Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honey83

Praca w Cubusie

Polecane posty

Gość gość
nie polecma byłam na rozmowie porażka, kierowniczka nawet nie maial czsu pogadac nie wpsominająć, że babsko było bezczelne i marnotrawiło czas kandydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka. Pełen etat dostaje 1200 zł , a zazwyczaj dają niepełne etaty. Mega presja, słaba atmosfera. Operacyjna powinna sobie chłopa w koncu znaleść a nie wyzywać sie na ludziach. Sklepy upadają wiec zero premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiać się chce
jeżeli mamy na myśli ta sama operacyjną to rzeczywiście, powinna sobie jakiegoś pana znaleźć :D osoby w tej firmie od lat postawione na stanowiskach kierowniczych jedynie po znajomościach, kompletnie NIEkompetentne i nie mające pojęcia o swojej pracy. za grosz znajomości prawa i kodeksu pracy, co odbija się na pracownikach. kierownicy zastraszający i manipulujący pracowników, w zarządzaniu zespołem kierujący się własnymi NIEdojrzałymi emocjami , co również po raz kolejny odbija się na nerwach pracowników. najsłabsza i najbardziej zawistna ekipa zarządzająca z jaką miałam okazję pracować. sami idźcie i poznajcie na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy pod jakim kierownikiem i z jaką ekipą się pracuje. :) Wiadome jest też to, że jeżeli wypełniasz obowiązki to wszystko jest w porządku i nikt nie każe Wam robić nie wiadomo jakich rzeczy. Jeśli chodzi o zarobki to nie wymagajcie dużo od sklepu z ubraniami - w większości zarabia się tak samo, czyli stawki zbliżone do najniższej krajowej. Jeżeli dobrze Wam idzie to dostajecie premie i można wyciągnąć więcej. Brak benefitów itd. - fakt, to jest minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Kierownictwo niewykształcone, nie potrafi poprawnie pisać, a co dopiero zarządzać ludźmi. Wieczna presja, że wskaźniki za niskie, że za mało kasy zarobiłyśmy. Jak wskaźniki i kasa zrobione, to i tak zawsze coś się znajdzie (typu wieszak wiszący w inną stronę niż powinien), przez co otrzymuje się telefony z pretensjami w dzień wolny. Bardzo kiepska atmosfera. Manipulacje, a zwłaszcza technika "dobrego i złego policjanta" w wykonaniu kierownictwa, na porządku dziennym. Za mało ludzi na zmianie. Przy zatrudnieniu na pół etatu ciągłe dopełnienia, mimo że nie wyraża się na to zgody. W praktyce będąc zatrudnionym na pół etatu jest się w pracy więcej, niż kierownictwo zatrudnione teoretycznie na cały. One zawsze mogą wcześniej wyjść, co nie będzie oczywiście odnotowane w grafiku, a ty szary pracowniku - zapomnij. Każdą godzinę twojej choroby (przy zatrudnieniu na umowę o pracę!) musisz "odrobić", bo oczywiście L4 jest respektowane z wielką niechęcią i tak musisz nadrobić. Jeszcze raz podkreślę, co napisałam - NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jeżeli nadal chcecie pracować w sprzedazy to polecam pracę w Monnari. Pracowałam tam przez wakacje na cały etat, a teraz przeszłam na pół. Wynagrodzenie zawsze jest na czas. Możecie aplikować na pracuj.pl pod linkiem https://www.pracuj.pl/praca/monnari;kw/target%20pro;en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×