Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin P...

mam problem

Polecane posty

ok zgodzę się że grubość ma znaczenie ale nie tylko grubość co przyjdzie ci po facecie który będzie miał grubego a techniki zero i dotego szybkostrzał p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchna
koleś ...ależ masz problem....jeden lubi rybke drugi pipke...sprawa gustu..tylko na początku znajomości powiedz każdej jednej dziewczynie, że warunkiem odbycia z tobą seksu jest to, żeby miała różową cipkę....HAHAHAHAHAHAH ośmieszysz się na maksaaaa..... pewnie chcesz żeby jakaś ci udowodniła że ma różową i po to ten topik...albo jeszcze cipy nie widziałeś tak naprawdę...wejdź na www.hot jpg.pl naogądasz się cipek przeróżnych kolorów , kształtów i rozmiarów...na kutasy też sobie popatrz i zobaczysz jakie okropieństwo chowają w gaciach faceci...którzy być może mają anielską duszę...co zwycięzy??? jak myślisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam
no właśnie gnom. wszystkie czynniki są ważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam dokładnie tylko dla osób typu marcin p które co najwyżej mogą popatrzeć to najważniejszy jest kolor :D a tak poważnie to przynajmniej jak dla mnie najważniejsza rzecz w seksie to bliskość z partnerką a technika itp to już tylko kwestia eksperymentów i doboru optymalnych warunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
nie będę póki co się odzywać bo nie mam po co skoro w 100% się z tobą zgadzam gnom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisy też mają
w koncu to uczucia ktore łaczą dwoje ludzi są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym radosnym stwierdzeniem można zamknąć temat koloru cipek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
Przepraszam bardzo, nie poszedłem tylko się kąpałem. Uczucia uczuciami i może nawet cięzko byłoby zostawić dziewczynę którą bym kochał, ale gdyby miała ciemną cipkę... no cóz.. z tej mąki chleba nie będzie. Sex byłby nieudany, bo to mnie obrzydza. No więc uczucia to jedno, ale dobry sex i dobra erekcja u mężczyzna to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisy też mają
mój facet nie potrzebuje oglądać mojej cipki żeby mieć erekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy kon
,ktos tu zmyskla....przeciez nie ma tak glupich ludzi jak marcin.p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
co was tak oburza? Ja wiem że byście chciały żeby facet akceptował was razem z tymi duzymi ciemnymi szparkami, krzywymi nogami i wyłupiastymi brzuchami, ale nie jest łatwo. Prawda jest inna - szparka, jej odcień, wielkość warg ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisy też mają
wyłupiaste mogą być oczy nie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
... tak jak penis xD ja ciągle przy swoim "dzieciaczku marcinie p"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dzicku i tak nie przetłumaczycie on wie swoje i już...ale tak to jest jak sięziecko naogląda zdjęć jakiś lasek w magazynach czy necie a praktyki zero o teorii można zapomnieć.....ehhh czasami się zastanawiam czy nie warto było by ograniczyć niektórym dostępu do komputerów bo potem mamy takie indywidua ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
to może marcin p nam powie o wymiarach jego męskości i wtedy się wyda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lololololo... no nie przesadzaj nie wpędzaj go w kompleksy przecież jego rozmiar miści się w skali niemowlak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololo...
no właśnie to ma się wydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin P...
nie rozumiem po co wam moj rozmiar penisa - po to żebyście się mogły uczepić czegokolwiek, ze złości że śmiałem napisać prawdę. infinity - nie dostalem zdjęć, wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno sie tak nie ubawiłam
hm, to ja chyba farciara jestem, bo skoro ze mnie taka maszkara, co ma ciemniejszy odcień i wargi nie są równiutkie co do milimetra a facet ma erekcję i świetnie nam się w łózku układa, to nic tlyko dziękowac losowi:P ale losowi podziekuję chyba raczej za to, że bywają mądrzejsi ludszie od pomysłodawcy topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×