Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hand Job Fan

Cupido Max

Polecane posty

Cupido Max to nie żadna Penigra lub inne badziewie , jest na tyle mocna że działa nie na psychike ale na ciało , więc działanie podświadomości można wykluczyć chyba że ktoś baaaaardzo chce się nakręcić , jest jeszcze szwedzki Viamax ale podobno też słaby najmocniejsze jest wlasnie Cupido Max ale są też troszkę uboczne działąnia - nie pij do tego kawy i alkoholu ani n ic co podnosi jeszczew bardziej ciśnien ie krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3000
Hand Job,a Ty mieszales to z alkoholem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra koles
jak widac potrzebujsze wspomagaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomagacz jesy ok kiedy jesteś przepracowany koleś....nie mam problemów z potencją tylko ze zmęczeniem...i że czasem mi się nie chce jak żona che...i że żona to już nie to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek 66
super jest ten lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesky90190
Hej :) A czy ktoś stosował może tabletki Viaxine? Działa? :) Bo ja właśnie je kupiłam na wypróbowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekkredek1
kupiłem viaxine i lezy na półce bo nie działa. Na problemy z potencją również dołączam się do chóru krzykaczy, że cupido nie ma sobie rownych. przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldovan
Zgadzazm się Cupido i moim zdaniem nie ma sobie równych na rynku ,jest całkowitym faworytem i nikt mi nie powie ,że jest inaczej ,serdecznie polecam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parolaksa
Ja tez jestem Wielkim fanem Cupido ,wszystko działa jak należy a po 3-4 tabletkach radzę sobie już bez żadnych wspomagaczy...panowie naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reikonnen
Zgadza się z wami :)...Co prawda dopiero zacząłem stosować Cupido ,ale pierwsze dwa razy już były świetne...bez żadnych problemów i skutków ubocznych...po prostu świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkowy
A możecie mi powiedzieć jaki wpływ ma na kobiety ??Ja stosuję już od jakiegoś czasu i jstem b.zadowolony ,ale moja żona też chciała spróbwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYN SYNA
postaraj sie troche bardziej, bo nie brzmisz autentycznie ;). Mężczyzna z zaburzeniami erekcji nie jest fanem leków...uwierzcie mi, może to dziwne, ale to prawda;). Ci co maja na prawdę problem wiedzą , że z zaurzeniami trzeba zgłosić się do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wr.gronostaj
"Synu", cupido to nie jest lek, tylko suplement. Jak zwal, tak zwal. Mniejsza z tym. Specjalista? Co Ci powie? "Stres, nikotyna, alkohol, przepracowanie, przemeczenie... Mniej pic i palic, wiecej odpoczywac. Ziolka pic, dobra dieta, spacerki, blablabla..." Nie kazdy sobie moze pozwolic na takie ekstrawagancje ;) Dla mnie najwazniejsze ze cupido daje rade. I to daje rade jak BYK. Jesli chodzi o cene to juz inna bajka, niestety... Moja opinia: Sprobowalem i dziala. jak BYK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciajek
Zgadzam się z kolegą ,kiedy dowiadujesz się od lekarza ,że wszystko ok ,ale musisz popracowac nad sobą i to potrwa ,a w pracy i życiu nie jest ani trochę lżej ,to zaczynasz szukac pomocy...ja tez brałem Cupido i u mnie sprawdził się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn cd
primo: Nie sadze by jakikolwiek mezczyzna ze zdrowa glowa chcial do konca zycia lykac te wasze pseudo leki, by jak mowisz dzialalo jak BYK . Facet ma dzialac jak facet, bez medykamentow, jesli nie dziala to musi isc do lekarza, jak z chorym zebem, zlamana noga czy grypa zoladkowa. secundo: zaburzenia erekcji moga wynikac z ogolnoustrojowych chorob, niekoniecznie musi to byc reakcja psychosomatyczna , choroby wymagaja leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh synek
Czytaj co się pisze...nikt nie podważa tego ,że TRZEBA iść do lekarza ,my rozważamy opcję co zrobić jeśli to są problemy psychosomatyczne ,a lekarz nic nie przepisze...poza tym leki na popęd stosuje się max 1-2 mieś...a póxniej stają się zbędne bo wszystko wraca do normy...nie wiesz ,nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn cd cd
tyle, ze leki na popęd nie wpływają na erekcje, masz to napisane wielkimi literami na ulotce, mozesz sobie taka ulotke znalezc rowniez w internecie. poza tym lekarz nie zostawi pacjenta bez pomocy, nawet jesli nie przepisze mu leku... lek nie jest jedyna metoda leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primatos
Pewnie że tak. Najpierw rozmawia się dużo, lekarz pyta się o tryb życia, o przeszłość, o związki. To podstawa na wydanie opinii. Na pewno wizyta pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wr.gronostaj
taaa, dobrze postawione pytanie, to pewniek wydolnosciowy. niemniej bywaja dni, kiedy trzeba, a wszystko sie wali na pysk. wtedy suplementy. a nie leki. to nie leczenie, to wspomaganie i tak toto dziala. jak ktos ma na stale takie problemy to.... spacerki, dieta, etc pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123qwert
tyle, ze suplementy nie dzialaja na erekcje, po drugie trzeba sie suplementowac nimi ok 2 miesiecy, zeby zaszla zmiana zauwazalna libido. suplementy nie dzialaja jak wiagra, ze lykniesz 30 minut przed stosunkiem i ci pałka stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×