Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale zrobicie jak uważacie

W ciąży nie wolno pić ani palić. Wbijcie to sobie wreszcie do łba.

Polecane posty

meso - co cie tak boli? moja wina ze kazdy sie rzuca? czy cos pisze normalnego czy nie, to i tak na mnie naskakuja, a niech naskakuja jak siedza tutaj tylko po to ja sie nie bede denerwowac ze jakas kobita ktora swiata poza kafe nie widzi ma jakies problemy bo cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam w ciazy dlatego swoja wiedze czerpie z ksiazek czy z neta a tak samo jest z cc niby kazdy mowi ze gorsze dla matki ale nikt nie widzi ze to lepsze dla malucha... gdzies czytalam artykul z ginekologiem ktory mowil ze cc jest nabezpieczniejsza forma narodzin dziecka wiec cos w tym musi byc tak samo ten caly doktorek chazan czy jak mu tam, powiedzial ze jakby bog chcial to kobiety by mialy jakis zamek w brzuchu czy cos no tak, jakby bog chcial, to nie byloby chorob, nic ludzie by nie wynalezli, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem fajna madchen ale dorobilam sobie jeszcze jeden pseudo:)mam 18l.krecone zeby pryszcze na twarzy i jestem bardzo doswiadczona w dziedzinie ciazy!skonczylam 7 klas oraz osmy korytarz a w tym roku moze mi sie uda skonczyc II klase OHP bo duzo czytam...komiksy hehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
abeille zgadzam sie z Toba, czeeee MADDCHEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podszywam??ale to ty mnie ukradlas nicka i pieprzylas ze sie podszywam pod misia...cos tam i madzialke!(dobre!!!):)widzisz dziecko trzeba sobie w zyciu dobrze robic a na BANK skonczylam wiecej klas od ciebie i jeszcze BAAAAARDZO dlugo zajmie ci docieranie do mojego poziomu.Ten sie smieje kto....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twojego poziomu? nigdy sie nie znize do takiego poziomu zeby sie pod kogos podszywac ale ok, twoj wybor.. ja ci nicka ukradlam? kliknij sobie na twoj i moj nick i zobaczysz kto ma wiecej postow taka madralinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare??dziecko ty cedzisz na tematach wulgaryzmami jak szewc i nie tylko ja mam wyrobiona opinie na twoj temat!cieszysz sie ze laska ma ciaze zagrozona,ktos ma odmienne zdanie to wyzywasz go od k*** szmat itp!sama sobie opinie wyrobilas wiec nie bij do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
a co ty tak z tym cc wyskoczylas jak filip z konopii, to chyba normalne bo chyba nie chcialabys rodzic dziecka zaplatanego w pepowine jak w plecaku, kiedys kobiety przez to umieraly przy porodzie z dziecmi tylko ze wtedy uwazano to za normalne, ale nie pily napojow gazowanych jadly wiecej jarzyn i wszystcy zdrowsi byli i dluzej zyli A TY zas zmieniasz temat bo dyskusja jest o szkodliwosci alkoholu i papierosow na plod, gdzie ty wypowiedzialas swoje zdanie ze nic niezaszkodzi pani dr, wiec pij na zdrowie twoje i dzidzi kiedys tam oby madre bylo jak TY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tepawko denerwuj sie widac spedzadz na kafe cale zycie, brzydka pewnie jestes, faceta nie masz i cipa ci zarosla:P a wyzywaj mnie jak sobie tym ulzysz wiesz jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi mnie to gowienko co kto pisze na moj temat bo to jest tylko net a ty sie denerwujesz jak nie wiem widac kto przegral zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
do zobaczenia MADDCHEN ja tez spadam CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto czy ty umiesz czytac? ja tylko dodalam ze tak samo bylo z cc, raz napisalam i skonczylam temat to chyba ty nie masz nic do powiedzenia jesli do tego wracasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajna...wraca do zdrowia...\"dobra tepawko\", \"brzydka pewnie jestes, faceta nie masz i c*pa ci zarosla\" eej fajna... ale to twoje haslo\"przegral zycie\"to juz nudne sie robi zmien je wreszcie!i tu wlasnie na tych epitetach u naszej \"fajnej\"konczy sie doroslosc:)a mialo byc tak milo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
ech MADCHEN kochanie czy ty masz jakies kompleksy z powodu twojej pipki bo tak zachowuja sie ludzie zakompleksieni, i jak ty chcesz dziecko mature z jezyka poskiego pisac gdy ty ciagle zmieniasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNA MADCHEN:\"to moze ty tez sie szlajaj po melinach to moze zajdziesz w ciaze,niech sie dziewczyna stara poronic domowymi sposobami,moze cie facet zostawil albo jestes taka gruba i brzydka ze cie nikt nie chce i sie musisz powyzywac? a ulzyj sobie brzydulo,popatrz suko na siebie a nie na mnie, pouzywaj sobie neta dziwko jedna tak jestes dla mnie jedna wielka dzi**a ,mozg wyparowal zreszta suko nie mamy o czym rozmawiac i pie**ol sie starucho,mi to kolo d**y lata co taka suka jak ty pisze o mnie a ciebie najwidoczniej to boli za taka dorosla sie uwazasz, a wyslowic sie w ogole kobieto nie potrafisz jezyk twoj jak spod sklepu monopolowego\"... to sa niektore tylko\"slowa\"ktorymi na innych tematach wypowiadala sie fajna...Fakt sa one oderwane z kontekstu ale brakloby czasu na kopiowanie wszystkich jej wulgaryzmow!Jak juz pisalam wczesniej tu konczy sie doroslosc, czytanie ksiazek(tj komiksow),elokwentnosc i madrosc tego DZIECKA.ide nyny dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki czym ty sie przejmujesz?przeciez to z daleka widac ze to dziecko jest uposledzone w stopniu ciezkim a jej stan zdrowia w dalszym ciagu sie pogarsza!:)pa miki, slodkich snow fajna... i nie zapomnij sie przykryc kolderka bo zapowiadaja zimne noce a ty sama w lozku bidulko ale co tam na pewno jakiegos misia z polki przygarniesz do siebie na podusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
PA PA MADDCHEN DOBREJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
MADDCHEN i nie taka sama:P :D mnie ma kto grzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej miki no co ty!z tym grzaniem i misiem to bylo do fajnej!...:)Juz moj mezus dre sie na mnie ze mam isc jego ogrzac a nie sleczec nad kompem wiec mykam juz na pewno:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie jak można palić wogóle, a co dopiero w ciąży :O przecież to kompletna nieodpowiedzialnośc i głupota :O Ja sama nigdy nie miałam papierosa w ustach, nie zamierzam mieć, alkohol piję okazyjnie (kilka razy w roku). I tak nie przepadam za nim. Mam dopiero 18 lat, ale kiedy bedę w ciąży bedę się starała jeść owoce, warzywa, zazywać kwas foliowy, jednym słowem - stworzyć dziecku jak najlepsze podstawy do życia. A najbardziej wkur*** mnie, kiedy czytam o babkach, które paliły czy piły w ciąży i urodziły im się zdrowe dzieci, a moja mama, która dbała o siebie w czasie ciąży, nie paliła, nie piła alkoholu urodziła mojego brata, którego neka wiele chorób :( to niesprawiedliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety cherry- tak to juz w zyciu bywa:(Jesli chodzi o wypowiedzi fajnej madchen-jednym slowem rynsztok.Piszesz o dziewczynie ktora ma chodzic po melinach by zajsc w ciaze a twoj jezyk skad pochodzi?bo chyba nie z domu?choc przewaznie wlasnie z domu rodzinnego wynosi sie wartosci widac ze twoi rodzice nie przekazali ci tego:(az smutno czytac i TY uwazasz sie za dorosla?!chyba zartujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurra ty sie ode mnie odwal ludzie co wy w ogole dajecie?? to jest forum!! wiekszosc osob sie podszywa, wyzywa, gnoi, itp a wy ja nie wiem, problemy chyba przez to macie ludzie!! wyjdzcie na dwor z dziecmi albo sie z nimi pobawcie a nie sie kafe przejmujecie ludzie dajcie spokoj na kafe mozna wszystko, co wy dopiero teraz sie urodzilyscie?? was ktos wyzwie i wy juz placzecie ze ktos taki, owaki a po co? zlejcie to i po klopocie ale nie trzeba marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym laurra jestes kolejna ktora nie umie czytac madzialka napisala do jednej ze nie trzeba bylo po melinach chodzic to teraz nie musialaby usuwac dziecka czy cos no to ja odpisalam madzialce to samo i wielka afera.. bo niby ona ma jakies inne prawa?! normalni wy jestescie? kobieta w ciazy to nie jakis cud zeby ja czcic i nie wiem co to jest normalny czlowiek i jak ona nie potrafi nikogo uszanowac to niech sie nie dziwi ze to samo ja spotyka tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiace kobiet nie jedna
urodzily zdrowe dzieci, wszystko jest dla ludzi, jezeli kobieta ma zdrowy organizm i dziecko jest zdrowe to lapmka wina RAZ NA MIESIAC nie zaszkodzi a pomoze, bo zrelaksuje, nie mowie o piciu codzinnie czy paleniu, ale bez p-rzesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×