Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luki82

Co zrobic jak w związku brakuje czasu dla partnera?

Polecane posty

Gość luki82

Tak naprawdę to pierwszy raz uczestniczę w takim forum więc przejde do zeczy.Od 6 miesięcy jestem związany z kobietą o 2 lata starszą odemnie.Jest osobą aktywną i przesiębiorczą lecz w ostatnim czasie zdarza się często że brakuje jej czasu (tak twierdzi) na spodkania zemną oraz jakiejkolwiek korenspondęcji.Wcześniej zanim się poznaliśmy byla w stanie rozpadu jej poprzedniego związku. Ja natomiast jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia generalnie bez zasad oraz preferujący luźne zwiazki bez ciśnienia i jakichkolwiek wymagań.Poprostu staram sie ukladać tak aby obydwie strony były zadowolone.Bardzo mi zależy na tym by nam się udało tylko odnoszę wrażenie że nie jest ze mną szczera i coś poprostu ukrywa przedemną.Mieliśmy zamieszkac razem po krótkim czasie naszej znajomości by sie tzw.dotrzec jak i również mieć dla siebie trochę wspólnego czasu ponieważ oboje pracujemy. Tak naprawdę to chodzi mi o jedna żecz i tu kieruję do Was pytanie: Czy normanlne jest ze można nie mieć czasu na jakikolwiek kontakt z osobą którą się kocha kiedy nawet niewiadomo jak jest się zajętym albo czy jak osoba dzwoni do swojej partnerki a ta na to odpowiada by nie dzwonił tylko pisał do niej.To mniej wiecę tak ostatnio się między nami układa chodż są tez i miłe chwile lecz jest ich niewiele i zastanawiam się czy ja poprostu za wiele oczekuje czy cos naprawde jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dziewczyna sama
nie wie czego chce to na pewno nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×