka) napiszę tyle- Nigdy więcej nie chcę mieć z tą firmą do czynienia.weszłam kierowniczka pokazał metke jak wyglądają, gdzie znajduje się rozmiar i oznaczenie kolekcji nowej i starej i DZIAŁAJ- trochę zdezorientowana pytam jakie rozmiary mają, czy wszystko na sklepie czy też towar na zapleczu,czy dziewczyny pracują na strefach-to ja gdzie mam być- odpowiedz "lataj po całym sklepie i obsługuj"i owa pani poszła na przerwę, później załatwiała jakieś dokumenty. Po półtorej godzinie obsługiwania i podchodzenia do klientek- gdy owa kierowniczka już wróciła i była koło kasy stwierdzam że zadam kilka pytań odnośnie funkcjonowania sklepu, formalności ( to co mnie interesowało w końcu zaraz miały minąć dwie godziny)) uzyskałam dwie odpowiedzi, stoję i chce zadać kolejne pytanie a owa kierowniczka z podniesionym głosem zaczyna na mnie krzyczeć- "a ty tu przyszłaś stać za kasą czy sprzedawać- mówię do niej grzecznie nie stoję za kasą tylko obok, aby zadać kilka pytań, ponieważ wcześniej jej nie było i nie miałam możliwości- tu dochodzi do dość ostrej wymiany zdań i w końcu już zdenerwowana jej mówię mogłaś mnie obserwować jak sprzedaje wcześniej- tyle tylko że ciągle Cię nie było wiec nie widziałaś ( a podobno kierownik też ma obsługiwać na sklepie) po tym pani kierownik chciała mi pokazać jak to obsługuje i do pierwszej lepszej pani podchodzi i zadaje pytanie- " czy podać jakiś rozmiar!''- Mam 10 lat doświadczenia w sprzedaży w tym kilkuletnie na stanowisku kierowniczym ( kupę szkoleń ze sprzedaży) i owa pańcia chce mi pokazać jak to się powinno obsługiwać zadając pytanie zamknięte-Dodam najważniejsze że to miały być godziny sprawdzające na kierownika- pani Jeszcze na końcu miała do mnie pretensje że nie rozwiesiłam ani razu rzeczy z przymierzalni i nie robiłam porządków- sorry takie rzeczy to chyba są jasne do wykonania na sklepie ale jak idę na darmowe godziny nie będę komuś za darmo harować na sklepie ( tym bardziej że była odpowiednia obstawa dziewczyn na sklepie) i nie po to chyba tam poszłam- no rzeczywiście pani miała mnie oceniać też jaki mam kontakt z klientem i czy prawidłowo zadaje pytania- a sama zadała pytanie zamknięte!Oprócz tego na sklepie panowała fatalna atmosfera, kierowniczka cały czas lata po sklepie i zwraca uwagę każdej dziewczyny w tym swojemu zastępcy- i to robi bez namysły przy klientach, przy innych dziewczynach( to ma być kierownik- gdzie zachowane maniery- masz coś do kogoś porozmawiaj na osobności) dziewczyny zastraszone tylko się oglądają za siebie czy kierownik nie obserwuje. Wystarczyło popatrzeć na to z boku 2 godziny aby wiedzieć jakie warunki pracy panują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja znam te kierowniczke, ona jest jeszcze gorsza, trafilas na lepszy jej humor.... menagerka masakra AS zyje swoim swiatem. nie szanuje ludzi ma ich w d***e, traktuje jak smiecia, psa itd.... Zarobki do reki 1350zł premia 100 i zapierdzielaj za smieszne pieniądze. jeszcze wmówia ze się nie starasz i ze za dużo płaca. Dziewczyny nie idzcie to tej firmy to oboz pracy dosłownie. znam kilka dziewczyn które maja już psychikę zrypana przez ta firme Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w tych sklepach to istny obóz pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka regionalna z Warszawy zaprasza ludzi na rozmowę i godziny próbne dla zabawy. Nawet nie zamierza nikogo zatrudniać. Szuka jeleni do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, doigrała się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuum gorzow to dopiero syf mialam przyjemnosc byc obslugiwana przez obecna nie wiem juz ktora kierowniczke cos strasznego mloda laska nie znajaca sie na rzeczy ta pani poprzednia ta czarna to byla mila i profesjonalna a ta co jest teraz to dopiero dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w tej firmie ponad dwa lata i nie uważam, że jest tak strasznie, jak to przedstawia większość osób wypowiadających się na forum. Owszem, jest bardzo duży nacisk na obsługę klienta, ale w innych sklepach z podobnym asortymentem też na to naciskają, to nie siecówka typu h&m, gdzie ciuchy same się sprzedają. Jest umowa o pracę, a to duży plus, przynajmniej dla mnie. Bardzo dużo zależy też od kierowniczki, ja akurat trafiłam dość dobrze:) Ogólnie nie było rygoru i jeśli dana osoba wykazywała jakieś chęci do pracy i wywiązywała się z obowiązków, to nikt się jej nie czepiał. Fakt, premię dostałam może trzy razy w ciągu tych dwóch lat, ale znam sklep, gdzie premia była wyrabiana dosłownie miesiąc w miesiąc i można było sobie dorobić prawie drugie tyle do wypłaty. ż tym, że kierowniczka w tym sklepie to koszmar, więc niestety coś za coś... Tym wszystkim, którzy szukają pracy, polecałabym nie sugerować się opiniami pojawiającymi się na tego typu forach, bo zazwyczaj wypisują je ludzie, którzy zostali zwolnieni. Ja z wpisów, które tutaj przeczytałam, mogę rozpoznać przynajmniej jedną osobę, z którą pracowałam, i za którą niejednokrotnie musiałam przychodzić do pracy w dni wolne, bo nagle zwolnienie przyniosła, albo brała nż. Nie jest to może praca marzeń, ale we wszystkich sklepach odzieżowych są podobne problemy, a jeśli komuś to nie odpowiada, to widocznie pora na zmianę branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×