Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aerin

pierscionek zareczynowy

Polecane posty

jakis czas temu zerwalam zareczyny. nie chcial pierscionka. nosze go nadal bo mi sie podoba. niedawno zaczelam sie z kims spotykac. czy wobec tego powinnam go zdjac? czy jemu bedzie przeszkadzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mu powiesz co to za pierscionek podejrzewam ze bedzie mu przeszkadzac, wiec wypadaloby zdjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on juz wie co to za pierscionek, mowilam dlaczego go nosze. czasem bawi sie nim na mojej rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz od Ciebie zalezy, moze liczy na to ze sama to zrobisz.... Az tak wazny jest dla Ciebie tamten pierscionek? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest wazny. podoba mi sie i nosze go dlatego zeby przypominal mi jak latwo mozna rozpieprzyc cos co wydaje sie stale i wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak byl to pierscionek zareczynowy od innego faceta, podejrzewam ze obesny facet nie czuje sie z tym OK, chyba ze JESZCZE mu to nie przeszkadza. Jego zapytaj. ;) Ja natomiast bym go zdjela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak mowisz to zdejme. nic niie mowi na jego temat, powiedzial ze pasuje mi....wiec myslalam ze mu nie przeszkadza. ale nie wiem dlaczego stale go dotyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet mnie nie chce
mój facet mnie nie chce mimo, że dał mi pierścionek zaręczynowy odchodzi, mówiąc że znajdę kogoś lepszego Pierścionek zaręczynowy? czym był dla Ciebie ten piersionek jeżeli potrafiłaś zerwać i juz spotykasz sie z kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze to tylko kawalek metalu :P ale jednak to kiedys cos znaczylo, moze jeszcze nie chce Ci ten obecny nic nakazywac, dlatego nic nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy ;) Moze dostaniesz piekniejszy od obecnego ;) i przetrwacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tym bardziej nie ma prawa Ci mowic co masz robic ;) Moze on mysli ze dalej cos czujesz do bylego, skoro nosisz pierscionek, wiesz jacy faceci sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też masz czelność go nosić :O Ilekoroć ja bym na niego patrzyłą to przypominałby mi się mój były. A na miejscu Twojego aktualnego chłopaka to myślałabym, że Tobie dalej zależy na tamtym... Zacznijmy wogóle od tego, że powinnaś była oddać pierścionek, nawet jesli Twój były narzeczony go nie chciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci roznie moga to odbierac. Wiesz dla Ciebie to tylko ladny pierscionek (czy na pewno???), dla Niego to moze byc pierscionek zareczynowy od faceta z ktorym wiazalas nadzieje na przyszlosc. Wiesz co ci teraz powie, skoro sie dopiero spotykacie.... A moze mu faktycznie to nie przeszkadza, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet mnie nie chce
dziewczyny! jesteście cholernie próżne i zepsute jeżeli zmieniacie facetów jak rękawiczki i zachowujecie pierścionki do kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry---> skoro nie chcial to sobie zostawila, nie widze problemu. A co facet by zabral jej pierscionek i dal nastepnej ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci powiedzial jak sie dowiedzial ze jest to pierscionek zareczynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam osobiscie ale nie chcial wziac....powaznie. co mialam zrobic? rzucic go w niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiedzial. byl lekko zdziwiony. kolejnego dnia powiedzial ze pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i otoz to, i wcale to nie kolekcjonowanie, tak sie zdarza w zyciu ze sie zrywa, czesto tez facet chce by dziewczyna zatrzymala pierscionek. Jesli wiesz ze pierscionek ma sporo wartosc, a facet sie niezle wycisnal by go kupic moze warto go oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet mnie nie chce
aerin! moja rada - sprzedaj go i bedziesz miała po kłopocie i dylematow nie bedzie....i jeszcze sie odkujesz...jak sama powiedzialaś to tylko kawałek metalu... żenujące są te wasze teksty i tzw. solidarność jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze nie powie Ci nawet gdyby go ten fakt bolal, Ty natomiast zdejmujac go pokazesz ze na bylym Ci nie zalezy, mimo iz to tylko pierscionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za wszystkie rady. bylam glupia ze nie zdjeclam go od razu. taki sentyment.....chyba niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiedzialam o tym kawalku metalu :D no ludzie, a co nie jest tak? facet pewnie sie okazal dupkiem wiec co ma plakac za pierscionkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na upartego to niby nic wielkiego, jest ładny to nosisz, ale ja na przykład sama bym go zdjęła - no jest to rzecz, która ma jednak wartość przede wszystkim emocjonalną. To tak, jakbym sobie postawiła na biurku zdjęcie z moim byłym, bo w tle jest fajny widoczek - no dla mnie to dziwna sytuacja. Jeśli pierścionek jest ładny, to ja bym po prostu kupiła sobie podobny, a ten bym zdjęła - no skoro zamykać przeszłość to zamykać, tym bardziej jeśli się pojawił ktoś inny a pytanie nowego faceta czy \"nie przeszkadza mu, że noszę pierścionek zaręczynowy od byłego\" jest dla mnie co najmniej żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×