Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wykladowca

co najgorszego moze spotkac kobiete ze strony faceta?

Polecane posty

no właśnie kto? wiesz, praca nad takimi osobami wiele uczy także i pozwala w jakiś sposób wniknąć w ten świat dlatego takie klimaty wyczuwam na odległość, nawet w matrixie uciekam do pracy, trudnej, ale jednak przynoszącej wymierne efekty, w przeciwieństwie do pisania na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh typowy powinny
wrzucic na luz tak jak ty nie ? wskoczyc na jakas stronke z portalami randkowymi albo na czata umowic sie z jakims kolesiem, przespac sie z nim i wrocic jako nowonarodzone do mezusia :) jak tam twoja zona, stara sie juz o dziecko ? jeszcze w jej lapki nie wpadl twoj internetowy podrecznik : jak zdradzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jednak trafiłam w czuły punkt? czyżbyś to Ty był autorem topiku? widzisz, psychopaci są przewidywalni, im się wydaje że nie są, ale to dziecinnie proste w moich postach nie ma agresji, ona jest jedynie w Tobie i jadzie jaki na codzień wylewasz do kobiet muszę \"niestety\" skończyć tę jakże ciekawą dyskuję, ponieważ mam obowiązki, które nie mogą czekać ale na pewno się jeszcze pojawię :) PS a o leczeniu i diagnozach nie pisz, bo tylko się ośmieszasz, najpierw poczytaj sobie tak do poduszki Kępińskiego, jest łatwy, potem przejdź do jakiś konkretnych podręczników akademickich , może sie czegoś nauczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh typowy powinny
niewątpliwie :) zycze jej miłych 9 mieisiecy i trzymam kciuki za to, ze to twoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna romantyczka24
nie wiem jak inni myslą ale gwałt jest chyba najgorszy...to co potem dzieje sie z kobietą , z jej psychiką jest straszne i trudno pózniej odzyskac wiare w swoją wartosc, wiare w ludzi, godnosc...czasami tego juz nie da sie odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Kępiński to dobry pomysł:D on był bardzo wyrozumiały i czuły dla pacjentów, a niektóym potrzeba lekkiego wstrząsu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem więcej
nie dosc ze jest autorem, to jeszcze jakbym komiczne'go czytała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzisz tu całą dobe? I śledzisz to co napisze snując te swoje chore domysły? Naprawde masz cos nie tak z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc jednak
siedzę tu krócej niż ty, ale mam lepsze oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×