Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prallinka

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW - czy dla taty alkohol wypada i jaki?

Polecane posty

Gość prallinka

Chciałam zrobić albumy ale nie mam gdzie skorzystać z drukarki i nie znalazłam odpowiednich albumów. Pomyślałam o jakimś alkoholu dla taty, kwiatach dla mamy i ramce z naszym zdjęciem ślubnym i może dedykacją, podziękowaniem pisemnym na takim rulonie jakie sprzedają na allegro. Czy to byłby dobry pomysł? Nie wiem już co wymyślić :( mam tydzień czasu.

moim zdaniem butelka dobrego alkoholu dla taty (jeśli oczywicie lubi:)) i kwiaty dla mamy to dobry pomysł. Te rulony czy dedykacje mi się nie podobają, a co do zdjęcia to byłoby fajne, ale moga wystąpić tu problemy techniczne - bo jeśli chcecie rodzicom dziękowac na weselu to nie będziecie jeszcze mieli zdjęć ze ślubu;)

Gość prallinka
Wiesz właśnie moi rodzicie to tacy skromni, prości ludzie, tata raczej nie kupuje alkoholi z wyższej półki, nie wiem czy mu będzie smakować i oc wybrać.

rozumiem, ale nie wypada raczej dać mu takiej zwykłej flaszki:) A może wiesz jaki rodzaj alkoholu lubi? jeśli na przykład lubi wódeczkę to możesz znaleźć w sklepach takie lepsze w ciekawym opakowaniu np skrzyneczce Albo moze masz jakieś ładne zdjęcie swoje i rodziców, a ze strony narzeczonego jego zdjęcie z rodzicami (albo takie gdzie jesteście wszyscy) - można im takie zdjęcia dać w ramkach:) a po ślubie dacie im też takie ze ślubu

Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować