Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita1993

czesc wam prosze doradzcie mi

Polecane posty

Gość anita1993

czesc wam prosze doradxcie mi no wiec poklocilam sie z mama o to bo ona ma kolege bo moj tata niezyje a ten kolega ma syna np fajny ladny i w ogule i mnie sie spodobal ale pozniej po spotkaniu najpierw zaczelismy klikac na czacie np on zagadal a ja nie wiem skad mial moj nik no i zagadal i np on pisze spotkamy sie a ja pisze ok albo np on pisze a mieszkasz tu o tu a ja pisze np no tak i potem mama sie dowiedziala acha bo nie napisalam my sie spotkalismy i ja sie potem dowiedzialam no domyslilalam sie ze to byl syn tego chlopaka mamy no ale nie powiedzialam nic no i mama sie dowiedziala i powiedziala ze niemozemy sie spotykac bo moze ten jego tata np czyli jej chlopak moze zamieszka tu z nami byl ktos w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był o tym film
wg książki Siesickiej. Grał tam młodziutki Konarowski. Tytuł - chyba " Seksolatki " Albo jakoś inaczej :) Pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitykitty
To najdłuższe zdanie jakie w życiu czytałam :-O Ale co do twojego problemu,to możesz się spotykać z tym chłopakiem,przeciez to żadna rodzina!!! Może to byc troche niezręczne gdy zamieszkacie razem,ale myślę,że to i tak żadna przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier----dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w na wspólnej jest podobna
sytuacja tylko, że to ojciec dziewczyny spotyka sie z matka chłopaka - weź się autorko do nauki a nie głupoty na forum wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1993
nie jakiej wspolnej ja chce rozwiazania problemu bo dzis bylk znow problem mama no ni rozmawialysmy i znow powiedziala mi ze tak nie mozna jesli tern pan zamieszka z anmi to co ja bede mowic bo nie mozna sie spotykac a jak sie ozenia to bedzie moj brat a to juz zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×