Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moon

Z jakiej wody robicie mlko dla swoich dzieci?

Polecane posty

no i tak trzymaj Karen!:) ja tez sie juz bede przestawiac na kranowe, tylko najpierw musze zuzyc zapas mineralnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegotowana kranówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przegotowana primavera. Zywca kupowalismy na początku, ale według mnie podsmierdywał i pewne źdródła donosza, że ta woda im sie zepsuła, radze poszukac w necie. Primavera nigdy nie tworzy osadu i pachnie świeżą woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja robilam ze zwyklej z kranu ale przefiltrowanej i przegotowanej.nie kupywalam nigdy zadnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie ja tylko na PRIMAVERA od poczatku i REWELKA woda jest niskomneralizowana i w smaku smaczna moim zdaniem ta woda lepsza jest nawet od zywiec zdroj ale to tylko moja opinia teraz mały ma rok i 3 miesiące to juz kranowka przegotowana ale sentyment do wody został wlasnie ze sklepu przytachalm 6 litrowy baniak tej wody:-) jest SMACZNA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwina
ja najczęściej z wody gerbera, chociaż zdarzyło mi się też parę razy użyć przegotowanej warszawskiej kranówki, ale to już naprawdę ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowaa
ja z kranówki nigdy, ostatnio z gerbera, bo cała rodzina u nas taką pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
Ja Marcelowi od początku wszystko robiłam na kranówce przegotowanej, ale ostatnio trochę mi się glupio zrobiło, bo moja bratowa swojemu synkowi daje wyłącznie gerbera i nawet by jej do głowy nie przyszło, żeby dać kranówę. I teraz mam rozterkę, że własne dziecko jakimś świństwem faszerowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifka
Ja też Gerbera. I nie gotuję przed podaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i ja
swietna i tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuun
Na początku chciałam być taka luźna i podawałam kranówkę przegotowaną, ale jak jej spróbowałam, to stwierdziłam, że takie ohydztwo to może zabić nawet najlepszy smak i teraz kupuję gerbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bracia koala
Z ta kranówka to raczej bym uważała.No chyba ze jestes pewna ze to dobra woda.Ja mieszkam na Ursynowie i u nas woda jest strasznie twarda dodatkowo z kamieniem wiec odpada juz napewno to zeby podawac ja dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że istnieje
Wytłumaczcie mi proszę, jaki sens ma przegotowywanie wody mineralnej??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw (ale to pare dni) na jakiejś mineralnej a potem przegotowana kranówa. Surowej kranówy sama nie wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkoszka
ja z gerbera robię mleczko. u nas w Katowicach kranówa do kitu, więc nawet z mężem pijemy i robimy obiady na mineralnej - kupujemy taką dużą 5litrów Nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innuszka
A tę wodę Gerbera to można podawać dziecku już od pierwszych dni życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×