Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia1987

DO MAM, KTóRE JUż URODZIłY...

Polecane posty

Gość nie obrażaj
nie do tej pomaranczowej co napisala ze mania jes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ona ubranka kupuje w ciucholandzie w Krakowie. szczerze powiedziawszy mam to dleboko gdzies czy wam sie Maniula podoba czy sie nie podoba dla mnie jest najpiekniejsza krolewna na świecie i tylko to się liczy :) Jak sie komus podoba to oczywiscie ejst mi bardzo milo a jak nie to trudno jakos bede zyla dalej z ta świadomoscią :P aga i jak tam po badaniach? mam nadzieje ze jeszcze nie urodzilaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wiem że niepotrzebnie to piszę bo zdajesz sobie sprawę że śliczną masz córcie i nie przejmuj się tym co piszą pewne osoby. Zazdroszczę i tyle. Ja zawsze jak widzę Twoje wypowiedzi to klikam w fotki Twojej Mani :) Gonia ja też nie miałam zadnych oznak. Brzuch wysoko, nic mnie nie bolało, byłam pewna że urodzę po terminie. W niedzielę narzekałam że się czuję za dobrze jak na końcówkę ciąży a w poniedziałek rano zaczęły się delikatne skurcze. Urodziłam w środę. Może Cię wziąść w każdej chwili. życzę lekkiego porodu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritttta
JA TEZ NIE MIALAM NAJMNIEJSZEJ OBJAWY ZBLIZAJACEGO SIE PORODU......A MOJE MALENSTWO URODZILO SIE WCZESNIEJ PRZED TERMINEM 35 DNI,ZLAPALO MNIE RANO ,I POSZLO:):):) >>>>>>>>>MIAMAI>>>>>>>CORECZKA SLODKA:) TAKA MALA MODEL;KA:) ZRESZTA SAMA O TYM WIESZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Córusię masz śliczniutką, a ktoś kto pisze inaczej, to na pewno tylko z zazdrości. Wszystkie dziecinki są śliczne, ale Mania jest na prawdę słodka:) A ja chciałam podnieść topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jestem mamą 1.9 miesięcznej Agusi porodu nie wspominam najmilej - trwał 15 godzin ale jak weźmie się maluszka na ręce to o wszystkim się zapomina czas szybko leci teraz juz lata i psoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, a urodziłaś w terminie, przed czy po? I najważniejsze mialaś jakieś objawy, że to już tuż tuż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka skrocona, rozwarcie tez jest ale nie powiedziala na ile:) od poniedzialku mam chodzic na ktg, jesli mala b=nie urodzi sie w przeciagu kilku najblizszych dni to do szpitala i chyba prowokacja-tak powiedziala lekarka ktora byla wczoraj na dyżurze w szpitalu. badania ktg, usg ok, ale juz malawo wod i lozysko sie starzeje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w 36 tyg miałam łożysko II/III, to teraz już jest pewnie całkiem dojrzałe....jejku jak ja bym już chciała urodzić - ale nic na to nie wskazuje - nie mam ani jednego skurczyka, nawet czop mi nie odszedł - no nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam termin na 02.02 i w tym dniu gin wziął mnie do szpitala bo 05.02 wyjeżdżał na ferie zimowe i chcial żebym urodzoła bo miał byc przy porodzie czop zszedł mi własnie 02 rano przed wyjazdem do szpitala ale tak to była cisza na oddziale wział mnie na porodówke i podłączył kroplówkę na wywołanie ale lezałam tam cały dzień i nic i potem 04 odeszły mi wody a nie miałam ani skurczy ani rozwarcia i tak męczyłam sie 15 godz bo skurcze przyszły ale czekalismy na rozwarcie nic przyjemnego juz nawet mialam podpisana zgodę na cesarke bo powiedzieli że jak za pół godz nie urodze to nie będę miała juz siły ale na szczsęście urodziłam końcówką sił jak jeszcze kiedys bede w ciąży to poczekam aż same wody odejda i przyjda skurcze bo mówią że tak jest najlepiej te sztuczne do o du.... tylko sie człowiek nacierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
witam was :):): ja mam termin na 8grudnia wedlug @ lekarka wyliczyla przy 28dniowym cyklu ja ja mam 25dniowy :) Jeszcze zostaly z 7tyg.do rozwiazania a ja mam taki brzuszek jak w 6mies.taki maly i niski,choc nie wiem od czego to zalerzy a jak leze to wogule nie widac bym w ciazy byla! Jak bylam w 20tyg.na usg to maly byl o tydzien wiekszy to i moze urodze wczesniej,a w srode ide na nast.usg to moze lekarka powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie jak jest z tym lozyskiem, ja w 34tyg ciazy miala I stopień, a teraz w 40 juz III. Ile jest stopni III czy IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
zycze szybkiego rozwiazanie dla agnieszki c...i dla pozostalych ktore nie urozily!! pewno za pare tyg.i ja bede miec takie myslenice jak wy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziweczyny - witam w mroźny poranek brrrrrr pozdrawiam wszystkie mamy te które maja pociechy na ręku i te w brzuszku agnieszka c i jak tam samopoczucie ? natka900 - Xawirek jest słodki 🌼 MaMani - twoja Mania też jest urocza 🌼 wogóle wszystkie małe dzieci sa kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Bardzo wam dziekuje za mile słowa :) Aguś i jak tam? masz jakies przeczucia?:> Gonia a jak u Ciebie? Kurcze ale Wam zazdroszcze :) Wczoraj widzielismy sie z ciocia mojego męża ma 1,5 miesieczną córcie taka slodziutka maleńka :) Maniula przy niej to juz kawal kobiety :P echh bedziecie mialy takie malusie sloneczka - okruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani jutro jade na nastepne ktg, nic sie nie dzieje:(czasami boli mnie tak jak przy okresie, ale to juz od dawna, mala rusza sie normalnie-prawie przez caly dzien, jak chodze to mniej, ale jak usiade albo sie poloze to od razu koncert. juz nawet nie mysle o tym czy to moze dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:P U mnie też cisza, ale myślę, że przed burzą, bo rozwarcie już na 3 paluchy:) Tylko skurczy nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana mmuśki meldowac sie? dzialo sie coś w nocy czy wasze krolewny dały wam normalnie pospać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie było tak... Piątek KTG i zero skurczów, żadnych objawów. Umówiłam sie z moim lekarzem na cesarskie cięcie na poniedziałek (duże dziecko). Sobota rano zauważyłam że powolutku odchodzi czop. Pojechaliśmy z mężem na imprezę do znajomych i przyznaję ze już nie czułam sie rewelacyjnie. Jakaś taka ciężkość, jakby delikatne skurcze, ale bez sensacji. Wróciliśmy około 23, zrobiłam sobie masaż ciepłym prysznicem i wszystko przeszło. Poszliśmy spać o 24, a o 2:15 poczułam ze odchodzą mi wody:) Pojechaliśmy do szpitala i okazało sie za jest 4cm rozwarcie:) Urodziłam siłami natury, w niedzielę o 9:15. Córa miała 4300 i 62cm:) Ależ byłam z siebie dumna. Dodam jeszcze ze to było 6 dni przed terminem:) Trochę Wam zazdroszczę przyszłe mamy. Co za chwile Was czekają... POWODZENIA!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×