Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a jakie ciuszki by będą pasowały na tą imprezkę??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa.......... .ten co ja ci podalem udany co ;) te twoje też spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja już zmykam spać życzę wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów no i miłego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa .......dobra od jutra zaczynam się uczyc ja już też uciekam spac bo jutro do tyry trzeba iśc miłej nocki i dobranoc:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlem papier, ale myslalem ze chate rozniosę! teraz mi sie przypomnialo jak w szkolnych latach moj kumpel rzucal o sciane klawiatura, albo wyrywal gniazdko ze sciany w grze w internecie jak sie scigalismy i przed meta uderzyl np. w drzewo:) kolorowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa NWA!!! ja poczekam jeszcze na marusie a i starołęczanka mogłaby sie pojawić!!! Kolorowych snów i dużo słoneczka jutro wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa :D dobre :D haha, będę teraz codziennie oglądać i kroki ćwiczyć :D szczególnie urzekły mnie ruchy tego pana pod koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dałam rady, w niedzielę padłam a jakoś ani dzisiaj, ani wczoraj nie miałąm ochoty. poza tym zaczełam czytać ojca chrzestengo i tak mnie wciągnął, ze każdą chwile spędzam z ksiażką. ale kocham ten film normalnie, działa na mnie cholernie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wciągnełam w kafe i powiem szczerze że trochę mnie to przeraża;) mojego Coelho jeszcze nie przeczytałam:(,kupiłam też Pachnidło i leży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojca nie czytałam,może jak sie oderwę od tego \"bagna\" to przeczytam:)Brakuje mi ksiązek ale kafe wciąga,może przestane płacić to mi odłaczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc! oj, kafe wciąga niestety ale ja nauczyłam się już ja ograniczać. bo zaczęłam an mnie wpływać destrukcyjnie ;) paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony łatwo sie uzależniam, więc musze sie kontrolować , mam jednak doświadczenie w walce z nałogami, bo od trzech lat nie pale, a uwielbiałam to robić! Słodkich snów wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×