Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwqdwqd

Nic z tego życia nie mam

Polecane posty

Gość dwqdwqd

studiuje zaocznie i pracuje.wiec w tygodniu, albo praca, albo nauka i kucie w weekendy!!mam tylko 23 lata.Takie juz mam to, zycie, ze raczej nigdzie nie wychodze nigdy nie byłam na studenckiej imprezie.Tylko obowiązki i obowiązki.Zycie jest ciezkie i niezle daje czasem po dupie.Jedyne czym sobie kompensuje to ciezkie zycie to seks.Gdyby nie seks nie miałabym zadnej rozrywki.Seks to zdrowie.3 razy dziennie.:)po pracy:)Jak dobrze, ze biore tabletki inaczej byłabym juz pewnie:)z 4 facetami w ciąży:)i miałabym chyba z 8 dzieci buahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
przed znajomymi, ktorzy imprezuja mi głupio, wiec zamiast..mowic, ze kuje po nocach na egzaminy..to mowie,ze po prostu jestem inteligetna i szybko mi nauka idzie..Mamusia jest dumna z moich ocen na uczelni:)czasem mam wrazenie..ze robie wszystko dla niej, a nie dla siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomamia
ALE PROWOKACJA ------ NIE DAJCIE SIE WCIąGNAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
MIAłAM KIEDYS KOLEZANKEE, kotra lubiła imprezy i fajnie sie bawiła jednoczenie studiujac..ale ja nie .. Z TYCH CO WSZYSTKICH I WSZYSTKO MAJĄ W DU.PIE..ona chciałą mnie wciągnac w swoje złe środowisko, oni ciągle w akademiku..chlali, grali w karty, wygłupiali sie jak dzieci..zamiast zyc odpowiedzialnie, zajac sie rpaca i czym pozytecznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
prowokacja, jaka prowkacja o co Ci chodzi???mam ciezkie zycie i chciałąm sie pozalic...poza tym..dobrze, ze chociaz seks jest dla mnie odskocznia.. przeszłam w moim wieku wiele chorob, miałam niedrożnosc jelita itd..poza tym...zginął mi facet dwa lata temu w wypadku samochodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic z życia nie ma a jestem skrajnie nie odpowiedzialny, studiują dziennie, nie pracuję, a tak poza tym to jestem skrajnie beznadziejnym idiotą do tego nieśmiałym... i jest cudowanie :O a co tam :D dam się sprowokować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
nie jestem dziwką po prostu lubie seks!!facet to moze lubic seks?a kobieta nie!!!!bo od razu dziwka!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek.
Dokładnie, szmato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem sex możesz sobie lubić , ale sama napisałaś ze byłabyś w ciąży z kilkoma facetami na raz .... a to wskazuje na to ze się puszczasz kobieto ,!!!! Bo z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie jestes w stałym zwiazku tylko dajesz temu kto kto che??!!... wytłumacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
jestem w stałym zwiazku..i zawsze robie to w stałym zwiazku, a ze stałych zwiazkow...miała kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
to nie prowokacja!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
a czemu mam to zacząć czytac , wole sie seksić niz to czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
jest juz wystarczajaco duchowo rozwinieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
Nie rozumiem was co jest zlego w sexie ?? mialam kilka facetow zawsze stale zwiazku( te 2 dniowe tez wliczam:)) zawsze sie zabezpieczam lubie oral i anal ale robie to tylko gdy mam ohote a nie jak facet nalega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie potrzebne
tylko nie wiem czy na głowe czy nogi bo na głowe za póżmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwqd
dziwka, bierze, kase!!!za seks, ja robie to bo lubie!!! a jak juz pisałam, nie jestem pijaczka nie chodze po imprezach..jak moje kolezanki z dziennych jestem inna niz one..porzadniejsza.mam w zyciu cel i pracuje rozwijam sie, duzo sie ucze, wszystko zdaje na czas wszystko umiem załatwic.w pracy..nie ma sprawy, ktorej sie nie podejme MIAłAM KIEDYS KOLEZANKEE, kotra lubiła imprezy i fajnie sie bawiła jednoczenie studiujac..ale ja nie .. Z TYCH CO WSZYSTKICH I WSZYSTKO MAJĄ W DU.PIE..ona chciałą mnie wciągnac w swoje złe środowisko, oni ciągle w akademiku..chlali, grali w karty, wygłupiali sie jak dzieci..zamiast zyc odpowiedzialnie, zajac sie rpaca i czym pozytecznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław.
Kurrwa to nie zawód, to charakter :o Jesteś najzwyjklejszą w świecie kurrewką i to jest fakt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zaprzeczasz sobie!!! jesli związek dwudniowy zaliczasz do tzw. związku stałego :D bzdura , nie rozumiem Cię kobieto... inni potrafią się bawic i radzi soiennością a Ty bzykasz się zkażdym i kujesz nocami ... totalna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23a
do bobi111 mozesz jeszcze raz napisac..bbo kilka literek pozjadałes?nie bzykam sie z kazdym...a z moim facetem jestem miesiąc..a nie dwa dni nigdzie tego nie pisałam, miałam przed nim tylko 4 partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23a
a co jest złego w kuci, chce miec dobre, oceny, zeby rodzice byli, ze mnie dumni, a nie tak jak z ciebie ciumoku z trojami na dyplomie nie macie ludzie za grosz ambicji?ja kuje, zeby miec dobre stopnie proste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona23a czyli dwqdwqd
a co jest złego w kuci, chce miec dobre, oceny, zeby rodzice byli, ze mnie dumni, a nie tak jak z ciebie ciumoku z trojami na dyplomie nie macie ludzie za grosz ambicji?ja kuje, zeby miec dobre stopnie proste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczotka
kujesz, ruchasz, pracujesz...chujowe masz zycie!!hehehe buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawdaczy nie
hahahaha aleludzie sa głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddded
nie wierze, ze ktos taki istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
najpierw musicie być w stałym, co najmniej dwugodzinnym związku, bo ona nie jest jakąś dziwką przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×