Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikusia_20

praca w TATUUM, jak tam jest?

Polecane posty

Gość ric
Pracowałem w tatuum kilka miesięcy. Regionalna kierowniczka,regionalna VMi kierowniczka salonu były koleżankami, będąc mega niekompetentnymi osobami, a już przede wszystkim ta ostatnia, nie robiąc NIC przez całe dnie, oprócz rozmawiania przez telefon na zapleczu Atmosfera pracy nerwowa i przygnębiająca,wymogi jakbyśmy pracowali dla domu mody armani, płace, że szkoda wspominać. Najlepsza decyzja jaką podjąłem, to ta o ucieczce z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo dno!!! pracowałam 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingawaw
do gościa powyżej... W jednym się zgodzę, że ta firma to musi być dno, lub ktoś zatrudniony nad "gościem", że przez 4 lata trzymał takiego pasożyta, karmił i opłacał, gdzie po 4 latach pisze takie wypociny. Ech szkoda czytać i pisać o takich pół mózgach, ale nie mogłam sobie podarować komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mogę wypowiedzieć się na temat pracy w Olsztynie. Największemu wrogowi bym nie życzyła pracy tam. Dziwne i śmieszne stawki godzinowe,i choć podpisujesz umowę o pracę i należy Ci się najniższa krajowa to i tak liczą Ci godz. Zapomnij o premiach bo to ni osiągalne,za pracę VM nic nie dostaniesz. Atmosfera w pracy taka jaką sami sobie stworzycie chociaż i tak wszystko zburzy szefowa,która jest niezrównoważona. To wszystko co tam robi z pracownikami to nękanie psychiczne!!! Przestrzegam przed pracą tam i innymi sklepami tej właścicielki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Olsztyn
Nie na temat koleżanko powyżej... To faktycznie tatuum, ale nie sklep Firmowy firmy kan tylko franczyza... Też tam pracowałam i różni się Znacznie gdzie wcześniej pracowałam pod firmą kan i wszystko było tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Zuzanna123
Jeśli chodzi o tą wspaniałą firmę to również miałam z nią (nie)przyjemność. Zostałam zaproszona na rozmowę. Pomijam fakt, że była nieprofesjonalna. Pani nie wiedziała jakie ma zadawać pytania, wydawała się znudzona samym tym, że musi cokolwiek robić. Rozumiem, że kierownicy regionalni maja dużo spraw na głowie,ale na litość jak już planujecie sobie rozmowy to wyglądajcie profesjonalnie jak na stanowisko przystało, a nie jak "szmata wyciągnięta z gardła". Jako że jestem wzrokowcem i sama podczas rozmowy zwracam uwagę na to jak drugi człowiek wygląda to ta Pani nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia. Rozmowa jak już wspominałam bez rewelacji. Teraz uwaga drugi etap. Sprawdzenie na sklepie. Latasz robisz utarg najlepiej jak potrafisz, kierownika nie ma na sklepie, bo po co !? Socjalu wgl nie mają, także jeśli chcesz zjeść to na kolanie. Łazienki też nie widziałam. Jestem tylko obserwatorem. Dziewczęta z zespołu również "Poszukuje Pani czegoś KONKRETNEGO" hahaha ale wg kierownika używają pytań otwartych. Najlepsze zostawiłam na koniec. Propozycja pracy i stawka. 2600 na stanowisku kierownika sklepu.(Nie) Dziękuję i (nie)pozdrawiam. P.S. Gdzieś wyczytałam, że zapraszają na dzień próbny po to żeby mieć darmową pomoc na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menrudagi1973uxusa
czy ktoś na forum może mi powiedzieć jak tam jest? zarobki i te sprawy... bardzo proszę jutro mam rozmowe Jasne http://ph0.to/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Gdańsk
Koleżanko która nie chce za 2600 pracować napisz gdzie to było, bo ja chętnie skorzystam z zaproszenia, gdzie dla mnie przyjemność sprawia praca z klientem, a Ty chyba jestes jedna z tych , które przeliczają wypłatę na funty, albo za 5k chcesz pic kawę na zapleczu:) , bądź na studiach przekazali Ci, ze praca poniżej 3 tys to chanba dla Ciebie. Żal tylko pracodawcy, ktory Cie zatrudni, a ja pracy sie nie boje i z tego co czytałam wczesniej to pensja jest na początek, ale widze, ze dla Ciebie to tylko pozostanie gwiazda telewizji pozostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panny duxxanny
Co? Prawda w oczy kole? Gwiazdo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2600 brutto? To nieco ponad 1900. Bez premii na kierowniczym to śmieszne pieniądze. Jako sprzedawca w Unisono zarabiałam 1800 - 2800 netto ( z premiami). Podstawa to 1500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś niezadowolony ze swojej dotychczasowej pracy, to spróbuj swoich sił na rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele fajny ofert, sam korzystałem i dziś cieszę się dobrą pracą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Netto nie wiesz to nie gadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm....praca w Tatuum - zarobki śmieszne do wykonywanych obowiązków. Wszystko zależy od osób z jakimi się pracuje,ale niestety polityka wewnętrzna firmy i ich chore zasady doprowadzają, że na niektórych sklepach ciągle szukają nowych pracowników bo ludzie odchodzą. Premie zobaczysz raz do roku, bo są za wysokie plany budżetowe,za nadgodziny nie płacą i ciagle dlaczego jeden paragon-jedna sztuka...jak upt jest super to nie wartosc paragonow, i tak zle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789dron
że niby 2600 to dużo? Załóżmy wynajmujesz mieszkanie/pokój 1200 z opłatami. Masz swoje zobowiązania powiedzmy 500zł telefony,raty, inne spłaty, to już 1700, a życie? Średnio bez luksusów to 600zł. 2300. Gdzie karta miejska inne przyjemności? Nie mówiąc już o odłożeniu czegokolwiek. NO tak,ale Wam to pasuje. Jako, że znam życie i wiem ile ono kosztuje, popieram za te pieniądze nie da się wyżyć i propozycja pracy za te pieniądze jest śmieszna, ale tak nie szanujcie się można żyć jak szczur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorabiam sobie na www.iwadi.pl. To jest serwis platnych ankiet online. Wypełniam ankiety i zarabiam pieniądze. W kilka minut zarabiam parę złotych. Płacą gotówką, po uzbieraniu 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez chwile pracowałam w Poznaniu na Plazie i nie wspominam tych kilku dni dobrze. Starszy sprzedawca poniewiera Tobą jak ścierą. Wyzysk za marną kase. Nie dziwie się, że tam ciągle wisi ogłoszenie o pracę - z taką kobietą w zespole ciężko dojść do porozumienia. A jeszcze kierowniczka regionalna pozostawia wiele do życzenia, te jej maile - to jest jakaś kpina i na pewno nie zachęca nikogo do pracy.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zachodniopomorskim zmieniła się regionalna . Dziewczyny POWODZENIA w szukaniu nowej pracy. Miałam "przyjemność" pracować z nową regionalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Tatuum w Warszawie już jakiś czas, ogólnie lubie tą prace ale gdyby nie dziewczyny z którymi tam pracuje już dawno bym sie zwolniła. Często trzeba pracować po 12h, to nie jest problem jeśli ma się dobrą ekipe z którą czujesz się na luzie. Twoim ŚWIĘTYM OBOWIĄZKIEM jest obsłużyć KAŻDEGO klienta. Nawet jeśli w chamski sposób da Ci do zrozumienia że nie chce Twojej pomocy to i tak musisz podjeść drugi raz. Niektórzy klienci są naprawde przemili ale zdarzy się raz na jakiś czas zołza która zdołuje Cie do końca dnia... Ogólnie praca nie jest zła i byłoby naprawde super (bo wiadomo że nigdzie nie jest idealnie) gdyby nie obecna kierowniczka regionalna Agnieszka która znęca sie psychicznie nad kazdym pracownikiem i prowadzi do tego że już wiele naprawde fajnych dziewczyn sie zwolniło. W naszym sklepie już chyba każda przez nią płakała... Jest strasznie dwulicowa a firma i hajs są dla niej o wiele ważniejsze niż rodzina i życie prywatne. Potrafi dzwonić kilka razy dziennie żeby nas opieprzyć dlaczego tak słabo nam idzie ale jak idzie nam dobrze to nie odezwie sie słowem (ewentualnie wyśle maila o treści ":)" ) WOGÓLE nie szanuje pracowników a żeby osiągnąć swój cel próbuje wpływać na ich psychike. Zmyśla sobie różne historie żeby w ten sposób wzbudzić w kimś wyrzuty sumienia. Nie nadaje sie z żadnej strony na kierownika regionalnego bo nie potrafi być liderem który wspiera i motywuje swoich pracowników tylko dąży po trupach do celu żeby podlizać sie szefostwu. Poza tym pensja jest strasznie niska... za to co musimy robić i znosić dostajemy najniższą krajową.. Oczywiście im wyższe stanowisko tym więcej sie zarabia ale to są groszowe sprawy... za taki zakres obowiązków powinno sie zarabiać o wiele więcej. Ogólnie jesli chcesz poznać wiele fajnych osób i ważna jest dla Cb dobra atmosfera w pracy ze swoją ekipą to polecam, ale jeśli chcesz sie rozwijać i dobrze zarobić to omijaj TATUUM szerokim łukiem. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile teraz wynosi wynagrodzenie? Zostałam zaproszona na rozmowe i nie wiem, czy isc po przeczytaniu Waszych opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź, co Ci szkodzi :) zawsze zlapiesz nowe doświadczenie. Wynagrodzenie zalezy od miejsca gdzie pracujesz, tam gdzie jest duży ruch sa większe szanse na premie, ale co za tym idzie wieksza presja i ciężej wytrzymać, dziewczyny sa tam tylko ze względu na nieźle zarobki. W mniejszych sklepach może być łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnej premii,goła pensja ,którą generalnie przebija już spożywka,jak zależy ci na kasie nie ma sensu żebyś składał papiery,a jak na pracy w eleganckim sklepie to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezPraw
Witam wszystkich. Chciałabym się również wypowiedzieć na ten temat , ponieważ pracowałam tam. Ogólnie rozmowa kwalifikacyjna fajnie wszystko pięknie , pierwszego dnia dostajesz instrukcje jak masz postępować z klientami, co ci wolno a co nie. Pracowałam na 1/2 etatu i wpisaną kwotę do wypłaty brutto miałam 1000 zł.Jeżeli chodzi o nadgodziny to nie ma czegoś takiego, że dostaniesz za to więcej zapłacone. Miałam do wyrobienia 80 godzin miesięcznie i kazda godzina wiecej to "nadgodzina do odebrania" . Można było ją odebrać w przęciągu 3 miesięcy. Jeżeli chodzi o obsługę klienta to musisz wyglądać tak jakby to byłą twoja wymarzona praca, z uśmiechem podchodzisz do każdego klienta, pytasz się go grzecznie czy w czymś może mu pomóc (ALE TO JEST ZAKAZANE PYTANIE- CZY W CZYMŚ MOGĘ PANI/PANU/PAŃSTWU POMÓC ?).Jeżeli kierowniczka to usłyszy bądź zastępca kierownika dostajesz ostrzeżenie i pouczenie , wiadomo jezeli jeszcze tam za którymś razem najzwyczajniej wymsknie ci się to pytanie to już czujesz na sobie wzrok osoby wyżej nad tobą postawionej. To co mi nie odpowiadało w pracy w TATUUM to , to że jeżeli masz już klientkę i ją obsługujesz tj. zanosisz ubrania do przymierzalni to takim nakazem z góry było to że masz jej tam znosić co popadnie. Widzisz że niesie bądź szuka czarnej spódnicy to przeszukujesz cały sklep i wciskasz jej to , bo może kupi więcej. Straszny nacisk kładzie się na wskaźniki. Nie na to ze fajnie bo wyrobiłyśmy plan sprzedażowy , ale na wielkość paragonu czy ilość sztuk na paragonie... Jeżeli chodzi o przerwy to ja nie miałam z tym problemu,między sobą ustalałysmy sobie która idzie na przerwe i wtedy się zmieniałyśmy. Nie ma klientów dużo na sklepie- łapiesz szmatkę, mopa, odkurzacz i sprzątasz. Jeżeli chodzi o atmosferę to było bardzo miło, dopóki nie przyszła pani nowa kierownik. wyrabiając największą sprzedaż w tys. w miesiącu sposród dziewczyn któe też były na 1/2 etatu usłyszałam, że ta praca nie sprawia mi przyjemności i mam oddać strój pracowniczy. No cóż , wygląda na to że kierownicy wiedzą o nas wiecej niż my sami :) Ostatnia sprawa to premia. Zaznaczmy , że jest to "premia uznaniowa" wic albo ją dostaniesz bo kierownik cię lubi albo nie. A i tak harujesz jak wół bo masz nadzieję że może jednak w tym miesiącu dostaniesz. Na koniec chciałabym powiedzieć , że jeżeli szukasz pracy w TATUUM to musisz dobrze trafić. Bo może się okazać ze trafisz na fajnych współpracowników i będzie ci się ta praca podobać , albo trafisz na kogoś kto będzie ci wiercił dziurę w głowie i na sam koniec się zwolnisz. Mam nadzieję , że trochę pomogłam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×