Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto wie...

bezoperacyjne odmładzanie skóry

Polecane posty

Gość milova
masz w Ikonie na Migdałowej bardzo dobre, sprawdzone zabiegi odmładzające skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magic Pot w studio Ikona działą cuda!!! na prawdę super efkety polecam wszystkim bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooska
Ja na zabiegi odmłądzające chodzę do Ikony na Ursynowie!! bardzo fajny salon, miła atmosfera i profesjonalne zabiegi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birika
Ja pozbyłam się cellulitu dzięki ćwiczeniom i zabiegom antycellulitowym w Studio Ikona na Migdałowej 10. Owszem da się zrobić samymi ćwiczeniami ale jak dorzucić do tego włąsnie takie zabiegi to efekty sa na prawde dużo szybsze :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowilam Lefery i paczka przyszla 3 dni temu. Nie wiem czy to jakas autohipnoza, ale moje zmaszki sie zmniejszyly juz teraz. Nie zamawijcie tego kremu! Napisze za miesiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_fi
Laser :) Jest trochę inwazyjny, no ale działanie bezoperacyjne. Polecam Ci laser ResurFX, resurfacing takim laserem wykonują np. w krakowskim Vici Clinic; jeden zabieg robi się raz na 3-6 miesięcy, zmarszczki naprawdę ulegają wygładzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg PQ-Age, ktory miałam wykonywany w www.beautypremium.pl w Poznaniu. To peeling chemiczny po którym nie zluszcza się skora, a jest bardzo intensywny, to nowość. Skora po tym zabiegu jest odmłodzona, bardziej napięta i zmarszczki wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Bezoperacyjne zabiegi na odmładzanie skóry znajdziecie w http://mezoterapia.pl/ . Myślę, że bardzo fajna sprawa, jeśli chcemy zadbać o młody wygląd naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliawawa
A słyszałyście o zabiegach mezoporacji bezigłowej wykonywanych za pomocą urządzenia Dermation? To zabiegi, podczas których specjalna głowica tworzy dodatkowe tzw. kanały wodne w skórze, a następnie tą drogą wprowadzane są duże dawki substancji regenerujących skórę. Efekty widać od razu - skóra jest ujędrniona, rozświetlona, bardziej napięta. Są to innowacyjne zabiegi, warto się zainteresować, bo dają świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem typem osoby, która boi się operacji chirurgicznych i zdecydowałaby się na nie tylko w ostateczności. Jak każda kobieta natomiast chcę wyglądać dobrze i ciężko jest mi się pogodzić ze starzeniem mojej skóry.. Chciałam poddać się nieinwazyjnemu zabiegowi żeby poprawić wygląd, po którym nie będę wyglądać jak potwór i nie będę musiała brać specjalnie urlopu. Zdecydowałam się na laser scarlet w karboklinice. Rezultaty jakie uzyskałam są bardzo pozytywne, moja wiotka skóra odzyskała elastyczność i wygląda na zregenerowaną i zdrową. Zmarszczki są zdecydowanie mniej widoczne i spłycone. Nie sądziłam że laser jest w stanie tak dobrze wpłynąć na stan skóry i nie zostawić żadnych śladów po zabiegu. Odmłodzenie bez operacji jest możliwe, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truflowelove
Fajnym zabiegiem jest Venus Freeze. To rodzaj termoliftingu, dzięki któremu skóra jest odmłodzona, jędrna i bardziej elastyczna. Ja zafundowałam sobie 3 takie zabiegi w Vici Clinic w Krakowie. Sam zabieg nie jest bolesny, efekt widać już po pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam infuzję tlenową, efekt jest od razu, tlen działa cuda! Skóra jest nawilżona, wygładzona, ma ładniejszy kolor, super sprawa. Mnie do tego przekonało to, że celebrytki z tego korzystają przed wielkimi imprezami, żeby wyglądać młodziej i ładniej. Ja robiłam przed ślubem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przed chwila pisałam na temacie zabiegi laserowe, ze wykonałam Triniti laserem elos, to kompleksowy zabieg, działający od razu na wszystko : naczynia, przebarwienia, zmarszczki i napięcie, a raczej nie jeden laser tylko trzy lasery na jednej wizycie, efekt jest bardzo widoczny, a ja wczesniej nic nie robiłam, nie próbowałam innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałabym złoto i miedź koloidalne jakie produkuje Pro Aktiv. Na skórę takie preparaty robią idealnie, można odżywić, odmłodzić naskórek. Inna sprawa, że miedź też fajnie w domu się nada jakoś środek do sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zabiegi to tylko w klinice MediArt instytut w Poznaniu, żeby twarz wydawała się świeższa i młodsza, to fajnie by było zrobić jakiś lifting, moja mama sobie robiła i była bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiasczotka
Są na to sposoby kochani jeśli chcecie odmłodzić skórę to w pierwszej kolejności powinnieście przygotować się odpowiedni do zabiegu usunięcia rozstępów dobrze odwzorowaną instrukcję można znaleźć na http://www.dermexpert.pl/oferta,globalny-zabieg-odmladzajacy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jest bardzo wiele bezinwazyjnych zabiegów. Ja najbardziej polecam laser - ma najwięcej zastosowań i z doświadczenia mogę powiedzieć, że po nim u mnie były widoczne najlepsze rezultaty. Przy okazji mogę polecić dr Marcina Zakrzewskiego z Kliniki Zakrzewscy. Mają tam najlepszy laser, a pan doktor to bardzo dobry specjalista, który zna się na medycynie estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele zabiegów, które bez operacji odmładzają skorę. Sama z takich często korzystam i wyglądam swietnie mimo, że mam już 44 lat, nikt mi tyle nie daje, mówią że max 30 lat. Moja skora jest cały czas jędrna, dobrze napięta, bez plam i przebarwień. Korzystam z zabiegów odmładzających z peptydam, kwasami i retinolem, a także z dermapena. Używam tylko kosmetyków, ktore poleca moja kosmetolog. Wam rownież polecam takie rozwiązanie, jeżeli jesteś z Poznania odwiedź salon Beauty Premium, konsultacje są bezpłatne więc nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam udać się do salonu kosmetyki estetycznej www.centrum.med-estetica.pl Oferują tam między innymi zabiegi związane z odmładzaniem skóry twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam laserowe odmładzanie skóry, działa naprawdę świetnie. Nie wiem nawet czy jakaś metoda porównywalną z tą. Ja jestem strasznie zadowolona z efektów. Finansowo też mnie nie zrujnowało także mogę z czystym sumieniem polecić każdemu gabinet http://www.mybodyclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bardzo gabinet http://www.mybodyclinic.pl robiłam tam laserowe odmładzanie skóry. I muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona. Nic nie bolało. Efekty są. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcentrum
26.11.2018r. w G&G Centrum Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Warszawie będzie można wykonać zabiegi SMASTherapy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiea

Jest mnostwo takich zabiegów, w salonie na pewno pomogą wybrać :) Ja próbowałam fotoodmładzania w salonie Estela w Gdańsku. Nie trzeba było iść pod nóż, a wygląda się dużej młodziej i ładniej. Także polecam taką opcję dla pań, które boją się zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

U mnie ten zabieg bardzo dobrze się sparwdził, odmłodziło mi skóre twarzy i stała się też bardziej delikatna. Teraz wygladam dużo młodziej i zmarszczki sa bardziej spłycone. Zabieg polecam jak równiez miejsce gdzie robiłam https://kosmetyka-id.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolok

Jeśli idzie o bezoperacyjne odmładzanie skóry, to renomą cieszą się zwłaszcza kwasy hialuronowe od Restylane. Są uznane za bezpieczne, nawet posiadają amerykański certyfikat, a dzięki nowoczesnej recepturze wnikają w skórę głębiej niż konkurencyjne produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Poszłam na kompleksowe odmładzanie. Trwało około miesiąca, mnóstwo zabiegów w lenartowiczclinic.pl/ . Wszystko na MediRaty poszło i jestem zadowolona z wyników. Jestem wręcz zafascynowana tym, co nowoczesna medycyna estetyczna może zrobić. Wygląd zupełnie zmieniony. Nawet drobnych pajączków na nogach się pozbyłam. Pierwszy raz od lat byłam nawet na basenie bez wstydu i bez wielkiego makijażu. Ogólnie jestem za tym, aby dbać o siebie w możliwie najbardziej nowoczesny sposób. A w Katowicach nikogo lepszego nie znajdziesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×