Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Jestem w ciąży!!

Polecane posty

Dziś rano zrobiłam test ciążowy... najpier pojawiła się mocno bordowa jedna kreska a nastepnie jaśniejsza druga kreska. W poniedziałek ide do ginekologa by upewnić sie czy napewno. Robiłamm test AMIL czy ABIL nie wiem juz sama bo wyrzuciłam opakowanie i zostawiłam tylko płytke. Najgorzej że pale papierosy, i już zaczełam ograniczac a jest mi cholernie trudno, moja mam sie cieszy juz kazała kupić mi, kwas foliowy. A ja jestem zdenerwowana. bo to będzie moje pierwsze dziecko, i się boję :( Musze wiele poczytac, popytac mamy, znajomych i wogóle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie ładne
powodzenia trzymamy kciuki napewno wszystko będzie okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje No i rzuc fajury Ja tez paliłam ale jak zobaczyłam 2kreski to jakos udało mi się nałóg pokonac,czasem się oszukiwałm i słone paluszki \" paliłam \" Spokojnej ciąży i zdrowej dzidzi zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa, z papierosami trudno ale muszę :) napisze oczywiście w poniedziałek po wizycie u ginekologa który tydzien bo jeszcze nic nie wiem :) ewentualnie we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliksir strachu
Papierosy to sie powinno odstawic jakis czas przed planowaniem dziecka, nie rob krzywdy maluszkowi! Pomysl jak sie bedziesz czula przez reszte zycia jezeli dziecko urodzi sie chore i bedziesz wiedziala ze to przez Ciebie? Pomysl o tym, moze to ci pomoze. Zycze wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!Dolaczam sie do zyczen i tez radze zucic papierochy i zaczac lykac kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×