Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

oki:) więc tez wymieniasz fajne filmy:) może kiedyś pójdziemy naszym czałym gangiem do kina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! byłoby fajnie! właśnie kiedyś całą paczką znajomych chodziliśmy do kina, potem piwo i dyskusja, było fajnie! X-men obejrzałam dwie częśći, generalnie lubię science fiction, to moje klimaty, ale nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi xmenami to była taka historia ż kiedyś wciągnołem się w bajkę potem jak weszła do kina pierwsza częśc to odrazu poszedłem i tak się zaczeła moja przygoda z xmenami a jeśli chodzi o bajkę to ona do głupich nie należy :) a jak ci się podobał nothing hill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do komedi romantycznych to czasami lubię zawsze jakAś odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że ci się podobało ;) ja już uciekam spac fajnie się gadało i ten tydzień będę tu zaglądał do południa bo jak już pisałem wieczorem będę chodził do pracy więc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, juz w pracy! Ledwo ogolnie zyje, mimo ze zyskalismy godzine! Wczoraj sie wylamalem bo przysnelo sie... Zycze milego dnia, zastanawiam sie jak dzis posciemniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mr T! :) już myślałam, że nikogo w ten poniedziałkowy poranek nie będzie a tu taka miła niespodzianka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis masz duzo pracy? Ja narazie sie rozkrecam,ale kompletnie nic sie nie chce! Bede musial zreszta dac noge na godzinke z pracy, i to jeszcze tak by nikt nie widzial:) jak minal wekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to ile mam pracy zależy ode mnie, jak sobie dzień ustawię. Dziś muszę parę rzeczy zrobić, bo w środę i piątek mam wolny a terminy gonią. Fajnie masz, że możesz sobie wyskoczyć w ciągu dnia pracy. Ja mam za ścianą szefostwo więc to raczej w rachube nie wchodzi. A wolę się nie narażać... :) weekend mi minął domowo-imprezowo i zdecydowanie za szybko. a Ty co porabiałeś? odpoczywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz z tym wychodzeniem musze robic tak zeby nikt nie widziaj, a jak jestem szukany kumpel mowi ze krece sie tutaj gdzies:) Roboty dzis mam duzo, ale poki co najnowsze informacje wyczytalem i rozne pierdolki z internetu. W wekend duzo pracy, co chwile cos, zalatwiania roznego rodzaju, w sobote wieczorem spotkalem sie kumplami i u jednego siedzielismy prawie do 6 rano gadajac w sumie o niczyn. Niedziela za to odsypiana. Zaraz chyba cos zrobie do jedzenia, choc mam chleb z soboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracujesz w dużej firmie, to jest szansa, że ktoś Cię usprawiedliwi albo da jakoś znać żebyś szybko wracał. Piję sobie kawkę właśnie, prasówkę już też zrobiłam. I tak zerkam przez okno, skoro już jest tak szaro to dobrze, że jest ciepło chociaż. :) A TY na co masz chęć? świeża bułeczka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. tak swieza buleczka z dobrym obkladem, do tego jeszcze jakies dobre ciacho:) ale niestety musze zejsc na ziemie bo pieczywo mam bardzo starawe:) Rzeczywiscie dzis jest fajnie na dworze, moze to na snieg sie zmienia:) Nie lubie tego okresu kiedy jest zimni, ciemno, mokro, jak sniego to ok, ale niech bedzie mroz i ten snieg sie utrzymuje! Wtedy ladnie do okola, wszystklo biale! A Ty dzis co sobie zrobisz dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam nikogo, kto lubi jesień i ten smutny widok. Moje śniadanie dziś obejmuje kawkę z mleczkiem, już jedną wypiłam i chyba zrobię drugą. :) A po świeże pieczywo nie możesz sobie gdzieś wyskoczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pyreczki! anoola - ja jestem w taklim razie pierwsza :D bo ogólnie musze powiedziec, ze lubię jesień i taką ponurą pogodę. ma to swój urok :) wcześniej ciemno, mgliście, nawet deszcz jesienią lubię :) nienawidzę go za to latem ;) czytałam, ze o filmach rozmawialiście. mi by było cięzko wybrać trzy najbardziej ulubione - ale jak ma okroić to szeregowiec ryan, las vegas parano i przeminęłom z wiaterm :D to są moje filmy wszechczasów ;) poza tym mogłabym długo wymieniać, z tych co mi od razu przychodza do głowy to top gun, władca pierścieni (ale koniecznie rozszerzone wydania), masz wiadomość :), zagubiona autostrada, twin peaks(serial), pluton... to by było na razie na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marusia! rzeczywiście jesteś pierwszą osobą od której słysze, że lubi jesień. Ja zdecydowanie do nich nie należę. :) jakie plany na dzisiejszy dzień macie Pyreczki? Trzeba sie powoli organizować na cmentarze, oby tylko pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie nie orentujecie sie czy 2 tyg starczy na wyrobienie paszportu? bo dzisiaj zdalam sobie sprawe ze moj mi sie skonczyl a mozliwe ze bede potrzebowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam - robiłam paszport trzy lata temu. ale teraz chyba za paszortem aż takich kolejek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) kilka m-cy temu wyrabiałam paszport, było to przed wakacjami i w kolejce stałam godzinę a czas oczekiwania na odbiór to miesiąc, nie wiem może coś się zmieniło... Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×