Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Anoola***27 ........chyba pójdę do browaru potem na bema albo gdzieś indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Browarze masz mnóstwo sklepów, więc jestem pewna że coś sensownego wybierzesz. Wąchałeś może to Channel Allure Sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wąchałem a to jest męski czy damski perfum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoola to fany miałaś ten egzamin tez bym tak chciała a czy w ciągu tych 30 godzin jestem w stanie podłapać jazdę bo chce jeździć do wuja na wiec on ma punto i tam sie doszkolić ale wiadomo polna droga a ulica to coś innego ty wcześniej jeździłaś już samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA idz do tego nowego browaru do ESPRITA ja z moim narzeczonym ost kupilsmy pelno ciuchow maja duzy wybor i swietnej jakosci ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest NWA zdecydowanie męski zapach.... bardzo mi się podoba, może także spodoba się Tobie. :) Miałam na tym egzaminie szczęście... :) jeździłam troche wcześniej, ale jazdę dwa razy większym samochodem niż punto, na polnej drodze ciężko nazwać nauką, o tyle dobrze mi to zrobiło, że w tej chwili nie mam absolutnie żadnego problemu żeby wsiąść w jakikolwiek inny samochód niż mój i pojechać. A te 30 godzin dla jednego będzie zdecydowanie za mało, a dla innego akurat, to sprawa bardzo indywidualna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja mykam bo musze wyjść z moim psiakiem na spacerek może wpadnę tu jeszcze dzisiaj w razie co jak nie to milej nocy życzę NWA a tobie udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ......hmm a ile kosztuje ten perfum bo może sobie go kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to około 200 złotych za 50 ml. Musiałbyś sobie zobaczyć na allegro (oczywiście gdybyś się zdecydował), może tam byłby tańszy. :) Najpierw powachaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam :O miłej nocki do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estravaganza! Fajnie, że się odezwałaś, bo myślałam, że sama zostałam. :) Jak mija weekend? co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szykuję obiadek.Weekend mija spokojnie w porównaniu z całym tygodniem,ja się cieszę przynajmniej miałam co robić!!:D Niestety nigdzie się nie wybieram,w ten weekend wszyscy są zajęci. Dzisiaj będę nianką dla pieska mojej kuzynki,co drugi tydzień ma zjazdy więc zostawia psiaka u mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jest dobrze w domu posiedzieć tym bardziej, że pogoda za oknem okropna. Dziękuję za ciepłe słowo, spróbuje tej herbatki na pewno. :) Uwielbiam pieski, sama także mam jednego. :) tylko wychodzenie w tej pogodzie do najprzyjemniejszych nie nalezy. Właśnie oglądam You can dance i jak patrze na to jak śmigają to czuję jak mi się kręgosłup łamie w trzech miejscach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NWA! Tak sobie właśnie myślałam, że jakoś o tej godzinie wstajesz. JAk w pracy? Ta ruda to Natalia, rzeczywiście tańczy rewelacyjnie, ale wydaje mi się, ze Diana, ta druga ruda też super tańczy i ma dużo uroku w sobie. A z Panów kogo byś obstawiała? wiem, że wygra tylko jedna osoba ale oni też szanse mają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć NWA!!!Jak mija weekend?:) Z facetów najlepiej sprawdza się we wszystkich tańcach Gleba ale moim faworytem jest Piotruś xxxkiss:D A Diana jest najfajniejsza i ma to coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie wypoczywam dzisiaj siedzę w domku i nie wychodzę nigdzie jutro na zakupy a od poniedziałku znowu nocki:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganza zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości... Piotr także jest moim faworytem... :) Ma świetne poczucie humoru i oczywiście rewelacyjnie tańczy. Zaraz będzie miał solówke.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja chyba obejrzę sobie fight club a ty co będziesz oglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ci zaproponował Perfect Stranger świetny film bylem na nim w kinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×