Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Założyciel

Sekta dla słodkich blondynek

Polecane posty

cześć Blondynka.... Pomarańczowa....haha 🌻 FIU.....nic Ci nie powiem... Ty też byłaś i nic nie opowiedziałas.... więc ja tez milczę.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi fiu fiu
Pestka nic nie mowilam bo nie pytalas, a ja sie pytam😠 a ja zjadlam zakrecony piruet wanilia, czekolada i bita smietana mniam pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dzięki Blondynko..... tak mi ulżyło. Martwiłam się że sobie z tym nie poradzę.... ;) FIU.... niech Ci Założyciel opowie.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ..ja specjalnie zjadlam ta czekolade zaraz rano..zebym byla dzisiaj slodka i nie dokuczala Ci ..wiesz to taka moja nowa terapia;):P Tylko nie wiem co bedzie jak mi czekolady zabraknie..haha;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi fiu fiu
e tam zaraz zlosliwa, po prostu szczera :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi fiu fiu
Blondynka a myslalam, ze chcesz byc slodka dla Zalozyciela? kozetka i te sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera myślisz? No dobra..... niech będzie. To też może być zaletą ale i wadą ..... Blondyna.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka..bo bede mmiala dola przez Ciebie😠..ide zazyc czekoladke...hah;) Phi Fiu fiu ...na kozetce?..e tam ..wole wygodniejsze miejsca:D:D Ja nie molestuje Szefa..bo to karalne;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez Ciebie..... ale tak własnie powinno być.... Przyjaciele sie wspierają wzajemnie.... haha.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Założyciel
Witam moją słodką sektę:) dla wszystkich słodkich kobiet 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOO....witaj... .... Blondynka Pomarańczowa od rana pochłania czekoladę .... Fiu też sobie dogadza..... Będzie słodko...oj ...słodko..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że Fiu polazła gdzieś z Założycielem.... popatrz....on też gdzieś zniknął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi fiu fiu
Pestka, glodnemu chleb na mysli:P a ja tak ciezko pracowalam Zalozyciel👄 👄kiedy schowamy sie w kacie? tez chce batonika :) duzego ;) Blondynka🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×