Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aerin

pierscionek zareczynowy

Polecane posty

powinnaś go oddać.. pierścionek zaręczynowy jest symbolem .. tego, ze w niedalekiej przyszłości chcesz go zamieć na obręczkę.. tak samo jeśli zrywa się zaręczyny oddaje się pierścionek.. nawet jak sie podaba.. co on z nim zrobi to już jego sprawa ale nie powinien go dawać innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko piszę, że źle by mi było nosić taki pierścionek.... chcoiaż z drugiej strony może już się do niego przyzwyczaiłas i nie ma on dla ciebie żadnej wartości prócz tego, że ci sie wizualnie podoba. nie odsyłaj mu, skoro nie chciał. teraz już jest na to za późno. albo go sprzedaj albo schowaj na pamiątkę, albo noś dalej, jesli nie przeszkadza o twojemu aktualnemu chłopakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym
a ja bym zostawiła, skoro ci sie podoba to dlaczego masz go nie nosić? skoro nie doszło do ślubu to i pierścionek jako zaręczynowy stracił swoja wartośc. Ma teraz tylko taką, że ci się podoba. Nie rozumiem dlaczego masz go nie nosić. A wysłanie go pocztą to chyba najgłupszy pomysł. On był przeznaczony dla ciebie, i co teraz chłopak miałby niby z nim zrobić? Dać innej? Bez sensu. Wytłumacz, obecnemu, że to tylko biżuteria, a na ten najważniejszy pierścionek jeszcze przyjdzie czas. Skoro ten nim nie został to juz nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, dla niej to moze byc TYLKO bizuteria, dla Niego moze to jednak pierscionek zareczynowy od innego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet mnie nie chce
sprzedawco słońca ładnie to napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet mnie nie chce
jednak chyba jest tak, że jeżeli dostajemy po tylku od innych kochanych przez nas osob, to zaczynamy wątpić w to, że istnieje bezcenna i bezintersowna miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze odwracam sytuacje. wiec pomysl sobie ze facet z ktorym sie spotykasz dostal od swojej bylej z ktora wiazal plany na przyszlosc jakas bransoletke/lancuszek czy cos. i on go nosi z takich samych powodow jak Ty teraz pierscionek. co bys czula? nosisz go nie tylko dlatego ze Ci sie podoba, ale dlatego ze masz sentyment do tamtego zwiazku. skoro obecny wie, ze to zareczynowy to moze sie czuc niepewnie. teraz nic nie mowi bo jeszcze nie jestescie ze soba, ale za kilka miesiecy na pewno bedzie mu to przeszkadzalo, jestem tego pewna. wiec zrobisz jak uwazasz. mam nadzieje, ze gdy zobaczy Cie w jakiejs bieliznie, nie powiesz ze ten komplet kupil Ci eks? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawca slonca ma troche racji jak zwykle ;) u mnie w mieszkaniu wisza obrazy namalowane przez bylego chlopaka i chociaz od rozstania minela kupa czasu to przypominaja mi o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×