Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zrozpaczona32m

Zdradzil mnie!

Polecane posty

Moj facet mnie zdradzil!!! Nie chcący przeczytalam jego sms-a,zapytalam go ale się wyparł. Potem w koncu się przyznał. Błagał o wybaczenie,płakał,twierdził,ze to tylko raz...ze juz nigdy wiecej.Czuję się potwornie. Poradzcie mi cos...Błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q22
zostaw go i nie wybaczaj,bo i tak znów cię zdradzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyy
ale taka prawda...jak zdradzil raz zrobi to drugi raz i tyczy sie to nie tylko mezczyzn ale i kobiet (jestem kobieta) tacy ludzie maja to we krwi wiec nie ludz sie, ze on sie zmieni...ja nie umiem sie zmienic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek350
Wg mnie przesadzasz. Przecież to tylko seks.Włozył jej penisa , ruszył kika razy pupą a Ty robisz z tego wielkie halo.Jak wszyskie inne zresztą. Ech te kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego faceta tez o to podejrzewam:( od kliku dni sie dziwnie zachowuje tak jakby mu na mnie nie zalezalo!! ja Ci radze zostaw go!!bo na tym pierwszym razie sie nie skonczy!!a podejrzewalas go o zdrade?zachowywal sie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co było
w tym smsie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek350 no gratuluje ci takiego prostackiego podejscia jak sie z kims jest i sie go kocha to sie go nie zdradza nie wiem czemu faceci sa tacy beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek350
Ksiezniczka , przecież wiadomo ze seks i milosc to DWIE ROZNE SPRAWY !!! Mozna uprawiac seks z jakas kobietą ale kochac inną.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zdradził raz, nie znaczy to że zrobi to drugi raz. jeśłi zdradził drugi raz na pewno zrobi to trzeci i czwarty. musisz przeanalizować, jak bardzo go kochasz, co Was łączy i jakie były okoliczności zdrady. łatwiej by było jeśłi to tylko jednorazowy nr, jeśli nie sprawa jest gorsza. pomyśl czy jesteś w stanie wybaczyć, czy nie. czy chcesz z nim być po czymś takim. jeśli wiesz, że nie będziesz potrafiła - kopnij go. jeśłi chcesz dać mu szansę, daj, ale niech się teraz wykaże i postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Donka. Znikal z domu na noce co wczesniej mu sie to nie zdarzala.A w sms bylo napisane, ze \"ona\" teskni za chwilami ktore z nim spedzila i ze chce sie z nim znowu kochac.Nie wiecie jak się czuję.A najgorsze jest to, ze się z nia umowilam ale ona mysli,ze to Bartek przyjdzie na to spotkanie.Co mam zrobic? Przeprowadzic konfrontacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek - jak ma się szczęście to można jedno i drugie robić z jedną,. ale Ty pewne nie wiesz co po jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj piotrek piotrek.... przypuśćmy, że masz kobietę którą bardzo kochasz (przypuśćmy :P ) i ona idzie do łóżka z innym facetem. jak to odbierasz? 1. spoko, przecież to tylko seks, włożył jej penisa, poruszał kilka razy pupą i wielkie mi rzeczy, nic się nie stało czy może 2. rozgrzał ją niesamowicie, włożył olbrzymiego penisa i kochali się długo i namiętnie a ona szczytowała raz za razem i nie zapomni tego do końca życia ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyyynka
Ciekawe, czy Piotr zachowywałby równie stoicki spokój, gdyby kobieta jego życia powiedziała mu: ależ Piotrze, nie szalej, to tylko seks, włożył mi penisa i poruszał kilka razy pupą (a może to było kilkanaście, kilkadziesiąt razy - nie pamiętam) - TO WSZYSTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek350 no ja mam inne zdanie na ten temat jesli sie kogos kocha to sie nie oglada za innymi a tym bardziej nie idzie z nimi do lozka jak ja bym sie o czyms takim dowiedziala to najpierw by dostac w pysk a potem bym mu kazala spadac i gowno by mnie obchodzili tlumaczenia tyle ja nie toleruje zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek350
Najwazniejsze zeby nie pomyslala o nim jako o lepszym partnerze na dalsze zycie.A ten seks z nim bylby po prostu cudownym doswiadczeniem o ktorym opowiedzialaby mi ze szzcegółami.Moze nauczylbym sie czegos , dowiedzial , czego pragnie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co było
moze ona wogole nie wie ze istniejesz?? idz na to spotkanie i pogadaj jesli spotykali sie wiele razy to rzuc go bo chyba nie warto sie tak meczyc bedziesz ciagle myslala czy cie nie zdradza ciagle bedziesz go podejrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacyyynka
Ale zrozpaczona32, przecież on znikał na noce, a nie na jedną noc! Jakoś ciężko mi uwierzyć w ten jeden-jedyny raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wie, o mnie. Sama ma meza i synka.Napisala sms rano: co zrobisz,zeby Cie na spotkanie ze mna puscila Twoja kobieta? Wiec wie o mnie doskonale. Jak powinnam sie zachowac.Kazda kobieta chyba walczylaby o swoj zwiazek.Najbardzij mnie boli,ze wiedziala o mnie...On powiedzial,ze widzial się z nią dwa razy.Ona tez to potwierdzila w smsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzaaaa
przeżywali piękne chwile....nie jedną, którką chwilę....to nie było nieprzemyślane, a świadome i zamierzone. Nic go nie tłumaczy, przykro mi, zdradził Cię i będzie zdradzał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko topiku- trzymaj się, jest wiele kobiet, które potrafią wybaczyć jednorazową zdradę i są szczęśliwe w związku. kwestia tego czy się potrafi. to na pewno z czasem zblednie. tylko nie dopytuj, nie wałkujcie tego wciąż bo po co? niepotrzebny ból. zajmijcie się teraz dzidziusiem - powodzenia z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu bym mu wybaczyla ten jeden raz! chociaz ja bym chyba nie wybaczyla:( ale niech sie troche pomeczy zanim mu wybaczysz!! Ale zastanow sie czy chcesz tak zyc ciagle podejrzewajac go czy Cie znowu nie zdradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzaaaa
luuudzie, facet już na starcie nawalił!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Ty zostałaś zdradzana to nie wmawiaj dziewczynie, że ona też będzie. zdarza się, teraz trzeba żyć. nie mieszaj w to dziewczyny. pogadaj z nim, poproś żeby to skończył i dał Ci dowód. daj mu szansę. ale jeśli zrobi to jeszcze kiedyś - odejdź bez względu na sytuację. a jeśli bardzo będziesz chciała, możesz powiedzieć dziewczynie o tym, że wiesz co się wydarzyło - ale nie rób wyrzutów, to tak naprawdę nie ona obiecywała Ci wierność. niech ma świadomość, że wiesz. przestraszy się, że możesz powiedzieć mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzaaaa
tylko, że następnym razem może już nie odkryć,że Ją zdradza....uciekaj dziewczyno z tego bagna. Ja zdrady nie doświadczyłam, ale widzę po swoich znajomych....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×