Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Donia22

Doradzcie mi dziewczyny co zrobic zeby chlopak poczul....

Polecane posty

ze moze starcic dziewczyne. Moj facet ostatnio sie dziwnie zachowuje jest pewny siebie.tylko jak sie poklocimy on wydziera sie na mnie :( juz mu nie raz zwracalam uwage ale on dalej tak robi!!:(ostatnio nawet zwala cala wine na mnie za te klotnie i nie daje mi dojsc do slowa:/ Czy ktos ma podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo za bardzo
dałaś się podporządkować, doskonale wie, na co może sobie pozwolić.. tez kiedyś miałamtaki "problem" polecam książkę "dlaczego mężczyzni kochają zołzy".. może otworzy Ci oczka na pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna12
powiem Ci , że mam taki sam przypadek i nie ma lepszej metody jak zacząc go olewać, po prostu olewać, ja już raz tak z moim zaeksperymentowałam i poskutkowało, zaraz się zapytał czy cos sie dzieje itp. Ni estety widze, że bede musiał wrócić do te metody. Moim zdaniem nie mozna dac odczuć facetowi ze tylko nim żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ja niestety
mam podobnie:/ I probowalam juz paru rzecy ale powiem Ci ze jesli juz pozwolilas na taki stan to bedzie ciezko go zmienic :/ Ja juz probowlama naprawde wielu opcji,nieodzywanie sie(nawet do 1,5 miesiaca czasu),olewanie go i nic! Jesli byla jakas mala pobudka to tylko na kilka dni,potem to samo.Teraz po prostu zaczne jechac z grubej rury,bede udawala ze go zdradzam! wiem powiecie ze to idiodtyczny pomysl,moze i tak ale chyba powoli przestaje mi zalezec na tym mezczyznie,wiec nie mam nic dostracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna12
nic az tak złego tym nie zrobisz ze go troche oszukasz, ja nawet swojego chce oszukac ze wyjeżdzam na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng - mam 21 lat. jestesmy razem ponad 3 lata.i do tej pory bylo dobrze teraz cos jest nie tak. troche go podejrzewam o zdrade ale sama nie wiem:(.zrobie tak jak mi doradzacie troche zajme sie soba a jemu dam odczuc ze tak bardzo mi nie zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ja niestety
luna12 myslisz ze to posktkuje? nauzyka ja przestalam zwracac calkowicie tak jak mowilam 1,5 miesiaca i jaki efekt? zaden.gdy sie pogodzilismy a dlugo to trwalo on mial jeszcze do mnie pretensje ze sie nie odzywalam,ze jak ja w ogole smialam cos takiego zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna12
nie wiem czy poskutkuje..może lepiej tego nie robić aby potem nie miał pretekstu do wygadywania, że lepsza nie jestem,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ja niestety
A Ty co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie zachowywac noramlnie ale zaczne mniej pisac smsow do niego i czesciej sie spotykac ze znajomymi.:) mysle ze to narazie wystarczy.nie bede ryzykowac i calkiem sie nie odzywac... chyba z ektos ma jakis lepszy pomysl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ja niestety
no sprobuj moze tak powoli ale jak i to nie przyniesie skutkow to mozesz sie odciac bez slow na jakis czas,ale oby nie przesadzic-wystarczy na razie ze 2,3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iginorowanie, milczenie napewno nie jest dobre. pokaz mu, ze Ty tez masz swoje zdanie. nie rozumiem jak moze Ci nie dac dojsc do slowa? co to ma znaczyc? powiedz do niego prosto, glosno i odwaznie \'teraz ja mowie\' i wyraz to co chcesz przekazac. w malych szczegolach pokazuj mu, ze nie dasz soba pomiatac-wybor filmu, kwestia \'kto robi herbate\'-wyslij jego... nie daj sie bardziej zdominowac... krok po kroczku-nie da sie niczego pokazac w jeden dzien. i pamietaj-nie masz byc oschla, niemila, obrazalska-masz byc pewna siebie kobietka :) (moj maz dzis np powiedzial, ze cieszy go iz znam swoja wartosc-nie dalam sie przekonac, ze wczoraj byl u kolegi :) nie bylam zla-ja mu powiedzialam co zrobie jesli raz jeszcze mnie oklamie-i wie, ze pewnie tak wlasnie postapie) glowa do gory i do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tam można zachowywać.. zostaw go po co Ci taki facet.. tego kwiatu jest pół światu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub jak się tak zachowuje.. to Ty przestań się oddzywać.. powiedz mu że nie bedziesz z nim rozmawiać jak będzie krzyczał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam chyba odwrotnie
jestem straszną jędzą. Obojętnie o co się kłucimy racja jest zawsze moja. Potrafie nawet obrażać się przez pare godzin praktycznie za nic. Pare razy zdażyło mi się walnąć chłopaka w twarz, ale to było już dawno temu. Chciałabym się zmienić bo on naprawdę na to wszystko nie zasługuje. Tak sobie myślę że jeśli mój facet miałby taki charakter jak ja to już dawno bym go zostawiła. Jesteśmy razem już 7 lat i niedawno poprosił mnie o rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×