Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

wiele jest rodzin gdze z jednej pensji utrzymuja sie 4 osoby i nikt nie wpwdw na takie glupie pomysly... a myslalas o tym ze moze twoje dziecko nie chce mieszkac z jakims obcym facetem i to jeszcze obcokrajowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
no wlasnie sobie o tym samym pomyslalam , ze przeciez 1200 to nie tak zle --sa rodziny co maja tyle na 6 osob i dzieci tez choruja--a jakos nikt nie wpada n atakie pomysly. zrobisz jak bedziesz uwazala--rzecz w tym , zebys sobie zamiast polepszyc nie pogorszyla---bo za jest jedno a przeciw 1000 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela tak zrobila..dostala ok 5 tys. euro i pokrycie wszelkich kosztow u prawnika, albo innych zwiazanych z maluzenstwem...pierwsze miesiace bylo spoko, ale potem zaczely sie jazdy..robil jej naloty na dom, kradl, przychodzili ludzie, ktorym byl winnien kase..przede wszystkim polacy...wyzywali ja , a ona podobnie jak ty od dluzszego cztasu rozwodka z dzieckiem, pracujaca w urzedzie miasta....no naturalnie tam tez sie pojawil, w koncu szef powiedzial, ze chyba musi isc na dluzszy urlop, zeby uregulowac swoje sprawy maluzenskie....a na kocu co dostala kopa..z pracy i od niego...teraz jest zmeczona psychicznie podwojna rozwodka, a kasa...tez calej nie dostala, wiec jesli chcesz to zrobic, to przygotuj sie na 2 lata przygod...bo taka osoba nie ma nic do stracenia..moze ci nawet na glos w urzedzie wykrzyczec, ze hajtnelas sie z nim dla kasy...co to dla niego..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
dzieki za wszystkie opinie. Wlasnie o to mi chodziło. Mam jeszce mozliwość sie rozmyslić więc potrzebuje waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstanz
A jak narobi długów i tu będziesz musiała spłacac bo on nie będzie miał z czego. A jeśli po rozwodzie,po jakimś czasie poda cie do sądu o alimenty bo znajduje się niedostatku? To duże ryzyko. Piszesz,że to tylko dwa lata ale możesz miec problemy znacznie dłużej lub nawet do końca życia. To zależy od tego faceta,jakim jest człowiekiem. Czy warto ryzykowac za 5tys euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak przeczytasz tysiac tych opini to decyzje musisz i tak sama podjac, bo to ty bedziesz ponosic konsekwencje ....wyobraz sobie przez kilka dni, ze jestes z nim hajtnieta..tzn jak idziesz do urzedu zameldowac go, albo wyrobic ubezpieczenie.....czy mozesz zawsze tak klamac...aha jeszcze jedno przyszlo mi do glowy..a jak on uzyska papiery w pl, to zawinie sie do niemiec..a co z rozwodem, bedzie pozniej trudno go znalesc, a jak zaczniesz cos robic na wlasna reke, to potrwa to dlugo i bedzie duzo kosztowac.....najlepiej zrob sobie bilans ...za i przeciw..czy warto? ile zyskasz i co mozesz stracic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
on z pewnoscia kiedys zawinie sie do niemiec ale jak twierdzi rozwód bedzie mu potrzebny bo tez bedzie pewnie chciał wziaść kiedys prawdziwy slub. Ma 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
pewnie,ze sie boje. Boje sie ze mnie zgwałci, oszuka, ze do domu zaczna złazic sie turkowie. Boje sie tez , że mi sie spodoba jako facet i zrobie cos głupiego. Mam tysiac mysli ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
do niemiec bedzie mogl dopiero w 2011 wyjechac o ile bedzie mnial do tej pory obywatelstwo polskie--wiec to troche czasu jeszcze , bo przeciez najpierw dostanie pobyt okreslony potem staly , a dopiero po ilus tam latach obywatelstwo polskie. moze tez byc , ze po 2 latach stwierdzi z emu sie tu podoba i sie nie bedzie chcial rozwiesc i masz go cale zycie na glowie--bo jak z ajednostronna zgoda to takie rozwody trwaja latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
nowłasnie tego sie obawiam najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
niby umawiamy sie na dwa lata ale jak sie turasowi cos odwidzi to bede ugotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
dawno wyjeżdżać do niemiec!wiem bo 8 lat pracowałam z tymi ludżmi tu w Polsce :O poznałam ich na tyle,że nikt ale to absolutnie nikt nie jest w stanie mnie przekonać do ich uczciwości :O :O Miałam kiedyś stoiski z ciuchami na ogromnym przygranicznym targowisku i widziałam tych ludzi w różnych sytuacjach ... no po prostu szkoda słow i nerwów ....widzialam ile łez wylały mlode laski zakochane w takim gnojku 😠 i widziałam jak traktują swoje kobiety i WIDZIALAM tez te całe papierowe małżeństwa 😡 ODRADZAM -jeśli chcesz zachowac szacunek do siebie to daj sobie spokój ! ja przysięgam ci na kolanach : wolałabym wpieprzać suchy chleb i woda popijać niz takiego nieroba tak NIEROBA miec w domu !! Bo to ,że go będziesz utrzymywac prędzej czy póżniej to pewne ! Córka mojej koleżanki tak się zakochała,że wyszla za jednego a po pół roku zjawiła sie żona i dziecko -przyjechali sobie do niego w odwiedziny:O -zapomnieal jej powiedziec(?) podejście do kobiet maja wręcz fenomenalne ! ale potem szkoda gadać ... kiedyś moja mama zastępując mnie -słyszała jak na stoisku obok obleśny turas okłada swoja żonę -żadając kasy :O A moja mama wtargnęła na stoisko z pianą na ustach i zdzieliła go miotłą w łepetynę i wezwala ochronę ! Bardzo sie zdziwił pan ALI ale odgrazał sie długo dopóki nie wkroczył mój mąż -tak po męsku - od tamtej pory byl spokój ! a nasze dziewczyny ślinia sie do tych dupków non stop ... Dziewczyno może poproś o pomoc w urzedzie miasta u siebie ,może mops -nie papraj sobie zycia -błagam cie na wszystkie swiętości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
jest ich bardzo duzo w niemczech ale to nie znaczy ze kazdy moze tu przyjezdzac--tez musza miec wizy itd. to tak samo jak duzo jest polakow w niemczech ale na innych zasadach a ci bez pochodzenia czyli nie ze slaska moga dopiero legalnie od 2011 sie pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
jak masz jakies pytanko to odpowiem 8 lat pracy z kurdami i turkami wiele mnie nauczyło ! przede wszystkim nie zaufałabym im nigdy w życiu.nawet jeżeli będą to tylko 2 lata -to będziesz miała udrękę -nawet jak sobie coś wynajmie to na krótko a potem z przemilym i błagalnym uśmiechem zaskamle,że ma chyba zyciowego pecha i na troche u ciebie pomieszka ,ty oczywiście nie będziesz potrafiła odmówic i to troche przeciągnie się ...a w miedzyczasie rodzina znajomi z wizyta oczywiście do ciebie...itd itd...na pracę też nie będzie miała czasu ani na to aby dołożyć się do mieszkania-tak więc za 5 tyś euro on sobie kupuje utrzymanie na np 2 lata ...DLA SIEBIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
Pamiętam jak w 2001 roku turcy świętowali w pracy,że moga juz legalnie wyjechac do niemiec ....pamiętam tez ,że kilku nawet pojechało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Jeju, nieźle mnie nastraszyłyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Ale jeszcze jestem przekonana, ze musze to zrobić i nie mam wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moga.
jeszcze legalnie do niemiec bo jakby mogli to przeciez ten turek od zalozycielki strony wybral by niemcy a nie z a5 tys. chajtac sie z polka zby potem wyjechac do niemiec ja mieszkam od 19 lat w niemczech i znam duzo turkow ale wszyscy przyjechali tu na wizy i do dzisiaj jest problem jak chca rodziny tu sprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
pytanie o seks nie jest na miejscu- ja nie jestem prostytutką. Sprzedaję część życia ale nie siebie. Pewnie niektórzy powiedza, ze to to samo ale ja jednak mam nadzieje, ze facet potrzebuje poprostu pobytu i wiecej nic ode mnie nie bedzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
ja cie nie straszę ale taka jest smutna prawda ... a zięć tej mojej koleżanki -który mial żonę i dziecko -tez wyjechał z żona do niemiec za pracą a start mieliby dobry bo druga jej córka mieszka na stałe w niemczech ...ale pan Suray-na pracę mial za delikatne raczki :O dziewczyna całymi dniami sprzątała po ludziach a on całe dnie przed tv -fajnie co ...potem wrócili do polski bo ona miała juz dosć harowac sama ..a zaraz potem przyjechała jego żona z dzieckiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
on wjeżdza do polski bo ma tu nagrana pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pytanie o seks nie jest na miejscu- ja nie jestem prostytutką\" nie no jest na miejscu... jezeli związek nie zostanie skonsumowany, to co to za małżeństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale turcy moga juz
wiesz myślę,że już łatwiej byłoby z jakims ukraińcem albo rosjaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
do komiczne - to fikcyjny slub, nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×