Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zrozpaczona32m

Zdradzil mnie!

Polecane posty

Gość inna całkiem inna ...
Tak, po 2 dniach zdrada, to przecież nic takiego :O Była okazja, trzeba było korzystać .. :O Wystarczy połajać się ... rzucić śliczne przemówienie o wielkiej miłości i wszystko wraca do normy ... W końcu ona nie ma wyboru, bo w ciąży jest ... I tak ślicznie potrafi wybaczać .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
I co czytaliscie, a on nas obrazał i farmazony tobie opowiadał? Matko juz sie nie udzielam, fakt twoje zycie, ale koles jest niezły w tym co robi, hihi. No to widzisz,ze juz Cie nie wykopie twoja kobieta. Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj koleś koleś lepiej
co będzie jak w domu pojawią sie duże niepowodzenia? ;) bo żyźń nie malina i lekko nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełno? To pewnie i Ty wybaczasz: ) jestes zalosna. To ja wiem co czuję i jak bardzo tego zaluję a kazdy zasluguje na jedna szanse. Tą ostatnia. nie znasz mnie na tyle zeby mnie oceniac czy tego zaluje czy nie. nie masz pojecia jak sie z tym czuję. Myśle ze kiedyś tez ktos Cie zdradzil tylko,ze on jednak wybral ta druga dlatego tez nie potrafisz się z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
jak dla mnie, to koles tak ja omotałes,ze szok. Bo ja bym sie nie zgodziła, zebys siedział przy mnie nawet sekunde po tym wyskoku. A ty jeszcze z nia czytasz nasze wypowiedzi i wszystko jej tłumaczysz, naprawde dobry jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorbne kłopoty
o matko przy drobnych kłopotach chodzisz na kurwy, a przy większych to co robisz - podrywasz facetów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Tak jak widać winna jest pani w ciązy! Jak mogła dopuścić do niepowodzeń w domu? Ojj koleżanko w ciąży wstydz się ... No to teraz zacznij przepraszać kolegę ... I staraj się kobieto, aby więcej niepowodzeń w domu nie było ... Bo biedaka znowu zmusisz ... :O :O :O Jejku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
jesli masz 34 lata, to doskonale wiesz, ze wiekszosc kobiet jak koles przprosi i załuje, przyjmuje go spowrotem, wiec nie gadaj glupot na jakim swiecie Ty zyjesz? wiesz co mysle, ze doskonale wiesz co robisz, pisząc takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmms
nie dosyć, że zdradza, to jeszcze alkoholik i nie potrafi zaradzić drobnym kłopotom w domu. Kopa w dupę, a rzeczy przez balkon wypieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Akurat z tymi zdradami się bardzo pomyliłes hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, ze jest tak: niektore z Was napewno faceci zdradzaja ale o tym nie wiecie a ja mam ta przewage na nimi,ze potrafilem się do tego przyznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech autorka topiku
przeprosi na kolanach chłopaka za te kłopoty w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEJ WINA, ŻE ON SPAŁ Z INNĄ. NIE DAJE MU ZYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Ja 34 ty nawet nie potrafisz sie dobrze wytłumaczyc, ja stwierdzam fakt to Ty zdradziłes, wiec na mnie nie najezdzaj. Nam chodziło tu wszystkim o to, ze zachowałes sie jak ostatni dupek, zdradziłes swoją kobiete o czym dowiedziała sie przypadkiem, bo moze nigdy by to nie wyszło na jaw, po drugie zauwaz, ze ona jest w ciazy, to juz wogóle. Po za tym poźniej jeszcze jakies konspiracje przeciwko tamtej kobiecie, czyzby ona Cie zdradziła? Jak mozesz sie obmywac jej kosztem? moze zacznij teraz o wielkiej miłosci pisac. Ja mysle, ze jak koleś zdradza to albo jest typem podrywacza i nigdy nie przestanie, nawet jak bedzie kobiete kochał, albo nie kocha swojej kobiety. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja34ja34
a niby jaką Ty masz przewagę. Sam się nie przyznałeś! POza tym masz takie pojęcie o związkach, że prawie wszyscy faci zdradzają, tylko wiele z nas o tym nie wie. Koleżanko zrozpaczona, Twój chłop bedzie nadal zdradzał, bo dla niego to nic nadzwyczajnego, bo przecież faceci zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
O matko człowieku, masz przewage????????? Wczym ta twoja przewaga? Chyba tylko w tym, ze autorka kocha Cie nad zycie i jest jeszcze z takim bucem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze kur...wiarz
próbuje się bronić i pisałć głupoty. Jesteś niegodny jakiejkolwiek kobiety. No, ale jak go wyrzucisz to kto mu zaspermione gacie upierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Mysle ze piszesz tak celowo zeby robic pokazywac swojej kobiecie jaki cudny jestes. A ja mysle, ze bardzo cwany jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile razy
robiłeś to z kochanką pod rząd??? I jaki sex uprawialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te kłopoty o których
wspomniałeś to dziecko w drodze? Chyba o to chodzi. Rozumiem, że to była wpadka. Szkoda dziecka i matki. Faceta wystaw za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Taaaa przyznałeś się ... jejku! Co za odwaga!!!!!!!!!!!, przecież dowodów nie było.. :O W końcu sms-y omawiające Wasze ekscesy łożkowe, to nic takiego ... W końcu wszyscy takie dostają ... :O Tak, po pijaku, po 2 dniach znajomości... To to była straszna libacja, że aż 2 dni trwała ... Ciekawe, że jakoś nr telefonu potrafiłeś jej przekazać , ale świadomości, co robisz nie miałeś ... :O Bo to chyba libacja 2-dniowa musiała być, skoro nie miałeś okazji do wytrzeźwienia i przemyślenia ... A argument, że wszyscy zdradzają, to faktycznie trafiony w dziesiątkę ... Wychodzi na to, że tylko Ty zrobiłeś to raz ... Ależ ona ma farta!!!!!!! Mimo, że dopuściła do niepowodzeń w domu, to Ty tylko raz ... Tylko zazdroscić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Załoze sie,ze nasz zdradzajacy facet, powiedział partnerce nie czytajmy juz tego co oni pisza, przeciez wiesz, ze załuje i że Cie kocham hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Tak, on tak kocha bardzo .... Jejku!!! A wszyscy zdradzają, aż dziw, że się tłumaczy, w końcu wszyscy, a on taki inny, wyjatkowy okaz, tylko raz sobie puknął nieznaną mu kobietę ... To przecież święty człowiek!!! A jeszcze niepowodzenia w domu były... To już w ogóle ... Świętość nad świętościami .... I jaki chętny do mistyfikacji... nawet na stosie by spalił kobietę, którą przelatywał .. Świętszego nie dane nam zapewne już poznać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal mi was jestescie beznadziejne zwrocie uwage na fakt, ile kobiet pracuje jako dziwy a udaja w domu kochajace zony i w czym one sa ode mnie lepsze w tym ze potrafia sie dobrze kamuflowac? To nie my stoimy na ulicach tylko wy kobiety!Tylko mnie obwiniacie za wszystko a fakt jest taki jak suka nie da pies nie wezmie. Poza tym ona ma meza i dziecko.Czyli jej nie mozna negowac tylko mnie bo to ja jestem ten zły.Uwazam,ze ona wcale nie jest lepsza ode mnie.Tym bardziej jak sie prowadzi. To wszsytko co mam do powiedzenia i wcale się nie probuje usprawiedliwiac tylko stwierdzam fakt. Jestm glupi bo to zrobilem ale potrafię tego zalowac. zegam wszystkie nie zdradzone i kamuflujące się kobiety. a swoja drogą ciekaw jestem ile z was ma kochankow alebo chociaz raz zdradziło. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie to napsałeś
jak suka nie da, to pies nie weźmie. Rozumiem, że Ty weźmiesz od każdej, która Ci da. Współczuję Twojej kobiecie. A to porównanie, że tyle to kobiet pracuje jako prostytutki i sie kamufluje, to chyba nie trafione. POza tym skąd Ty o tym wiesz? Same Ci powiedziały podczas Twich płatnych wizyt? A może Ty tez jesteś męską prostytutką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym masz wypaczone
pojęcie o związkach, doszukujesz się u innych kochanków i kochanek. To chyba dla Ciebie naturalne - mieć kochankę i wcale tej zdrady nie załujesz. dziewczyno opamiętaj się i wyrzuć z domu tę męską dziwkę, z którą się związałaś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie piszemy o twojej
kochanicy tylko o Tobie, bo to z Tobą bedzie zyć autorka i przez Ciebie jeszcze nie raz będzie płakać. Starasz się nam zamydlić oczy pisząc jaka to ta Twoja kochanka jest okropna, pewnie na siłę Cię zaciagnęła do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupkuuuuuuuuuu
"Poza tym ona ma meza i dziecko". Jej facet powinien Ci jaja uciąć! A Ty to niby nikogo nie masz? Zapomniałeś o dzidziusiu? A może go nie chcesz???? Obyś teraz nie miał jeszcze drgiego w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Hmm .. skoro tak piszesz, to rozumiem, że tak samo oceniasz swoją kobietę.. Bo w końcu też jest kobietą... Ojjj nieładnie pani w ciąży... Znowu zliczę Twoje winy: -niepowodzenia w domu fundujesz koledze -skoro wszystkie zdradzają, to Ty też! Jak możesz nie tolerować zatem zdrad u kolegi? -biedak musi brać, skoro dają ... Może byś wybiła wszystkie kobiety, bo co on może, skoro są i jeszcze dają? Nie zapominaj, że on tak Cię kocha ... Ojjj jaka to jest piękna miłość .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja34 ktory nie ma jaj
jestes zwykla meska suka, ty dales dupy a mezatka wziela rzuc go dziewczyno!!!!!po co co takie pomiotlo bez honoru i godnosci? zobacz nikt go nie szanuje jakofaceta! co wszyscy sa glupi tylko ty wiesz lepiej???? ja rozumiem ze go kochasz ale jak mozesz go szanowac? lepiej znajdz sobie kochanka jakbeda rpoblemy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×