Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nestea0

jak rozpoznac, ze to tej jedyny?

Polecane posty

Gość Wacenty
Na ten temat mam również swoją filozofię - bardzo ważne jest aby się nawzajem szanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol-Stroz-------hmm...na razie sie nie czepiam reszty tekstu, ale jak mam rozumiec \"które są przewidywalne\" ? to przewidywalne to chyba troche nudne dla facetow, a potem z tych przewidywalnych wychodza kochanki. Aniele, a Ty tak z wlasniej autopsji piszesz/;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
kobieta przewidywalna = kobieta 'do rany przyłóż i jednocześnie konkretna' , gdy powie 'A' to powinna się tego trzymać i nie zmieniać szybko w 'Ą' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wancenty , kurcze, ale, czemu nie ma takich facetow???ktorzy z A nie zrobia Ą??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
FHG , masz zdrowe intencje ale niestety, już tak jest ten świat urządzony, że kobieta tak naprawdę wybiera sobie faceta i my faceci musimy o tym pamiętać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestea0, Dobrze to ujęłaś. Takie trochę nudne ze soją cnotliwością dziewczyny są najbardziej atrakcyjne dla facetów myślących o dziewczynie poważnie. Cnotliwie nudna to nie znaczy że nie może być pełna życia. Musi być tylko nudna na tle swojej cnotliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
facet jak mówi 'A' to jest konkretny , jak mówi 'Ą' to znaczy, że kobieta nim zakręcila zdrowo i nawet nie potrafi powiedzieć 'beeeee' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setuniasama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wiesz Aniele...czasami mi sie wydaje, ze tak nie jest do konca..to jest oczywiste, ze kobieta ma sie szanowac-przynajmniej dla mnie. I tez jest dla mnie oczywste, ze nie mozna byc ponurakiem, i tez jest lda mnie oczywiste miec wlasne zdanie a nie byc slodka idiotka na zawolanie (a w tym przyapdjku woda w kranie choc nie zawsze), itak wiele bym mogla wymieniac. Tyle, ze czemu faceci boja sie takich kobiet?;-)i dokonuja innych wyborow?? kazda kobieta powinna znac swoja wartosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacenty---ale to moze tyczyc sie rowniez kobiet;-), jesli facet rozkocha kobiete w sobie, to tez zamiast a bedzie mowila ą-to chyba dziala w obydwie strony-ja jestem kobieta, i bede obstawala za kobietami. bo faceci okazuja sie czesto szujami -zanzaczam, ze nie generalizuje, bo to nie wszystkich sie tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele Strozu---czy ten \'przepis\' zadzialal na Ciebie?;-)pytam z ciekawosci, poniewaz poleca sie cos , co na sobie przetestowalismy, badz zostalo na nas przetestowane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
Nestea0 , mnie imponuje kobieta, która potrafi wbić gwoździa w ścianę , jest mądra i towarzyska ale niestety, wiele tak zwanych 'słodkich idiotek' jest na świecie i nadstawiają kupry facetom na pierwszej randce i faceci często mają wyrobione zdanie na temat kobiet - że kobieta na niczym się nie zna, nie ma pojęcia o technice, nadaje się tylko na jeden raz i jej twarz najlepiej przykryć gazetą , jest do garów i do wychowywania dzieci i niestety ale sporo kobiet takich jak 'słodkie idiotki' wyrabia zdanie o wszystkich kobietach , więc faceci wrzucają kobiety do tego samego worka, feminizmem nie zmienicie poglądu u innych , zawsze były i będą lachociągi , taki sam problem ma facet aby dobrać sobie partnerkę jak kobieta chce dobrać partnera - jedziemy nadal na tym samym wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestea0, To jest największy błąd kobiet. Wydaje im się jak nie będą gotowe iść na każdą propozycję chłopaka to go stracą. A jest dokładnie odwrotnie. A co do swojej osobowości to jasne że trzeba ją rozwijać bez ograniczeń. To ty decydujesz co w życiu jest najważniejsze a nie to co ci wmawiają. Każda dziewczyna, która wie czego chce, jest otwarta na świat i jednocześnie nudnie broni swojej cnoty jest w rankingu mężczyzn zawsze najwyżej notowana. Nawet nie musi być piękna, wystarczy że ma to coś. Że wierzy w swoje piękno i wtedy jest dla mężczyzn naprawdę piękna. Po prostu Niema brzydkich dziewczyn są tylko leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
FHG - nie bądź głupszy niż konstytucja nakazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka26
Jeśli spotkasz faceta pisanego dla Ciebie będziesz wiedziała. Ja tak miałam. Mimo wielu chłopaków spotkanych po drodze nigdy nie przyszło mi do głowy, że któryś z nich jest dla mnei. Poznałam mojego obecnego męża kiedy w ogóle nie chciałam miłości i nie szukałam nikogo. Miłość sama przyszła :) Na pierwszą randkę umówił się ze mną sposobem :) Wiedział, ze jestem ciekawska i nie oprę się. Był słodki, miły, dowcipny i ... nic nie czułam do niego. Ale był tak przeuroczy, że umówiłam się z nim drugi raz, i kolejny i kolejny.... I poznałam go naprawdę. Zobaczyłam jakim jest niezwykłym i cudownym człowiekiem. Pokochałam go... On twierdzi, że pokochał mnie kiedy tylko mnie zobaczył. Znamy się prawie 4 lata, od kilku miesięcy jesteśmy małżeństwem. życie pisze różne historie, więc Twoja będzie pewnie inna od mojej. Ale spokojnie, miłość Cię znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, zadziwia mnie to troche bo jesli kobieta ma swoje zdanie i nie przystaje na kazda prozpycje-to zaraz feministka-a to nie jest tak. ;-). Wiecie, ja wychodze z tego zalozenia zawsze , ze to facet powinien zdobywac kobiete, no oczywiscie dac mu troszke do zruzmienia, ze zalezy. Tylko, jak w gre wchodza uczucia to czasami ciezka z tym wszsytkim. Latwe dziewczyny daja sie zaciagnac do lozka a faceci korzystaja-wina po obydwu stronach. To tak ogolnie, bo kazdy rpzypadek jest inny, bo ta co za pierwsyzm razem sie przespi z facetem nie onzacza ze jest glupsza od niego , bo jego IQ moze byc tez ponizej zera. To, ze jak rozpoznac ze to ten jedyny nie mialam na mysli LOZKO. coz czesto faceci mowia tylko piekne slowa. Ja wole zdecydowanie czyny. To prsote zawsze jest najbardziej skomplikowane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestea0, Faceci mają dokładnie takie same wątpliwości jak wy dziewczyny. Mówienie że faceci sa tacy a dziewczyny taki to kompletna bzdura albo świat widziany oczyma siedemnastolatka. Są wartościowe dziewczyny i wartościowi faceci. Zasada jest prost chcesz znaleźć wartościowego faceta to sama musisz być wartościowa a nie liczyć na przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w koncu jakis kobiecy glos ;-) dziekuje.;-) FGH idz juz spac bo smecisz jak nietoperz w jaskini, daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele Strozu-------po pierwsze nie szukam, i znam swoja wartosc (ale, nie zamierzam sie tluamczyc jaka ja jestem), tylko po prstu przeprowadzam tutaj dyskusje na ten temat. Znam wielu facetow, i jedni palanci a inni ok. Tylko tak czasami mnie interesuje meski punkt widzenia jak takze kobiecy na dana tematyke. Czasami z nas kazdy w koncu czuje sie zagubiony i czuje tzw pustke i obojetnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka26, miałaś po prost sporo szczęścia. Ale w życiu ta reguła się raczej nie sprawdza. W życiu szczęściu jednak należy zawsze pomagać. To dobra metoda aby uniknąć niemiłych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacenty
Czy uważasz, że facet powinien się wykazać czynami wobec kobiety , zatem jakimi ? A może masz na myśli aby wszedł do paszczy aligatora ? Czy kobieta ma być bierna a facet ma kobiecie nadskakiwać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×