Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honey83

Praca w Cubusie

Polecane posty

Gość jfeofenfifelfnfjf
Ja byłam na początku wakacji na rozmowie. Kierowniczka sklepu bardzo fajna i młoda,tylko szkoda,że czepiła się Mnie na wstępie,że w sklepie nie wolno pracować z bluzce z takim dekoldem jaki miałam (szkoda, że nie wzięła pod uwagę fakt,że było ok 35 stopni a sklep znajdował się 20 min drogi autobusem od centrum), obiecała zadzownić nawet jeżeli decyzja będzie na nie(nie zadzwoniła w ogóle) i na moja odpowiedź dotycząca zarobków (pełen etat, ktory tak na prawdę nie konczył się na 40godz/tydz tylko na min 50- 1200zł) zrobiła karpią minę stwierdzam,że mimo iż firma Szwedzka to gówno warta. Musisz robić 5 rzeczy na raz,nie wolno Ci nawet stanąć na chwilę i to denerwujące podchodzenie do klientów i "w czym moge pomóc", "co zaproponować". Mnie to osobiście denerwuje jako klientkę. Chcę pomocy-to sama podejdę i poprosze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne podejscie - nie o taka pomoc mi chodzilo :/ Mnie akurat chca tam zatrudnic. Rozumiem Cie doskonalem z tym podchodzeniem do klientow - ja jako klient nie cierpie tego, a sama te nie chce byc nachalna. Wiem, ze jest to ciezka praca, ale jescze nie wiem dokladnie ile bym zarabiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeofenfifelfnfjf
Jeżeli jesteś wytrwała i nie liczysz na dobre pieniądze w zamian- idź:) Nie wiem czy tam jest nawet 5 zł za godzine:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamelon
Jeżeli będziesz dobrym sprzedawcą to na początek koło 1000 powinnaś wyciągnąć. Po 3 miesiącach istnieje możliwość otrzymania premii za wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamelon
A czy praca ciężka??? Trzeba wykładać towar, dokładać, układać, witać klientów wchodzących do sklepu, porządkować magazyny. Do tego standartowo: mycie podłog, ścieranie kurzu. Tak naprawdę to jak wygląda twój dzień zależy od kierowniczki/kierownika sklepu. Nie jest źle, ale różowo też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mycia podlog sa sprzataczki. Teraz pracuje w sklepie i to jakos nie nalezy do moich obowiazkow. Scieranie kurzu owszem. Na romowie zapytano mnie jak zwykle ile chcialabym zarabiac, powiedzialam, ze wiecej niz jest obecnie najnizsza stawka w kraju, to kierownik powiedzial ze nikt tutaj tyle nie zarabia -tzn tak malo. Ale jeszcze nie widzialam umowy, wiec nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś się nie zdziwiła
jqk mozna zaczynać pracę, nie wiedząc, ile się będzie zarabiać?? Przecież to podstawowa kwestia! Sorry, ale to idiotyzm do kwadratu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie o zarobki, ale nie dostalam konkretnej odpowiedzi, bede miec jeszcze jedna romowe i wtedy sie dowiem. Poza tym zauwazylam, ze pracodawcy jakos sie nie kwapia zeby udzielac takich ,,szczegolowych informacji \".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie zaczelam jeszcze tej pracy, bede ewentualnie pracowac dopiero po podpisaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleur86
mam dobra prace ale chce zmienic ze wzgledu na kase, czy ktos z Was pracuje w CUbusie bądz pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleur86
Honey wiem, ze było to rok temu, ale moze podjelas prace w Cubusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honneeeyyyyyyyyy
Tak, prace tam juz prawie rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honneeeyyyyyyyyy
,,pracuje'' mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 9999
ja mam pytanie jak wygląda praca asystenta kierownika sklepu?? jakie ma obowiązki i ile zarabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkkkka
hej.ja ponawiam temat i chcialabym wiedziec jak tam teraz jest?jak z zarobkami i poszanowaniem dla pracownika,niedlugo chyba podejme tam prace,ale przed tym chcialam sie upewnic,mowili ze niby daja umowe na caly etat,hmmm:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica cubus
Ja jestem zadowolona:)Kierownictwo bardzo fajne i ludzkie .Ludzie z ktorymi pracuje sa bardzo zgrani i tworzymy jeden zespół.Czy praca ciezka?Absolutnie nie;)Czasem jest wiecej do zrobienia a czasem mniej normalka.jak ktos lubi kontakt z ludzmi to praca w sam raz.Zarobki nienajgorsze plus realna możliwosc premii.ja jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło sporo czasu ale chciałabym ponowić temat;) szukam pracy wysyłam cv po różnych sklepach odzieżowych. Mam doświadczenie w handu( pracowałam w dwóch sklepach -odzieżowym i drogerii) jednak ciężko mi cokolwiek znaleźć. Żeby nie odbiegać za bardzo od tematu chciałabym się zapytać pracowniczek Cubusa (obecnych) w jaki sposób można złożyc swoje CV np przez internet.Na ich stronie nie widziałam takiej opcji;/Czy w ogóle poszukują pracowników? Tak w ogóle to jestem z warszawy i przez 4 miesiąc nie natknęłam się na żadne takie ogłoszenie. Jeszcze jedno pytanie mnie nurtuje....w wielu sklepach CUBUS odzież nie jest zabezpieczona przed kradzieżą...dlaczego? Czy pracownicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności?kogo zwalniają po remanentach? bo ochrony tez nie widziałam. Teoretycznie monitoring jest. Mam nadzieje, że jakiś pracownik Cubusa mnie oświeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmon
hej praca e Cubus nie należy do przyjemnych. ciagle musisz wciskac klientom rozne rzeczy...sprzedajac cos przy kasie kazdemu klientowi MUSISZ mowic wierszyk o promocjach i o tym ze wszystko sie akurat oplaca....przez pierwsze 2 a nawet niekiedy 3 miesiace pracujesz za suche 5 zl i to nawet niena pelny etap wiec nawet 1000 zl nie wyciagniesz...co do toaru to owszem nie jest zabezpieczony bo TA WSPANIALA NORWESKA MARKA nie jest w stanie zapewnic sklepom dobrej ilosci zabezpieczen...jest duzo kradziezy ale na szczescie nie ma odpowiedzialosci finansowej...ale jak juz jesr to inwenturze i wyjdzie duzo brakowto nagle jest afera ze niky nie pilnuje...ale jak tu pilnowac jak trzeba za kazdym klientem o krok i wlazic mu w tylek zeby kupil JESZCZE COS BO SIE OPLACA...takze nie polecam....polecam za to sklepy z sieci inditex....tam jest duzo lepiej....nie szukaj ogloszen...chodz do sklepu i zostawiaj cv albo pytaj o kierownika i jemu skladaj cv..czesto jest duza rotacja w takich sklepach.... a juz najlepiej szukac pracy w ekskluzywnych sklepach-tam sa fajne pieniadze....w razie pytan pisz na maila bzdrenk@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqer
Chyba -70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa0505
ja pracuję w Cubusie i jak na razie jestem bardzo zadowolona . Jak dla mnie raca rewelacyjna , przełożeni tolerancyjni . Nie ukrywam pracy jest masa ,że czasami nie wiadomo gdzie ręce włożyć ale trzeba coś robić żeby grosz zarobić . Nie myje się tu podłóg ! to nie prawda ! są od tego firmy które sprzątają w tych sklepach. A witanie klienta i proponowanie klientom dodatkowego towaru jest wymagane , ponieważ staramy podnosić plany budżetowe żeby dostać dodatkową super premię . Jaeśli ktoś jest naprawdę bardzo rzetelny i nie boi sie zakasać rękawy i trochę popracować to naprawdę polecam . Praca i ludzie w tej firmie rewelacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathiu
ok, ale tak dokladnie to ile sie zarabia na h? 5zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa jakies znizki pracownicze do Cubusa? ile procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez pare lat to sie chyba troszke pozmienialo - mimo wszystko to polecam jeszcze posprawdzac inne miesjca gdzie ludzie pisza o pracyw cubusie to miejsce to gowork.pl przeczytajcie i decydujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażkapażka33
jeśli tu nikt nie będzie umiał Ci pomóc to poczytaj na czymś takim jak gowork, jest bardzo pomocne to przy szukaniu opini o pracy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka 23
Pracowałam w Cubusie prawie 3 lata,na początku było trudno wiadomo,ale później po wdrążeniu praca była naprawdę fajna, wiadomo wszystko zależy od zespołu i kierownika na którego nie mogłam narzekać. Co do umowy to panowała tam umowa zlecenie. Niestety wszystko się zmieniło, powstała ogromna rotacja ludzi, zespołu. Kierowników degradowano przenoszono...Dostalismy umowy o prace ale co z tego bo ciągle były dopełnienia, nasz kierownik posiadał tylko maturę ani me ani be po angielsku z ortografią też były problemy..zatępca? Pani po 40,która nie może wchodzic na drabine,nie moze pracować do 21, ale za to może rozmawiać długie godziny przez telefon.. śmiechu warte. Ciągłe problemy, niezadowolenie zero motywacji zero przykładu z góry. O grafiku nie wspomnę,nikogo nie obchodzi ze masz uczelnie egzamin i nie możesz, trudno albo praca albo uczelnia..,robisz po 9 dni pod rząd, dostajesz łaskawie dzień wolny, w którym i tak dzwoni do Ciebie kierowniczka czy możesz przyjść bo coś wypadło.. kiedy odmawiasz na drugi dzień idziesz na dywanik i karci Cię jak psa bo przecież w dzień wolny nie mogłaś przyjść do pracy. Jak Ci się coś nie podoba to się zwolnij,jej nie zależy na takich osobach,ona szuka osob które sa dyspozycyjne. Jeśli był problem nic z nim się nie robiło pomimo próśb.. Kierownik chodził po sklepie i palcem pokazywał Ci klientów do których MUSISZ podejść,nie ważne że już się było u tej pani dwa razy i kobieta serdecznie ma Cię dosyć, to i tak musisz podejść..Ciuchy kiepskiej jakości za ogromne pieniądze,problemy z reklamacją ponieważ kierownicza wszystkie odrzucała a później my pracownicy musieliśmy wysłuchiwać skarg klientów. Niestety nie mogę polecić pracy w tym sklepie,chodź wiadomo wszystko zależy od kierownika i zespołu, bardzo żałuje że kierowniczka się zmieniła a co za tym idzie cały zgrany zespół z ogromnym stażem odszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rekrutacyjnarewolucja.pl znajdziesz coś dla siebie! polecam portal, tam na pewno przypadnie wam coś do gustu! warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×