Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soko81

Jak przyczepic dziecku smoczek ???

Polecane posty

Gość gość
mysle, ze tutaj znajdziesz tego typu akcesoria www.esska.com.pl ten sklep zajmuje się sprzedaza najwyższej jakosci produktow dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moi drodzy, czytając wszystkie komentarze naprawdę nie rozumiem skąd takie hejty... Ja też jestem świeżo upieczoną mamą i to normalne, że kobieta szuka jakiegoś rozwiązania... Na pewno nie chodzi o to żeby przykleić smoczka do buzi tylko o to co zrobić żeby tak czesto nie wypadał. Smoczki były, są i będą i nie wierzę, że któraś z Was nie dawała swojemu dziecku (może i któraś tak robiła-szacun), a jeśli chodzi o ssanie paluszka to jak dziecko będzie chciało to i tak będzie to robiło, moja wkłada nawet całą rękę, ale nie wyciągam jej z buzi, bo za 2 sekundy wkłada je spowrotem. Wracając do tematu to mojej też ciągle smoczek wypada i jest na tyle ruchliwa że przyłożenie pieluchy nie pomaga i uwierzcie mi że są momenty, w których mamy tracą cierpliwość i mają ochotę przywiazac ten smoczek i bez hejtu tutaj bo nie wierzę, że wszystkie drogie Panie bylyscie oazą spokoju jak dzidzia mocno płakała (chyba że mialyscie dzieci anioły). I czytając komentarz "żeby dziecku dać jeść" rozumiem żeby teraz daje się na żądanie ale czasami dziecko nie chce jeść tylko ma potrzebę ssania. Po prostu. Nie mówicie na przykładzie swoich dzieci, że powinno ssać kciuka, nie powinno, powinno jeść, nie jeść, ssać smoczka czy nie, bo każda dzidzia jest inna, a że Pani tutaj chciała zasięgnąć rady to trzeba jej ją dać i powiedzieć co pomoże, a nie hejtowac... Każdy ma prawo pytac😊 odpowiadając na pytanie mamy mimo że upłynęło spoooro czasu, ale może przyda się innym mamom, które będą to czytać proponuję spróbować różne smoczki albo po prostu przykładać pieluszke lub jakąś opaseczke która nie będzie zakrywac noska, a podtrzyma cumla 😊 pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×