Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA: wiem co to isc do pracy jako nowy, ciezko sie na poczatku wpasowac, ja zreszta nie mam pamieci do twarzy i nigdy nie pamietalem czy przedstawialem sie z kims, czy znam itd, taka glupia sytuacja pozniej jak sie czaje:) marusia: no bez predkosciomierza kiepsko, ale chyba jeszcze gorzej jak wskaznik paliwa uszkodzony. Kupilas i napewno dziala, gdyby nie allegro naprawde nie bylo by mozna dostac niektorych rzeczy. Jakis czas temu znalazlem pilota do alarmu na ebayu, koles mial w angli go a u nas nie do dostania. Wiec cena pilota 2funty, przesylka 7 :) jaki tu sens?:) Dzis tez zrobilem zakup i kupilem dach do samochodu:):) Starołęczanka: to kropelki i oszczedzac oczy! Darietta: sluchaj 6 godzin przepisow, rewelacja:) napewno bedzie wesolo, jakis szwedzki stol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
busem jezdzi sie rewelacja, jak jest mozliwosc i w robocie musze cos zalatwic biore firmowego tylko ze 2.8 hdi no i to juz sobie jedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka1982 ............witaj :) jesteś mój rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka witamy witamy a co do tego prawa jazdy to faktycznie tępo narzucili i do połowy grudnia mamy być już załatwieni jazdy mam zacząć już 5 listopada wiec w razie co dam znać cobyście uważali na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólne to na kierowce sie nie nadaje pamiętam jak jednego roku tata uczył mnie jeździć polnymi drogami i jakoś mi szło ale biegi umiem zmieniać tylko od 1 w górę a jak chce zmienić na niższy bieg to muszę sie zatrzymać i zaczynam od nowa i jak tak próbowałam to tata dał mi prowadzić samochód polną droga ale było już ciemno wiec na początku samochód sam jechał ale później tata kazał mi dodać gazu i co stwierdziłam ze pedał gazu mi zwinęli bo nie mogłam go wyczuć nogą a najśmieszniejsze jest to ze tata siedział obok mnie i ja noga szukałam po jego stronie hehe musiałam sie zatrzymać zapalić światło i ręką go szukałam - to tak na poprawienie humorku bo dziś pogoda nie za ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta, nie bój nic, ale musisz zmienić myślenie, bo będziesz groźna na drodze ;) ja chwilowo pomykam nieczęsto, bo miałam firmowe ale się skończyło...jakby co oferuje korki, mam talent pedagogiczny ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, tak kazdy ma na poczatku, to idzie z iloscia jaka jezdzisz. Musisz sobie wszystko na spokojnie przeanalizowac co i jak i dlaczego tk sie dzieje, a pozniej bez stresu robic to w samochodzie, zobaczysz ze z czasem bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe, darietta - dobre :D powiem szczerze, ze nie potrafię sobie wyobrazić takiej akcji z szukaniem pedału :D no, bez wskaźnika paliwa to już w ogóle makabra - trzebaby z zeszytem jeździć i notować każdą przejechaną odległość, zeby wiedziec mniej więcej kiedy już koniecznie na stację trzeba wjechać :D z tym prędkościomierzeem to też nie za ciekawie, ale tak po biegach i obrotach mniej wiecej można wyczuć ile się jedzie. ale tak dla świętego spokoju ostatnimi czasy staram sie ciągle jechać za kimś, nie wysuwać się na czoło ;) szczególnie, że po drodze do pracy mam fotoradar, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trening percepcji za kierownicą, mam już małe sukcesy na tym polu;) zgadzam sie z Mr T, im więcej jeździsz tym lepiej jeździsz, jeżdżąc dostawczym Ducato miałam fory u Policji...nie zapłaciłam żadnego mandatu, hehe, panowie głupieli kompletnie, eh, fajne czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia no ja tez bym sobie czegoś takiego nie wyobrażała ale mi sie to przytrafiło tata się śmiał jak nie wiem co bo ja mówię ze nie mogę znaleźć pedału a po chwili tata mi sie pyta dlaczego go deptam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moi Drodzy. :) Już myślałam że nikt tu dziś nie zajrzy, nawet pies z kulawą nogą, a jednak jesteście, więc cieszę się niezmiernie. :) Samochodem jezdzić uwielbiam także, tylko ponoć nogę mam za ciężką... ;) Na szczescie tylko jede mandat na koncie, jakoś zawsze mi sie upiecze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anoola***27 ............. to widzę dobry kierowca z ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w całej mojej karierze kierowcy byłam tylko dwa razy zatrzymana przez policję (przez 11 lat):D jakoś tak mnie chyba nie lubią ;) mandatu też nigdy nie zapłaciłam - ostatnio byłam już blisko, ale skończyło sie na pouczeniu :D widocznie pan miał dobry dzień albo zrobiło na nim wrażenie, ze bez wydziwiania przyjęłam mandat i się nie targowałam i nie marudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro temat samochodów, to Wam cosik opowiem :P prawko mam chyba od 4 lat, ale rzadko miałam okazje jeździć, w końcu w tym roku w marcu kupiłam sobie starą fieste no i pojeździłam nią 2 m-chy po czym skasowałam :P no w sumie nie ja tylko rozkojarzona maturzystka, która nie zatrzymała się na stopie i przeleciała przez skrzyżowanie wpadając prosto we mnie, na szczęście wszystko dobrze się skończyło, odleżałam kilka dni w szpitalu, kolejną fieste kupiłam w lipcu, a i jeszcze zarobiłam na tym całym wypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NWA! czy dobry to nie mnie oceniać, natomiast nie znosze jezdzic za kims kto sie wlecze, kto zanim wrzuci ta jedynke juz dawno zmienia sie znow swiatlo na czerwone itd. Nie lubie jezdzic za kobietami, bo nigdy nie wiadomo co wywiną. Jechałam za taką jedna gwiazdą ostatnio i na środku skrzyżowania wdusiła hamulec, chyba cudem nie zmiotłam jej z krzyżówki. Tak mi się ciśnienie podnioslo że myślałam ze jak wystartuje z tego samochodu to rozszarpie ją na strzępy. Natomiast mężczyżni na każdych światłach próbują sobie coś udowadniać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic zmykam bo muszę sie wyspać i być przytomnym na tych zajęciach w razie co widzę że tu dużo kierowców jest będę sie pytać właśnie znalazłam sobie jakieś testy w necie i co dwa już oblałam mam pytanie jak jest egzamin pisemny to ile odpowiedzi może być dobrze zawsze tylko jedna czy to rożnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ..........niedługo weekend :) jakie masz plany a jakie plany ma cała reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie powinnyśmy tak pisać, bo nie wypada w swoje gniazdo.... ale co prawda to prawda. :) Chociaż niektórzy mężczyżni też jeżdżą koszmarnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam iść do balzaka ale po tych szkoleniach to może mi sie już nie będzie chciało iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×