Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia1987

DO MAM, KTóRE JUż URODZIłY...

Polecane posty

Za 10 dni mam termin porodu, ale żadnych oznak u mnie nie widać. Ani czopa śluzowego, ani skurczy przepowiadających, ani biegunki, obniżenia brzucha - no nic!!! jedynie rozwarcie na palec - ale tak już mam od 4 tygodni:( czy myślicie, że uda mi się urodzić przed terminem albo w terminie? Czy któraś z was tak miała, że nie zaobserwowała u siebie żadnych objawów a mimo to urodziła wcześniej? bez \"zapowiedzi\"? Bardzo proszę, piszcie, bo ja już sie nie mogę doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam w terminie :-) i bez objawów,tez sie zastanawiałam czy kiedyś urodze :-) a tu nagle sie zaczeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 4 rano zaczely mi odchodzic wody,a dopiero po 16 urodzilam :-) nic sie nie zapowiadalo ze bede rodzic.Skurcze dopiero poczulam o 11.00. Nie wszystkim kobietom odchodzą wody czy czop śluzowy. Mojej kolezance zaczelo sie od skurczów,2 tyg przed porodem,wyobraz sobie ze 2 tyg sie meczyla,a za kazdym razem gdy dostawala skurczów jechala do szpitala a powiedzieli jej ze jeszcze nie ebdzie rodzić :-( Ale takich przypadkow jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goniu 10 dni to duzo ja 3 dni przed terminem zauwazylam u siebie duzooo przejzystego sluzu i czulam ze to juz nie dlugo a wczesniej tez myslałam ze nigdy nie urodze bo nic sie nie dzialo :) 2 dni przed termine ( w nocy) odeszly mi wody i pojechalam do szpitala... zbadali mnie na izbie przyjec i stwierdzili ze nie ma zadnego rozwarcia i ze to nie byly wody ale ze jak chce to moge isc na porodówke no i poszlam- wyjechalam winda na 1 pietro po czym mnie zbadali i stwierdzili ze rozwarcie na 2 cm i ze to byly wody i poszlismy rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam termin na dzisiaj i nic:) jade po poludniu do szpitala zeby sprawdzili co z mala, bo sie martwie. cala noc nie spalam nie wiem czy z przewrazliwienia? czuje ruchy normalnie, i wydaje mi sie ze mam bardzo ciezki brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym już urodzić. Tym bardziej, że na wszystkich USG jakie miałam termin był wcześniej niż na 23....ale tu cisza i nic a nic nie zwiastuje porodu...a cio na to reszta mam? Jak z ich objawami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
spokojnie, moją mamę "przetrzymałam" i urodziła mnie tydzień po terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemartw sie,urodzisz wcześniej niż myślisz :-) ŻYCZE ŁATWEGO I SZCZĘSLIWEGO ROZWIĄZANIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka napisz mi smska jak juz bedziesz miala królewne przy sobie , prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bylo tak:8 dni po terminie a u mnie brak objawow porodowych.no to podlaczyli mnie pod kroplowke wywolujaca skurcze ok 11.00.o 13.00 poszlam na porodowke,przecieli mi wody i o 23.15 urodzilam,powodzenia i latwego porodu zycze,nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma być dziewczynka? nie wierz w USG -mi przez całą ciąże do końca mówili że bedzie dziewczynka-Olivia a urodziłam chłopca-a to niespodzianka. A wierzyłam i pokupywalam dużo rzeczy na dziewczynke,ale sie nie straci,może Xavek bedzie miał kiedyś siostrzyczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamani ok, ale widzisz ze nie chce wyjsc:( wczoraj mylam okna, sprzatalam cale mieszkanie, podlogi mylam na kolanach, cieple kapiela bralam i nic! dzisiaj chyba zmusze meza do sexu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka i sexem nic nie zdzialasz :P ona tam dobrze wie kiedy ma wyjsc nie poganiaj jej :P oj cos czuje ze my to sie dopiero spotkamy na jakis zakupach swiatecznych jak juz krolewna ci troszke podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że urodzę po terminie....a nie chce tego...Ja niczym nie przyspieszam, bo myślę, że to nic nie da...Do szpitala mam się zgłosić dopiero tydzień po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak to prawda ze ostatni miesiac ciazy jest najgorszy:( ciezko juz jak cholera i to czekanie!!!!!!!! -mamani- zazdroszcze ci ze masz juz corcie przy sobie i ze jest juz taka duza i ladniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-gonia- dlaczego tydz. po terminie? mnie kazali (tzn lekarka prowadzaca tak kazala jak nie urodze do terminu) przyjechac w termnie czyli dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nawet juz nie chodzi o sam fakt rodzenia po terminie, bo moge jeszcze poczekac:) tylko boje sie przenoszenia, zielonych wod itp-tyle sie tego tutaj naczytalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...jak byłam w szpitalu, to ordynator przy wypisie powiedział mi \"no to zapraszam z akcją porodową lub tydzień po terminie\". W dniu terminu mam jedynie zgłosić się do mojego ginekologa. A następna wizytę mam 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja bylam u lekarki 2tyg temu, dala mi skierowanie do szpitala i pow. ze jak nie urodze to mam jechac na spr.do szpitala, dzisiaj mam termin wiec jedziemy z mezem, zobacze co powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi ladna
i wcale nie duza!!!pół roku to jeszcze nie kojarzy! jak juz jest rok to juz mozna powiedzieć dużżża!! i wcale nie ladna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obrażaj
ładna czy nie...każde dziecko ma swój urok i każde na swój sposób jest ładne jedne mniej drugie bardziej,ze akurat te nie za fajne to nie oznacza brzydkie..chodzi o Manie :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×