Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna mloda

czy widzialyscie moze podobna?

Polecane posty

Gość koszmarna trochę
a w dodatku nie ryzykowałabym jej założenia przy rozmiarze 38-40 no sorry dziewczyno, będziesz wyglądała komicznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
a dlaczego komicznie ? dobrze sie czujesz? uwazasz ze ta anorektyczka wyglada dobrze przeciez roz 38-40to rozmiar kobiety a nie wieszaka na strój jak ta z rozm 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdę mówiąć...
trochę taka ta sukienka jak do burdelu !!!! Dobra w Hiszpani ale w Polsce???? SZOKUJĄCA !!! Mohery Cię zlinczują !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
pojdz ze zdjeciem do salonu slubnego i pkaza te suknie uszyja ci ja ze wzoru w dowolnym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
Dlaczego nie. Jestem szczupla osoba ale wysoka wiec rozmiar musi byc wiekszy wiec nie wiem dlaczego odradzasz. mi sie bardzo podoba. 90% dziewczyn idzie w tzw. bezach i to dopiero jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
widzialam inne zdjecia tej sukni i ta "gola noga" jest wystawiona na zdjeciu. W rzeczywistosci tego rozcięcia nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
dzieki. Masz racje chyba tak zrobie, chociaz liczylam na to ze moze ktos widzial podobna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobne to: suknia Janesa z Emmi Mariage, suknia nr 630 i 631 z Urszuli Mateja, i sporo z zagranicznych salonow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
dziekuje serdecznie. Jesli ktos mialby linka to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
dziekuje serdecznie. Jesli ktos mialby linka to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia odważna ale piękna
wg. mnie. Gratuluję właścicielce wyboru i odwagi. Suknia ma klasę i smak, pomimo odważnego kroju. Ale... to jest suknia na wysoką, szczupłą dziewczynę. Przede wszystkim KONIECZNE długie, szczupłe nogi. Jeśli nie masz takiej figury, będziesz wyglądała śmiesznie, niestety. I nie obrażaj się, bo sama mam rozmiar 40-42 przy 1.62 cm wzrostu. Jestem atrakcyjna, kobieca, ale nie do takiej sukni :) P.S. Modelka na zdjęciu nie jest anorektyczką. Ma piękną, smukłą figurę. A suknie podane przez panczurkę to już nie jest TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanili
ta suknia przypomina mi pronoviasa 2005 (nie pamiętam modelu)może zadzwon do salonu madonny moze mają tam jeszcze ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że moje propozycje to już nie to samo. Do lili - sukienka nie jest Pronovias\'a tylko firmy San Patrick, ale z którego roku to już nie mam pojęcia. Autorko - może skontaktuj się ze sprzedającą, gdzie i kiedy ją kupiła, jeśli tak Ci na niej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×