Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hand Job Fan

Cupido Max

Polecane posty

Gość Jork
a placenie kurierowi przy odbiorze mozna ? Bo pisze im z zapytaniem a tu cisza.. Troche takie nie pewne Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia xyz123
Nie wiem , pytaj ich . Ja płaciłam kartą do bankomatu i było ok. A kupiłam tego całkiem sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jork
Dzieki za info. Ja na razie biore sobie staminol men jest git 35 zyta 60 kapsulek i mi to wystarczy .. ale zastanowie sie nad cupido z tej strony bo przed wycofaniem kupilem chyba dwie paczki po 3 table i bylo git.... uwazam to za forme dopalacza i mi dobrze i kobiecie tez ... czasami trzeba zaszalec cala noc ....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia xyz123
Nie wiem ile ty masz lat dzieciaku , ale w moim wieku to nie żaden dopalacz tylko potrzeba uzupełnienia pewnych niezbędnych minerałów. A sex w moim wieku to nie wybryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jork
Nie chce mi sie komentowac Twoich slow bo szkoda czasu chcialem byc uprzejmy ale widac gnojem zajechalo z Tojej strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he, he...
taaa... "będzie u mnie zona kolegi - potrzebuję cupido albo viagry" wpadnie babka spod deszczu pod rynnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator2
Witam. Czytam tu na tym forum opinie różne opinie na temat cupido max, więc napiszę też i swoją. Mam 54 lata no i wiadomo w tym wieku z erekcją bywa różnie więc zacząłem szukać jakiegoś rozwiązania, próbowałem viagrę i kamagrę oczywiście pomogło ale od kiedy kiedy spróbowałem cupido max nie chcę już niczego innego próbować, dla mnie jest ono rewelacyjne oczywiście wiele zależy od nastroju i kondycji fizycznej w danym dniu ale u mnie po zażyciu zaczyna działać po ok 1 godz. i stan gotowości mojego "żołnierza" utrzymuje się ok doby, poza tym mam bardzo obfite wytryski co wpływa na długie szczytowanie, zwykle po pierwszym bzykaniu po godzinie znów stoi. Pozdrawiam Amator2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertone
Mam 25 i spotykam się z laskami z internetu. Cupido użyłem pierwszy raz w grudniu 2009. Tak jak normalnie przy pełnej pozytywnej atmosferze mogłem wycisnąć z siebie 2-3 numerki... Tak z Cupido ich NAWET NIE LICZE!! A moja metoda jest taka: w ciagu dnia tylko lekkie posiłki (najlepiej mleko, maślanka), żeby nie zaśmiecać żołądka. Pić niewiele, żeby trochę się odwodnić. O 18.oo łyknąć tabletke a o 19.oo zacząć grę wstępną. Poprawiać co jakiś czas łykiem Tigera albo Redbulla... Później izotoniki bo najlepiej nawadniają.. I... Jazda na maxa do 4.oo w nocy!!!! 2-3 godziny snu, poprawka z rana taka że przed poludniem NAWET FACETOWI już nie będzie się chciało bzykać przez conajmniej.. 8 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USYTASY
Wahałem się, ale spróbowałem i kupiłem 1szt. Cupido max na cupidomaxonline.com Najbardziej ucieszyła się żona :) Produkt pierwyj sort. Już nigdzie indziej nie będę kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janjar
Hej Bertone tak z ciekawości poczytaj sobie pożądne publikacje (bo to w Polsce jeszcze tamat tabu) na temat mleka krowiego i jego prawdziwego działania na org człowieka - masakra...mleko wypłukuje wapń z organizmu (choć to brzmi niewiarygodnie) i jest ciężko strawne...co do tematu to biore Kamagre i jest naprawde super a przy okazji po wielu latach moich wielkich problemów z przedwczesnym wytryskiem okazało sie że tabletki te bardzo pomogły mi w tym i jest dużo dużo lepiej naprawdę...nigdy nie wierzyłem w "cudowne" leki a jednak...pozdr wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BambiVera
Od kilku lat , jak tylko mam ochotę dodaje Cupido max do deserów mojego męża. Wiem ze zawsze chętnie zje coś słodkiego lub wypije domowy koktajl . I przyznam ze jeszcze nigdy się nie zawiodłam , zawsze jestem pewna że będzie fajnie . Tylko że on o tym nic nie wie . Powiedziałam to wczoraj swojej przyjaciółce , w odpowiedzi usłyszałam że to „ jest nie uczciwe „ i powinnam mu o tym powiedzieć - sama nie wiem co mam zrobić . Czy ktoś mi podpowie co powinnam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cupido Max fan
Ameryki nie odkryłeś , to że działa wiem od lat , dla mnie działa w dniu zażycia jak i przez kolejne dwa dni . Głowa mnie jakoś nigdy po tym nie bolała . Tylko że przez kolejne dwa dni po, mam inny problem . Zjadam po dwa trzy obiady i zawsze czuję się głodny . Nie wiem czy to z powodu tego co spaliłem a alkowie czy też dlatego że to tak ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hencza
lepsza Dla mnie lepsza jest Ceedra-kupuję na www.vitavartis.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloody chlop 20
witam mam 20 lat ostatnio spalem z dziewczyna jednak seksu nie bylo;/ za cholere nie chcial stanac nie wiem moze to wina nadmiernej masturbacji... niedlugo kolejna randka chce dobrze wypasc polecicie cos na taki wiek?? najlepiej cos co jest dostepne w kazdej aptece pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta3535
Polecam, sama mialam problem z facetem i spróbowałam cupido, poniwaz zawsze cos tam łykamy co jakis czas, tzn witaminki, to ja mu zaczełam podawac do witaminek cupido, po 4 razach, gdy seks był tak świetny jak kiedys przed laty :) moj misiu stał się znowu ogierkiem i bez tabletek, w głowie ma ,ze jest wszystko ok i jest. Polecam wypróbować, gadki o leksarzach o problemi sprawiaja ,ze zaczyna miec jeszcze gorszy problem, do dzisiaj on nie wie kto go tak wyleczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara xyz
Edytko , zrobiłam dokładnie to samo z moim mężem . Do witaminek dołożyłam Cupido i wszystko zadziałało identycznie jak u was . A wcześniej nawet zaczęłam podejrzewać ze on ma jakiś romans , jakoś ciągle nie miał ochoty albo zajmował się wszystkim tylko nie mną .Widać to cudo trochę naprawia związki .Teraz jest tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość gość
Młoda ale już bardzo doświadczona seksualnie dziewczyna zrobi wszystko aby zapewnić Ci rozkosz. Seks telefon traktuje jaką ogromną przyjemność, orgazm najłatwiej osiągam słuchając męskiego głosu. Możemy więc zrobić sobie dobrze nawzajem, nie wykluczam też czegoś więcej. Czekam na Ciebie, poznajmy się lepiej:) zapraszam również na sex sms treść CYCATA.HEJ na numer 73976 http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×