Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO

bLAGAM NIECH MNIE KTOŚ USWIADOMI

Polecane posty

Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO

WYWALILI MI TOPIK.!! jESTEM DZIEWICĄ.oK 3 TYGODNIE TEMU BYŁAM DOŚC BLISKO Z MEŻCZYZNA.NIE DOSZŁO DO PENETRACJI, ALE NADZY PIEŚCILIŚMY SWPOJE NAJBARDZIEJ CZUŁE MIEJSCA JĘZYKIEM I PALCAMI. nIEIWIEM CZY PRZYPADKIEM NIE DOSTAŁA MI SIE SPERMA DO ŚRODKA. NIE WYCZUŁAM TEGO, ALE NIECHCACY MOGŁO TAK SIE STAĆ .4 DNI PO TYM ZDARZENIU DOSTAŁAM NORMALNIE OKRES. ALE OD 2ÓCH DNI KRĘCI MI SIE W GŁWOIE JEST MI NIEDOBRZE MAM PŁACZKI I ZMIENNE NASTROJE.CZY ISTNIEJE JAKIES PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE MOGE BYĆ W CIĄZY??DODAM ŻE SIE TROSZKE ODCHUDZAŁAM I ZAPRZESTAŁAM, MOŻE TAKI STAN BYĆ WYNIKIEM WŁASNIE TEGO...ALE BOJE SIE OGROMNIE ZE TO JEDNAK..... PANIKUJE...BO FACET ODSZEDL ZRESZTA NIE BYL MI ZBYT BLISKI...MOŻE PRZESADZAM..A MOZE NIE????CO MYSLICIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w zadnej
no juz pisalam nie mysl o tym, to sa twoje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
SKAD TA PEWNOSC?? KYRCZE TA PANIKA MNIE KIEDYS ZGUBI:)W SUMIE TLUMACZE SOBIE ZE DOSTALAM OKRES A ZARAZ POTEM MYSLE ZE INNE TEZ DOSTAJA I SA. NO I TA COIAGLA SENNOSC...ZMIENNE NASTROJE...ZMECZENIE...ZAWROTY....TO Z CZEGOS MUSI WYNIKAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w zadnej
a ile masz lat, powinnas wiedziec ze plemniki to nie jasnowidze, jednak musza sie tam naprawde znalezc zeby zajsc w ciaze. na bank to sa schizy wkrecasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprosciej to poczekaj kilka dni i kup sobie test chociaz ja mysle ze jest wszystko wporzadku i nie denerwuj sie tak powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeetam
ło matko, zrob test ciązowy a nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabini
przeciez to zwykla prowokacja!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
LAT MAMA 25 I WCIAZ JESTEM DZIEWICA..STAD BRAK DOSWIADCZENIA I PODWOJNA PANIKA..KURCZE JAKBYM BYLA W CIAZY DZIEWICA TO JUZ TOTALNA PORAZKA.STARAM SIE JAKOS POCIESZAC....ALE MARNIE MI WYCHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
HRABINI...NIE EJST TO PROWAKACJA...DLA MNIE TO NAPRAWDE BYLABY TRAGEDIA..TYM BARDZIEJ ZE DFACET OKAZALAM SIE TOTALNA SZUJĄ...NIE WYOBRAZAM SOBIE TEGO...MUSIALAM TO Z SIEBIE ZRZUCIC...POCIESZENIA POSZUKAC GDZIES...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
NAJGORSZE ZE NIE MOGE ZAPYTAC JEGO CZY JEST MOZLWIE ZEBY COKOLWIEK SIE DOSTALO..BO ZAMIKL W KILKA DNI PO TEJ NOCY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeetam
a pozatym mdlosci tak szybko sie nie pojawiaja. u mnie zaczeły sie miesiac po zaplodnieniu, wiec nie panikuj tylko zrob test . ja jestem pewna ze w ciazy nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w zadnej
no zrob test jak pojawily sie mdlosci to test wykarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
OK...MOZECIE MI PWOIEDZIEC DO JAKIEGO CZASU MOGE ZAKUPIC TABLETKI WCZENSOPORONE LUB JKOS SIE POBZYC CIAZY GDYBY OKAZALO SIE NAJGORSZE>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
zwariuje normalnie. w poniedziałek ide do lekarza...niech mi powie....bo oszaleje....jak sie zastanawiam nie przypominam sobie sytuacji by to sie moglo stac...ale wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabini
prowokacja ze chej!laska ma 25 lat i nie wie jak w ciaze mozna zajsc?!nie no bez przesady to co ona sie chowala w wiosce aniszkow?!mowie wam ze jaja robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
Hrabini wiek doskonale..stad moje obawy...wiem ze nie musi fdosc do pelnego stosunku zeby to sie stalo..i wiem ze moze to sie zdarzyc rozniez dziewicy stad moja panika....nie zycze CVi zebys znalzla sie w takiej sytuacji...Moze moje obawy wynikaja wlansie z braku doswiadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverending
glupia jestes w takim wieku myslisz jak nastka ktora nie wie skad sie dzieci biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIEPOKOJONA_BARDZIO
uwazasz ze nie mama czym sdie przejmowac??ze to nie moglo sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liama
ja pierdziele co za potrzaskana laska!sam jej styl pisania daje duzo do myslenia:(dziecko ma pewnie 14 lat i pokrecone zeby!"brzydko"sie bawila z kolega z piaskownicy i teraz nie wie czy w ciazy nie jest.Nie no nie moge!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×