Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Kacperkomania.Mozna zwariowac.

Polecane posty

ja dośćdługo męczyłam siez \"kubusiomanią\" Mój Syn miał na imię Kuba ale ... teraz bezkolizyjnei jest Jakubem i finito. Wniosek do USC o zmianę imienia na Kamil leży nadal w szufladzie i tak zostanie - no powedruje do kosza Stwierdziliśmy, że Kamilów też dużo z tendencją zwyżkową Kuba i Jakub to ODRĘBNE IMIONA !!! (tak nam powiedziął kierownik USC - wolą Rodziców jest czy Jakuba bedą zdrabnać na Kubusia) My postanowiliśmy nie zdrabniać ! a jak ktoś próbuje nam dokuczyć i mówi, że jego kuzyn/wnuk, siostrzeniec to TEZ Jakub .. mówimy, ze nie dziwi nas to, bo to piekne ŻYDOWSKIE IMIĘ :p zasymilowane dosćmocno, alwe jednak ŻYDOWSKIE :P i dziął to jak Kubeł zimnej wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sledze wyborczą
W Gdansku : Kuba, Wiktor, Wiktoria, Julia, Oliwia,Oliver, Nikola, Szymon, Maja,Jan, Antoni Antonina,Zuzia, Natalia, Piotr,Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Jakub to Kuba:O Zawsze tak było:O Nawet jeśli wy nie zdrabniacie,inni będą to robic nie pytając się was wcale o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelka78
A ja mam Maciusia. Wiocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub to nie Kuba - Kuba jest zdrobnieniem którego sobie mamy prawo ni życzyć to odrebne imię- w tym momencie można już wpisać w akcie urodzenia Kuba jak na razie wszyscy się stosują a jak nie - opierniczam z góry na dół :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkomania :D w Szczecinie zaczyna się dopiero .....dobrze,że Julka już taka\"stara\" jest :D heheeh spadamy na Islandię tam bedzie jedna z nielicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani może u Ciebie Julek od zatrzesienia ....poczekaj kilka miesiecy i Marysia bedzie co 2 nadawanym imieniem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie musze czekac juz w parku ciagle slysze jak jakas mamusia krzyczy \"Mania\" i mam dreszcze :P ale żeby byla jedyna to bym ją chyba musiaola Teofila nazwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas najczesciej
Zosia,Marysia,Natalia,Amelia,Julia,Tosia/Antonina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam podejrzewać sprawkę Podświadomości Zbiorowej ;) Wśród moich znajomych i rodziny nie ma ani jednego Kacpra, za to jest \"aż\" jeden Kubuś. Niczego nie świadoma, przejrzałam całą księgę imion (wstępne przymiarki do wyboru) i nagle spodobało mi się imię Kacper - szczerze, nie mam zielonego pojęcia dlaczego, nawet nie znam ani jednego Kacpra bez względu na wiek! I po kilku dniach wpadam na Wasz topic - szok! W życiu się nie spodziewałam że Kacperków tak dużo!! Jak widać, u mnie taki wybór imienia nie mógł być podyktowany modą. Więc czym??? Przypadek?? Tak czy inaczej, po przeczytaniu tego tematu, chyba zrezygnuje z tego imienia, chociaż szkoda, bo już sie przyzwyczaiłam do tej myśli... A dla porównania podaję imiona najmłodszych dzieciaków w mojej rodzinie i u znajomych: Jaś, Maksymilian, 2 x Zuzia, Kubuś, Julka, Tymon, Monika, Krzyś, Oliwier, Marysia, Vincent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Cyniczko, moja znajoma z pracy, bardzo dumna z siebie, wymyśliła imię Łukasz (to było dawno temu). Pomyślała, że ładne i oryginalne. A tu nagle na chrzcinach było jeszcze dwóch innych chłopców o tym imieniu. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie Julii pełno
channah----> Dobrze, że poszłaś po rozum do głowy i nie zmieniłaś Jakuba na Kamila. Czytałam twój topik.:P Kamil to ładne imię, ale Twój synek ma już ponad rok, więc zdążył przyzwyczaić się do Jakuba. To, że dane imię jest popularne świadczy o tym, że tak wielu osobom się podoba, a to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tajemnicza osobo skrywajaca siepod nickiem \"U mnie Julii pełno\" :) a wszystko już było przygotowane do zmiany - nawet wstępnie byłam umówiona z kierownikiem USC ;) a jakie uzasadnienie mieliśmy ale zrezygnowaliśmy bo to imię ma przebogate korzenie i Jakub w zasadzie jest \"niepopularny\" - proforma wpisany w akt urodzenia u wiekszości dzieci a i tak wszyscy \"Kubusiają\" :) teraz czas pokaże, czy mój Boberek nie zechce być Kubusiem jak pójdzie do szkoły ... za 6 lat :P a co do powtarzalności imion .. może cośjest na rzeczy z ta \"Podświadomiścia Zbiorową\" może to efekt zycia w Globalnej Wiosce kto wie nasi znajomi którzy niedawno się dopracowali potomstwa mają Zuzie, Mateusza i Maję :) A moje Teściowa ma psa ... Zuzie - no dosłownie brak rozumu, zey nadawaćkundlowi ludzkie imię- my mówimy an nią \"Zu\" - koleżanka naszego syna to Zuzia a nei stara kundlica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja synka nazwałam Rafał i stwierdzam, że imię niby zwyczajne ale bardzo oryginalne :D, teraz chyba nikt go nie używa Czy ma tutaj ktoś małego Rafałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Rafalow mam kuzyna ktory skonczyl 35 lat,mlodszych nie kojarze.A co powicie na imie Anastazja?Tak mi przyszlo do glowy.Mala Nastka a dorosla Anastazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Moja koleżanka ma Rafałka, ale ma już 10 lat. Dla mnie to jedno z ładniejszych imion. U mojego syna w grupie jest 3 Kubusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat mojego męża ma na imie Rafal i moj kuzyn równiez ale oni juz po 20 i to sporo :) Malych Rafalków nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu jednego Rafałka - ma 30 lat :) spotykamy dwulatka w piaskownicy ni i w syyczniu koledze meża urodził się Rafałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sam nie jest :D ale okazuje się, że niechcący nazwałam go bardzo oryginalnie wcale się nie wysilając, w moim otoczeniu nie ma żadnego Rafała, czy to małego czy dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, teraz łobuzować zaczyna :D ale jako niemowlak do roczku był dzieckiem wzorcowym pierwszyraz zapłakał, jak miał 2,5 m-ca tak, że polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgujhgujb
a mi sie podobaja imiona Krzysztof i Kinga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiagi
miracle,ja tez bede miala marcelka i mam wielgasna nadzieje,ze nie bedzie tak duzo tych imion w przyszlosci,bo jak na razie to nie ma za duzo marcelkow,jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamoooooooooooo
jaki masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×