Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cierpiącaa

Boli mnie ucho

Polecane posty

Gość remm
Wiecie ja mam od małego tak ze boli nie ucho niekiedy bez powodu a niekiedy nie ,, np spałem na prawym boku ,, woda mi sie wlała do ucha :D albo chodziłem bez czapki i mnie owiało , albo też gwałtowna zmiana pogody inne ciśnienie i takie tam ,, nie ma obaw znam to,, :D o i teraz też mnie boli :( narka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remm
Dina ,, tez miałem zatkane ucho , mi samo przeszło nie wiem może otwórz szeroko buźke jak tylko potrafisz może pomorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia2091
Ja mam problem z uchem już ponad 7 lat... w końcu poszłam do laryngologa i nic nie stwierdziła.Dopiero gdy poszłam do poradni audiologicznej powiedzieli mi że mam ubytek(dziurę) w uchu i wskazane jest leczenie operacyjne.niestety na taki zabieg czeka sie kilka lat a mnie strasznie boli ucho w środku...wlałam sobie nie dawno krople i teraz jest jeszcze gorzej :(..nie wiem czy wogóle zasnę.. Narazie nie mogę iść do lekarza bo mam straszny ucisk w szkole.. P.S: Co Wy o tym myślicie?? P.S2:Jeszcze okazało się że mam jakieś zrosty(chrząstki) w uchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugie loki
jak masz zrosty to juz powazna sprawa nie zwlekaj z tym idz do lekarza ja sie mecze z wysiekiem ucha ponad rok i mam juz wciagnieta blone bebenkowa jestem pod stala opieka laryngologa ale sam mi mowi ze to nie takie latwe ogolnie nikt mi nigdy wczesniej nie pomogl oprocz tego lekarza jesli ktos jest ze slaska to polecam tego lekarza przyjmuje prywatnie za 100zl ale warto ja bylam tylko 2razy prywatnie a potem juz chodzilam do niego do szpitala za free a pomoc dalej kompletna nazywa sie Mariusz Oleksiak przyjmuje w katowicach ,dabrowie gorniczej i jeszcze gdzies podaje linka dla zainteresowanych dodam ze znalazlam go na internecie i to najlepszy lekarz na jakiego trafilam od lat http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/6353/Mariusz-Oleksiak/laryngolog/Dabrowa%20Gornicza-Jaworzno-Katowice-Siewierz wklejcie i poczytajcie sobie ja zaryzykowalam i nie zaluje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolące ucho
Bardzo boli mie ucho od 5 dni używam kropli otinum ale to nic nie pomaga mam 16 lat boli mie wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmaa
urwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^ LoVeR ^^
W moim przypadku jest tak ze ucho boli mnie co chwiilke (co miesiac) wcześniej mialam spokoj na jakies poł roku ale teraz znowu zaczelo bolec jak cholera : / uzywalam olejku kamforowego do wygrzania ucha i zawsze mi tylko ulżyło ale nie tak że przeszło ! Mama mi mówiła że to od zębów ale mi sie wydaje że to nie możliwe ponieważ nie czuje żeby mnie ząb bolał ! Polecam zakrapianie waty i potem wsadzić do ucha i na to założyć opaske potem zasnąc na pare godz ^^ .. ja tak robie ; ) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często mam bóle ucha, gdyż w dzieciństwie miałam silne zapalenie ucha środkowego i to jest podobno przyczyna:( Jednak mam swoje wypróbowane sposoby: 1. Jak tylko zaczyna boleć - od razu środek przeciwbólowy. 2. Nacieram ziołami szwedzkimi lub amolem naokoło ucha, a potem ten sam wacik do ucha na to czapka i jeszcze ciepły termofor. Zawsze skutkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejdok
Ja wziołem 3 tabletki ibupromu usiąć i zamknąć oczy mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeleba
Na lekkie stany zapalne, kłócie w uchu dobry jest liść kwiatu doniczkowego geranium (anginka), który po wstrząśnięciu ładnie pachnie. Liść należy zwinąć, włożyć do ucha i zatkać watką. Nasmarować okolice ucha maścią rozgrzewającą lub amolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutki
Tak sobie czytam i czytam te fora wszystkie i musze powiedziec ze jedyna prawda jaka wyczytalem jest to zeby nie lekcewazyc tego problemu z uszami i najlepiej isc do lekarza. Ja mam teraz nawazone i musze sobie z tym poradzic. 3 Miesiace lekcewazylem przewianie ucha, tydzien temu zaczal sie okrutny bol zeba, spoko wizyta umowiona, 2 dni temu odmowilem wizyte bo moj stan sie znacznie pogorszyl. Straszny bol ucha i zebow (ledwo do wytrzymania na ketanolu) do tego teraz opuchniete dziasla, bol glowy lewej strony twarzy i co najgorsze migdalkow - bul gardla przy tym to pikus nawet jak nie przelykam to diabelnie boli, a juz niemowie a zmianie pozycji w lozku. Jestem teraz na antybiotyku 2 dzien, nadal nie jest dobrze. Urzywalem spirytusu kamforowego zamiast kropli, wydawalo mi sie ze jest lepszy ale teraz nawet nie czuje zeby rozgrzewal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.maria
Przyczyną bolącego ucha jest wdrożona infekcja,( jakaś bakteria, pasożyt, toksyna) lekarstwa tylko ośnieża ból ale usuną problemu. Proponuję od razu wykonać test obciążeń organizmu, na obecność pasożytów w organizmie METODĄ DR. VOLLA. Najpierw trzeba usunąć przyczynę aby pozbyć się schorzenia lub dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu ck
Od środy biore dwa antybiotyki max dawke 3g na dzien ( dawka szpitalne) mam krwawe zapalenie ucha środkowego. Prze kurewski bol bo inaczej tego nie opisze kolejna noc nie przespana. Laryngolog powiedzial ,że pomoze. Wizyta kontrolna zostala wyznaczona na 18 marca ale w pn ide bo nie wytrzymuje juz. Czy ktos tak mial?? Co Wam pomoglo. bardzo prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignorowanie bólu ucha to największy błąd jaki kiedykolwiek popełniłem.Na ból ucha polecam krople OTOTALGIN może od razu nie działają ale wyleczą i człowiek ma spokoj.Jeśli ktoś ma ból ucha i ból zęba lub szczęki polecam dokładnie wymyć szczoteczką dzionsło w miejscu w którym boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka88
Odświeżam wątek. Boli mnie niemożliwie ucho. Pracuje w hałaśliwym miejscu, czy to może być przyczyną? Jest lipiec, gorąco więc w sumie gdzie miałoby mnie przewiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy tu chodzi o kręgosłup szyjny czy ucho. Jak ucho - to do laryngologa koniecznie. Na ursynowie jest super klinika Mille Medica. Maja dostępne terminy i doskonałych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jak dawna CIę boli? Coś sięwydarzyło czy po prostu zaczęło pobolewać? Jeśli to tam w środku to polecam jednak udać się do lekarz i sprawdzić. W http://www.pco-poznan.pl/ mają naprawdę dobrą poradnię i myślę, że warto się tam udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasem boli ucho tak, jakby mnie zawiało (ale to raczej niemożliwe, zwłaszcza w lecie). Zastanawiam się, czy może być to wina słuchawek, często je noszę, a tam siedzi duuużo bakterii podobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ból wraca, to powinniście skonsultować się z laryngologiem. Takie nieleczone, albo leczone na własną rękę bóle mogą skończyć się powikłaniami. Coś na ten temat wiem i nie polecam... Żałuję, że wcześniej nie znałam kliniki, która mi pomogła (Mille Medica w Wawie). Dowiedziałam się o nich dopiero jak już wymagałam poważnego leczenia, ale na szczęście mi pomogli i bóle i zapalenia nie wracają już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannafe
Polecam laryngologów z Medicus DCL we Wrocławiu. Bardzo profesjonalna kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzyszy mi nawracające zapalenie ucha. Ból jest nie do zniesienia. Pomocy, jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krople i możesz zatkać wacikiem ucho. Chociaż najlepiej idź z tym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ból ucha najlepszy lekarz, samemu można sobie tylko krzywdę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Przy tego typu dolegliwościach ucha rekomendujemy konsultacje z lekarzem laryngologiem. Prosimy nie bagatelizować oznak infekcji ucha. Lekarz laryngolog zdiagnozuje przyczynę powracającego bólu oraz dobierze odpowiednią metodę leczenia.  Zapraszamy do Medicus DCL we Wrocławiu. Więcej informacji i kontakt do Kliniki na naszej stronie www.medicusdcl.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabezucha
rok temu miałam przebitą błonę bębenkową w uchu. Błona się zrosła, ale miesiąc po zaczęła się moja przygoda z zapaleniem ucha. Przynajmniej raz w miesiącu dopada mnie taka choroba. Ból jest nie do zniesienia :( Pomocy! Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz, lekarz, lekarz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zaczęło się od zawrotów głowy, trochę kuło mnie ucho więc poszłam do laryngologa do Mille Medica. Okazało się, że to jednak schorzenie neurologiczne, więc zostałam skierowana prosto do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Proszę Pani, zalecamy niezwłoczną konsultację z lekarzem laryngologiem, który po badaniu postawi diagnozę i dobierze najskuteczniejszą metodę leczenia Pani dolegliwości. Po więcej informacji na temat naszych usług zapraszamy na www.medicusdcl.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×