Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale zrobicie jak uważacie

W ciąży nie wolno pić ani palić. Wbijcie to sobie wreszcie do łba.

Polecane posty

tysiace kobiet nie jedna - tak ja tez pisze o jednej lampce a te mnie atakuja ze niby zapic sie i nie wiedziec o co chodzi ja napisalam ze jesli ktos jest madry to nie bedzie przesadzal w zyciu we wszystkim potrzebny jest umiar a powiem wam ze ostre i gazowane tak samo dziala na dziecko jak alkohol wiec sobie to przemyslcie drogie mammusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża...
oczywiście, że nie wolno ja nie popieram, chociaż troszkę winka od czasu do czasu na krażenie,,,bez pijanstwa oczywiście,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Popalasz w ciąży, palisz przy dziecku? Nie przyznawaj się do tego! Rób to w zakresie własnego sumienia, ale na Boga nie chwal się tym przed obcymi, bo Ci obcy wiedzą, że to jest zabronione.\" - nic nie jest zabronione, jest niewskazane a to różnica, poza tym każdy ma tutaj prawo napisac co mysli,a to ze ktos pisze ze popala to nie po to ze sie usprawiedliwia, lub ze sie chwali tylko zwyczajnie chce sie podzielic tym co czuje, bo wiekszosc kobiet z tego co czytalam zle sie czuje ze swoim popalaniem ale nie maja silnej woli wiec szukaja kobiet im podobnych zeby dowiedziec sie jak one sie czuja z tym, zeby wiedziec ze nie jest sie samym, a byc moze dzieki temu ze przeczytaja zdanie\"tez palilam na poczatku ciazy ale potem rzucilam, zdrowie dziecka jest mi najwazniejsze\"beda mialy motywacje i rzuca palenie, a ty autorko nie oceniaj innych, nie mow co maja robic pisac i jakie topiki zakladac bo widac ze nie rozumiesz ludzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma rację
Naprawdę tak trudno jest Wam zrezygnować ze smrodu fajek i lampki wina? Przecież ciąża trwa tylko 9 m-cy. Przez ten czas spokojnie można nie pić i nie palić. Nikt Wam nie każe zdrowo się odżywiać, jeść warzywa i owoce. Możecie żywić się w MCDonaldzie i pić coca-colę, bo co innego zjeść cheesburgera czy wypić litr coli, a co innego spalić papierosa i wypić piwo. Nie musicie chuchać i dmuchać na siebie, ale zrozumcie, że macierzyństwo, to w pewnym sensie poświęcenie. Skoro potraficie ograniczyć palenie do 2-4 papierosów dziennie, to zupełnie z tego zrezygnujcie. Skoro potraficie odmówić sobie piwa, wódki, to po co Wam ta lampka wina raz na jakiś czas? Mnie to by tylko smaku narobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie przesadzajcie, nikt nie pisze\"wale w gaz codziennie\" lub \"pije wódkę co wieczór\" . To że ktoś pisze że wypił lampkę wina to jest zbrodnią???Bez PRZESADY !!! Poza tym nawet jeśli tak by było, choc nie jest, to sprawa tej osoby, dlaczego chcecie ja oczerniac i obrazac, jej zycie, jej dziecko, jej decyzja, jej wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tutaj tez sie myslisz gazowane tez jest baardzo szkodliwie wiec lepiej juz napic sie tego winka raz na dwa miesiace niz co chwile cole pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina jest
jest zwyczajnie na rozluźnienie, czesc lekarzy poleca, czesc oczywiscie nie - zdania są podzielone. Od lamki wina żadne dziecko nie urodzilo się chore, jak ktos napisał bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chce cos napisac moja mama jak byla w ciazy z moja mlodsza siostra rzucila palenie ale ile nerwow, ile stresu, ile ona sie nameczyla... czy myslicie ze taki stres i nerwy sa lepsze dla dziecka niz ten jeden papieros dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jestem pewna
Tak, Madchen, lepsze nerwy, rozdrażnienie niż papieros czy flaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jestem pewna
A po co się denerwować? Ja pocieszyłabym się myślą, że może dzięki temu, że nie palę i nie piję moje dziecko będzie zdrowe. Albo jeszcze lepiej: można rzucić przed ciążą. Trzeba tylko chcieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jestem pewna
I co to za różnica: flaszka czy lampka? Na dobrą sprawę nie wiadomo, jaka ilość alkoholu szkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy tez
od tego ze osoba ktora palila papierosy, przed zajsciem w ciaze powinna co najmniej pol roku nie palic zeby choc troche oczyscic orgazizm i odzwyczaic go od nikotyny. calkowite pozbycie sie nikotyny z organizmu zajmuje 7 lat!! jesli osoba palaca zaszla w ciaze i nagle rzucila papierosy to tez nie jest dobrze bo organizm jest jeszcze uzalezniony od nikotyny. nie twierdze ze nie powinny rzucac. ale odzwyczajac organizm. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi ze rzucic przed a co jesli to bedzie wpadka? wpadki sie przeciez nie przewidzi... moja mama chodzila poddenerwowana caly czas przez 3 czy 4 miesiace, ciagle myslala o paleniu, wychodzila na dwor zeby sie \'\'przewietrzyc\'\' ale nic nie pomagalo, nie wiem jak jej przeszlo ale wiem ze nie palila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odnosnie tego
postu na temat McDonalda... O niebo lepiej i zdrowiej juz chlapnac to piwko czy lampke wina niz jakas Cole :O czy w ogole cokolwiek z szitfudu :O PS. Zeby nie bylo... Ja w ogole nie pije ;) To tylko taka dygresja... Ze jak widac dla niektorych zdrowszy jest taki szajs niz lampka wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieq
nie przesadzajmy, a co wolno a czego nie wolno to niech oceni kazda z nas osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie......
popieram, brak alkoholu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyjcie film
pt"Fast Food Nation" to zaobaczycie cały proces robienia hambórgerów, od zabijania krowy poprzez czesci z jakich sa robione hamburgery-najgorsze ochłapy, potem zamrazane i dzieciec tysiecy razy odgrzewane, lekarze sie wypowiadali ze dla dorosłego czlowieka jak to szkodzi, a co dopiero dla dziecka, wino jest dobre na trawienie i samopoczucie oczywiscie w umiarkowanej ilosci i o niebo zdrowsze nisz gazowane, Cola i o zgrozo hamburgery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zyciu nie jadlam nic
z Szitfudu :O Coli nie cierpie... Ciagnelo mnie bardzo do piwa. Ale dalam rade. W koncu 2 lata abstynencji jeszcze nikomu nie zaszkodzily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła nazwa
Szitfud:) hahahaha dobrze napisane szitfud hahahah neizłe naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunaaaaaa
W ciąże nie wolno zachodzić w wieku 15-18 lat Wbijcie to sobie wreszcie do łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto napisał
że ma 15 - 18 lat idiotko????????????????????? I kim ty jestes aby mówic co wolno a co nie wolno? Ojcem rydzykiem????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona81
mozna wszystko i wszystko jest dla ludzi, ale z gło9wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunaaaaaa
ale nie w wieku 15-18 lat, przecież to gówniarstwo winno uczyć się a nie seksić, to niezdrowe dla organizmu i przyszłego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma wspolnego...
z piciem i paleniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooo wlasnie
jaka jest zaleznosc 15-18 latki od picia i palenia pomylilas topiki kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×