Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lambhorgini

Prywatna podstawówka-warto czy nie?

Polecane posty

Gość zuska_low
Ja na naszym przykładzie mogę powiedzieć, że warto. Zapewne wszystko zależy od szkoły, nauczycieli, uczniów itd. Ale my trafiliśmy na bardzo fajną szkołę prywatną na karolkowej 49 w wawie i jesteśmy zadowoleni. Odnoszę wrażenie, że w szkołach niepublicznych jednak przykładają większą wagę do wpajania dzieciom wiedzy. Po prostu bardziej im zależy. Lekcja nie kończy się razem z dzwonkiem… jak ktoś potrzebuje więcej uwagi, to mu ją poświęcają, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że szkoła prywatna. Ja swoje rekrutuje do nowej szkoły Aurus w Warszawie, mają świetny program, podstawówka jest dwujęzyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto i to bardzo. Moja pociecha jest w podstawówce Aurus i świetnie się tam bawi jednocześnie bardzo dużo wynosząc z tego miejsca wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auruusss bleeeeeee
na ile watkach jeszcze napiszesz swoja reklame o tej szkole? Musisz jeszcze wymyslec historie do ktorej klasy chodzi dziecie i dodac cos na minus zeby bardziej uwiarygodnic. Skoro tak zachwalasz to znaczy ze nie ma chetnych i do bani jest ta buda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Również większy nacisk jest kładziony na nauczenie każdego z osobna ponieważ nie ma tak dużych grup jak w szkołach publicznych. Ja swoje dziecko zapisałam do www.economicus.eu i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto. Moja siostrzenica chodzi do prywatnej www.szkolapromyk.szczecin.pl i z tego co wiem, ma tam swietne warunki do nauki, wiele dodatkowych zajęc i profesjonalna opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem również warto. Moje dziecko chodzi do szkoły prywatnej Wesołe Słoneczka w Katowicach i powiem szczerze, ze jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posłałam syna w tamtym roku do szkoły prywatnej www.teczoweabecadlo.pl i uważam ze to był świetny wybór. Synek doskonale czuje się w tej szkole, bardzo dużo się nauczył i co bardzo dobrze świadczy o tej placówce, nie mógł się doczekać powrotu do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za. Sama dzieci posłałam do prywatnej szkoły podstawowej i cieszę się z takiego wyboru, bo dzieci w końcu polubiły szkołe, mają dobre oceny, test po 3 klasie wypadł dobrze no i szkoła ma dobry kontakt z nami, rodzicami. Plus też za dużo zajęć dodatkowych do wyboru, wszystko na miejscu. A ogolnie to jestem z Warszawy i posłałam dzieci do tej szkoły - http://www.wilanow.varsovia.edu.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka dopiero od poniedziałku zacznie swoją przygodę ze szkoła im. Wiktorii Wiedeńskiej , ale póki co szkoła zrobiła na mnie dobre wrażnie. Mam nadzieję, że córcia bez problemu się w niej odnajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżulita
Również uważam, że wybór prywatnej szkoły podstawowej się bardzo opłaca. Podobnie jak przedmówczyni, poleciłabym szkołę Promyk w Szczecinie - ich oferta na tle konkurencji jest wyjątkowo bogata, a kadra nauczycielska bardzo dobrze przygotowana i wyrozumiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto. Syn chodzi do niepublicznej szkoły im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z jego wyników w nauce. Mam porównanie, bo wczesniej chodził do publicznej. Niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posłałam swoją córkę do prywatnej podstawówki i uważam, że była to dobra decyzja. Zdecydowałam się na Polsko Angielską Szkołę Podstawową www.teczoweabecadlo.pl w Stargardzie i polecam wam to miejsce, jeżeli jesteście z tych okolic. Szkoła ma wysoki poziom nauczania i dba o dobro dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak poznaje się to po czynach, więc jeśli są tacy, co mówią to bezpodstawnie to czego byś nie robił i tak coś wymyślą, po co na to patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na konkretnych przedmiotach w szkole to po prostu zorientuj się gdzie takie są. A są i w prywatnych i w publicznych, albo jako obowiązkowe, albo dodatkowe, na stronie będzie podane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziecko w prywatnej szkole i jestem bardzo zadowona. Szkoła jednozmianowa, dużo zajęć dodatkowych, rozwijających, mało liczne klasy. Dzieci dobrze zaopiekowane, zadbane, nauczycie stają na glowach, realizują mnóstwo projektów i ciekawie prowadzą edukację. Szkoła jest dobrze wyposazona, nowoczesna. Tylko to konkretnie ta szkoła, na pewno prywatne są różne tak jak i państwowe mogą być super. Dla mnie ważne były godziny zajęć i liczebność klas, niestety w naszym rejonie szkola rejonowa ma 1400 uczniów, 3 zmiany i słaby dostęp do świetlicy. No i zajecia dodatkowe, w prywatnej mam w ciagu dnia a w państwowej musialabym wozić dodatkowo na basen czy tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość432323
Kilka Pań wyżej pisało już o szkole im wiktorii wiedenskiej i ja dolaczam sie do tych opinii, cora co prawda dopiero w pierwszej klasie, ale super odnalazla sie w szkole, dobrze sobie radzi i ja z kontaktu ze szkola rowniez jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem absolwentką szkoły prywatnej i jestem pewna, że warto było. Przez kilka lat chodziłam do marnej państwowej, potem do dobrej prywatnej i przez resztę edukacji było mi łatwiej - byłam do przodu z językami obcymi, miałam na koncie więcej konkursów, wyróżnień (a to się liczyło przy rekrutacji do kolejnych szkół) itd. Oczywiście w każdej szkole można trafić na marnego nauczyciela... Ale zasadniczo poziom nauczania jest o wiele wyższy niż w szkole państwowej, gdzie nauczyciel się dwoi i troi, żeby każdemu dziecku z licznej klasy poświęcić choć chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Moim zdaniem jak najbardziej warto. Moje dziecko od września 2017 chodzi do te vizji na ochocie w Warszawie. Klasy nie są przepełnione a nauczyciele poza nauką starają się też brać aktywny udział w wychowaniu maluchów, Mnóstwo zajęć dodatkowych ( w ramach czesnego ), częste wyjścia poza teren szkoły. Mam poczucie, że moje dziecko jest tam bezpieczne a na tym zależało mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PonyTail88
Dokładnie ja również uważam, ze warto ;) U mnie akurat córka chodzi do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 w Warszawie przy ulicy Bacha. Tutaj nauczyciel jest dla ucznia a nie uczeń dla nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Jaroszewska

Wszystko zależy, na co stawiasz nacisk. Jak ja języki, chcesz by dziecku bardziej poświęcano czas by go nauczyć, to polecam szkołe prywatną. jest różnica i to ogromna. Moja córka chodzi do szkoły podstawowej Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49  przy ul Bacha i jesteśmy my jako rodzice i ona jako dziecko bardzo zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem warto - moje dzieci chodzą od 2 lat do szkoły w Wilanowie im Wiktorii Wiedeńskiej. jest to prywatna placówka ale bardzo fajna! dzieci zadowolone, dobrze sie uczą, uśmiechnięte. na serio jestem zadowolona takim rozwiązaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×