Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość carmela.soprano

Mam wziąść slub z obcokrajowcem. Ja otrzymam kase a on mozliwość legalnego pobytu. Moze sa tutaj osoby, które wiedzą więcej na ten temat. Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile srednio płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
mam dostać 5 .000 euro za dwa lata slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za jakiej narodwosci
mezczyzne wychodzisz? Wiesz,ze musicie razem zamieszkac? Bo beda kontrole.. No ale coz..moze sie zakochasz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna ja też chcę
5 tys euro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestes niepowazna...co to jest 5 tys euro... kupisz jakis bzdet i tej kasy nie ma...a ty musisz sie meczyc 2 lata...a pozniej jak sie zakochasz bedziesz musiala tlumaczyc sie swojemu wybrankowi ze swojej glupoty, to bedzie sie za toba ciagnelo cale zycie... dla mnie to odmiana dziwkarstwa, sprzedania siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak takiego znaleźć
też chcę 5 tys euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak takiego znaleźć
hehe, kupisz jakiś bzdet :) :) to jest ok. 18 tys zł, poważna suma za którą można kupić nawet niezłe auto z drugiej ręki, albo wyremontować mieszkanie, albo dołożyć do tego oszczednosci na to mieszkanie... nie widze nic zlego w takich slubach, to formalnosc a nie dziwkarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie -tak moga myśleć
tylko jakieśdurne małolaty!:O :O -jak można sobie tak zasrać życiorys i to dobrowolnie -kasa????! kasa dzis ją dostaniesz a jutro się rozpłynie a smród przez całe życie ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dla was samochod jest warty 2 straconych lat i problemu na cale zycie to trudno, zawsze mozna samemu uzbierac na ten samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie -tak moga myśleć
hallohallo >>>>daj spokój one i tak wiedzą lepiej ...:O podejrzewam ,że za 2 tyś euro co niektóre poleciałyby nawet za pakistanem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie -tak moga myśleć
taa a potem na innych forach wszystkie na siłę próbują podważyć teorię ,że polki za kasę zrobia prawie wszystko.... ....prawie robi wielka różnicę...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ilez to jest 18 tyś zeta...
to jest mój półroczny dochód i ja miałabym się połaszczyć na taka forse ...no ale cóż ,bardzo nisko sie cenicie dziewczyny ..baardzo -a po drugie to jednak kiedys będziesz rozwódka a myślałaś o tym że może twój przyszły mąż nie będzie zachwycony ???? -ale zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no oooo
przemysl to dokladnie duzo sie hajta a potem nie chce rozwiesc mimo , ze obiecywali kolezanka tak hajtnela sie w Niemczech , a po slubie okazalo sie ze gosciu ma dlugow 137 tys. euro i ona musiala za to tez odpowidac jako zona. objecal jej z epo 3 latach moga sie rozwiesc jak ona dostanie pobyt staly , a potem zaczal jej robic problemy przy papierach i w koncu rozwiodla sie z nerwica i niczym wiecej wrocila do Polski , bo gosciu nie dal jej papierow potrzebnych do pobytu stalego . Tak wiec skasowal 5 tys. euro i jeszcze ja scigaja zadlugi jako wspolmalzonke. laska ma w Pl chlopaka ale teraz to nawet on na nia nie chce patrzec przez to co zrobila mimo , ze mu tlumaczyla ze to dla nich zeby miec lepiej w zyciu. dlatego nie polecam w kazdym kraju inaczej dostaje sie pochodzenie i obywatelstwo a jak partner sie uprze to nie dostaniesz wogole a on skasuje kase i ucieknie, a ty nic nie zrobisz bo to nielegalna tranzakcja. wiem , ze u ciebie to odwrotny przypadek ale zawsze pamietaj z edziedziczysz po mezu jego dlugi i przeszlosc--a o tej nigdy ci prawde nie powie. mozesz zarzadac zaswiadczenia z policji i banku danych np. w Niemczech jest to wymagane przy kazdym kredycie a nawet przy wynajmowaniu mieszkan--tam jest cal ytwoj zyciorys i to ile masz dlugu i cz yjestes karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliska sprawa bo nielegalna i \"bata\" na nic nie ma. Tylko ryzyko. Nie stawiałabym sprawy tak jak większosć, są ludzie którzy naprawdę potrzebuja pieniędzy - a jedyny sposób to sprzedać nerkę albo swój stan cywilny wolny. Nie sądź abys nie był sądzony. Ale jest całe mnóstwo \"przeciw\" za jedynym \"za\" czyli pieniędzmi. On moze sprowadzić tu cała swoją rodzinę (były zanotowane takie przypadki z Ukraińcami, Czeczenami itp) i wtedy doopa blada. Zwala Ci się do mieszkania i nic nie zrobisz bo to Twój mąż slubny... Najpierw zastanów się ile i co masz do stracenia bo jak mieszkanie to uważaj. I może zrób intercyzę czy cokolwiek żeby się zabezpieczyć - to normalne w związkach \"nie za pieniądze\" i nikt się nie zdziwi ani nie będzie podejrzewał. A \"mąż\" będzie wiedział że nie dasz się wydmuchać bez mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Potrzebne mi te pieniadze. Jestem rozwódka i sama wychowuje syna. Bedę poprostu potem podwójna rozwódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
i przed slubem spiszemy intercyze. A ze wspólnym mieszkaniem zobaczy sie. Moze wystarczy, że wynajmie i bedzie tylko do mnie przychodził zeby go sasiedzi widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
nie jestem durna małolata, jestem poważna , wyksztalcona kobietą. Pracuje jako urzednik i z jednej pensji trudno życ. A teraz musze miec natychmiast pieniądze bo względy gospodarczo-zdrowotne mnie dopadły na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
mam tylko nadzieje, ze facet okaże sie normalny i nie zrobi mi krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen - życzę Ci zatem żeby wszystko poszło po Twojej mysli i żebys uwolniła się od problemów finansowych nie wpadając jednoczesnie w inne łajno. Rozumiem doskonale co masz na mysli - podobnie jak Twoją determinację. Bo kto wie czy, będąc w podobnej sytuacji, wiele z nas nie postąpiłoby podobnie. A takie "zarzekanie się" to o doopę rozbić. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony co to za k*rwa kraj gdzie samotna matka z dzieckiem musi chwytać sie takich sposobów by wybrnąć z problemów finansowych. Na dodatek pracująca matka. Mieszkam za granicą w jednym z krajów Unii i taka sytuacja jest nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
Koniecznie spisz intercyze i wyłączenie wspólnoty majatkowej po slubie. No i życzę cobyście sie w sobie zakochali po slubie. Taki mały gratis od losu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
z jakiego kraju ma byc ten maz? podziwiam cie , bo ja bym sie bala--no , moze jakbym kogos znala juz lata --ale skoro ty piszesz , ze nawetnie wiesz czy jest uczciwy?! jezu podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
ten uroczy kraj to nasza Polska ukochana. Pracuje za biurkiem za 1200. Jak opłace wszystkie stałe raty i czynsz to zostaje na cienkie życie. A synowi chciałabym wszystko zapewnic. Mam teraz troche kłopotów głownie ze zdrowiem i mam dość publicznej słuzby zdrowia, bo to potrwa latami. Poprostu kasa mi jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw jako warunek KONSULTACJĘ U DOBREGO PRAWNIKA RODZINNEGO na koszt męża, intercyzę, rozdzielność majątkową, każ mu pokazać wszystkie dokumenty - akt urodzenia, rejestr karny, paszport, rejestr długów, aktualne zameldowanie w innym miejscu. Nie bądź za miękka, ostrożności nigdy nie za wiele:) wszystko oczywiscie na koszt meza. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
mam dwie propozycje, jeden to Nigeryjczyk a drugi Turek. Ale obstaje przy Turku bo bedzie mieszkal w moim miescie i przede wszytkim nie wyobrazam sobie mieszkac z czarnym. Co mój syn powiedziałby kolegom. A turek nie jest taki inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
czy w polsce po 2 latach dostaje sie pobyt staly--zeby mogl sie zozwiesc? dowiedz sie na 100 % --bo moze nie kazdemu to daja i w roznym czasie--idz do biura emigrantow--kazdy kraj ma inne prawa i dla kazdego kraju sa tez inne wymogi moze byc , ze niemiec moze juz po roku dostac a rosjanin po 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cRMELA
mjkoze i nie inny ale znam tysiace turkow ktorzy babami pomiatali--nie zapomnij to czlowiek tak jak my ale muzlumanin--calkiem inaczej od dziecka wychowany --ze baba do kuchni i rodzenia dzieci--zeby jeszcze ci chustki na glowe nie kazal nalozyc. moga potem z urzedu emigracyjnego sie wpytywac o muzlumanska religie i cz yja przyjelas --to jest skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×