Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieśmiały 23

Ile musi osiągnąć facet, żeby kobiety same go podrywały?

Polecane posty

Bo jest pewne, że od pewnej granicy nie ma siły, na pewno będą go podrywały. Nie wyobrażam sobie np żeby facet o fortunie Billa Gatesa lub sławie Michaela Jacksona nawet gdyby był niesamowicie nieśmiały i brzydki nie był podrywany przez kobiety, które same wszelkimi sposobami starałyby się do niego dotrzeć. Tylko chyba ta granica znajduje się trochę niżej. Moje pytanie gdzie? Kim musi być facet, jaką mieć posadę, jaką pełnić funkcję, jaki mieć zawód, co osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
musisz stać oparty o bar z miną "wiem ze jestem zajebisty...raczej nie masz szans,ale spróbuj" (nie ważne jak wygladasz,liczy sie mina) tudzież "jestem taki skomplikowany, odezwij sie, moze cie nie zgnoję" tudzież "kobieta mnie rzucila,cierpie...pomóż mi" możesz jeszcze sympatycznie się uśmiechac,ale to slaby chwyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
Tak jest - kobiety sa materialistkami. I po prostu generalnie nic poza kasa je nie obchodzi!! Co wy w ogole gadacie?? No az mi sie smiac zachcialo :D Facet nie musi byc nawet atrakcyjny, jak to ktos napisal wyzej. Wszystko zalezy od jego osobowosci, od tego jak sie zachowuje, jak patrzy na swiat. Takie rzeczy kobiety widza od razu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mówicie, że jeśli facet jest niepewny siebie i patrzy na świat pesymistycznie to nawet fortuna ani sława mu nie pomogą...fajnie...pocieszyłyście mnie nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche ciepla w sercu pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nikt nikogo na dzien dobry o zarobki nie pyta po co ci te iluzje?\" mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej interesująca osobowość a nie trochę ciepła już widzę jak mogła by się jakaś dziewczyna mną zainteresować, nie ma czym :D Jak ktoś jest nudny/nieciekawy/beznadziejny ... to nic nie pomoże 🖐️ jak by się odważyć to pewnie znalazła by się jakaś gotowa do wyciągnięcia ją na przysłowiową kawę ale pewnie pierwszą i ostatnią :D bo by z nudów umarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja Ci powiem. Mam znajomego. Jest nieśmiały i bierny wobec kobiet. Ale nie musi nic robić, bo to one się za nim uganiają:). Jest piekielnie inteligentny, mądry, ma ciekawą osobowość, można z nim godzinaaaaaaaaaaaaaaaaaami rozmawiać. Ma ciekawą pracę. Ma poczucie humoru, jest pogodny, sympatyczny, ciepły. Błyszczące, niebieskie oczęta;):P. I tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego faceta
nie podrywalabym sama :classic_cool: To Jego rola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko...
zapytaj komiczne - jemu ponoc same sie naprzykrzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent00000007
Dlatego pytam co musi osiągnąć. Myślę, że takie 10 tys miesięcznie i nowy mercedes klasy C to by chyba wystarczyło na polskie realia co? nawet taki jak bedzie nudny jak flaki z olejem, nic nie osiagnie u kobiet spojrz na ja wygralem zycie-- on caly czas tryska humorem ....a ty taki smutnawy ... dziewczyny niespecjalnie lubia powaznych smutasow -sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego faceta
Nie wazne ile by osiagnal... Podrywac nigdy nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, widzę, że nisko oceniasz kobiety...:-O. Nie wszystkie do szczęścia potrzebują kasy. A te co potrzebują nie bedą czekały na Ciebie, nie zdążysz tyle osiągnąć, zanim się nie zestarzejesz :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stella nova
pytasz nowopoznanych kolesi o zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę mało jest takich kobiet.. które podrywają dla pieniędzy i pozycji.. bo kobieta to jednak potrzebuje miłości.. -- nie ma reguły.. niektóre podrywają takich na które inne nawet nie popatrzą.. nie każdy przystojny dla jednej będzie przystojnym dla drugiej.. -- niektóre kobiety nie podrywają wcale.. -- zresztą to wkońcu Wy powinniście podrywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to takie wazne
Powiem Ci tak - ciekawe czy Bill Gates czy Travolta sie tak ciesza z tych podrywajacych dziewczyn, bo to najczesciej wydmuszki lecace na slawe lub kase.... Czy taka chcesz miec dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stella nova
"wystarczy chyba zapytać co ktoś robi w życiu" ja tam sie nie orientuje w zarobkach, wiec jak mi ktos powie ze jest ... managerem w jakiejs firmie, albo informatykiem itd to nie bede wiedziala ile zarabia i na pewno nie bede o to pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
mały fragment prozy;) zacząłem wprowadzać ją w śrowowisko. Spodobała się ludziom. Była świeża oczytana. I ładna też była, ale nie klasycznie, tylko w jakis seksulany sposob. (..) cholera jaks mnie podkusiał i ułatwiłem jej wydrukowanie bazgroł. W krótkim czasie została pierwszą poetessą z Krwkowskiego Przedmiescia. ( z tak szybkiej sławy krzystają zwykle aktorki, dlatego tak chętnie lataj.ą za tymi, ktoryz mają pozycję, sławe i kase i wtyki. Jak juz raz sie wetka potem idzie dalej i udaje wwielka co sama wsjo uzyskala akura;t:) - ciekawe- pomyslałem sobie- czy jak tereska ma namietnosc do filmu, to tez musi przespać się z każdym, kto umożliwi jej rolę statystki. W końcu znam takie konsekwentne, które dosżły w ten nieskomplikowany sposób do czegoś w życiu. Ale to były dziewczyny konsekwentne. Wtedy pomyślałem sobie, że to nie jets dobra droga dla mojej kobiety. (..) Ale ona wlazła jakoś w środowisko aktorksie. Pętała się nawet po planie przy różnych kręcanieniach (dziś starczy bywać na loklach praca murowana;)). ksiązka z roku 1974;) dzis zycie jets bardziej konsumpycjne i kobiety rowniez:) wiedza z kim, aby miec to i to. ą bardzoo intersowne. A czas wolny spedzaja na marzeniach jakby tu miec kase kulczyka i na co ja wydac:) przechulac.. zalosne Ale wiele mowi o takiej babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca i koneser
Kochany, potrzebujesz nie Mercedesa klasy C tylko Mercedesa SL 55 AMG, a jak jestes wyjatkowo szpetny i nudny to pozostaje ci klasa SLR (z tym ze ten to juz 2 miliony zl kosztuje). I nie opedzisz sie od lasek, mowie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×