Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulka_21

jak zwrocic na siebie uwage..

Polecane posty

czy ktos ma tu jakas dobra rade porade zeby uwiesc faceta zeby zwariowal dla kobiety... albo zeby chociaz zwrocil na ciebie uwage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
ogolnie czy chodzi o konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunett
jak wygladasz jak kulka , tzn jesli jestes gruba to nic z tego i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna kombi
ja tez jestem ciekawa czy ktoś ma jakieś ciekawe i pewne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunett
Widocznie nie jestes atrakcyjna. Wystarczy pojsc do jakiegokolwiek klubu.Atrakcyjna wolna dziewczyna NIE MOZE wrecz opedzic sie od zagadujacych ja facetow.Widac to wszedzie golym okiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego kolegę uwiodła taka kulka właśnie.. tyle że on jej nieszanował z innego powodu.. noi jej nie ufał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona uwodziła wszystkich (będąc z innym).. i on to wiedział.. niemniej wpadł w jej sidła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem gruba.. jesli o to ci chodzi to uwazam ze jestem atrakcyjna dziewczyna . mam powodzenie u facetow.. ale ja mam upatrzony obiekt. nie naleze do odwaznych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądz po prostu sobą jeśli cie olewa i ma w dupie to nawet gdybys wywinęla przed nim pawia nie zwroci na ciebie uwagi tylko podepcze jak jestes niesmiala to sie zapisz na kolko rozancowe a nie interesuj sie tym co jest poza twoim zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry był ten tekst kiedyś.. kiedy byłes ostatni raz na kawie.. z kobietą powinien załapać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za porady.. zwami to tylko zalamac sie i skoczyć z mostu .. ale ok. oczywiscie nie do wszystkich to sie tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób z siebie ofiary losu.. jesli chcesz komus dowalic to chyba zle trafiles.. zastanawia mnie czy jak ty bedziesz mial problem to chcial bys otrzymywac takie wsparcie?? powodzenia zycze i milego wieczoru.. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kiedy byłes ostatni raz na kawie.. z kobietą\" a jak by nigdy nie był i w wyniku tak niespodziewanego pytania dostał przeciążenia zwojów mózgowych głowiąc się nad nie kompromitującą odpowiedzią? to może być groźne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był tu kiedyś podobny top i ktoś zaproponował taki sposób i wszystkim się spodobał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×